2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selam Arkadaşlar herkese

Bende 7 haftalık hamileyim. Bende 10 günlük istirahatten sonra yeni başladım işe. Bende idrar yolu enfeksiyonu oldu. idarda bol bakteri çıktı. 2 gün hasteden yatmıştım serum tedavisi gördüm sonra doktor 1 hafta istirahat verdi.Annemde kaldım. Kızlar dikkat edin idrar yolu enfeksiyonlarına valla çok kötü bende belirtisi yoktu. doktor bir takım testler isteyince çıktı. Neyse şimdi iyiyim. işe başladım.ama bir sürü ilaç içiyorum :KK43:(
Bir de mide bulantılarım oluyor sabah aç karnına öğürtü geliyor. Midede boş olunca istifra edemiyorum yeşil safra yada beyaz mide asiti çıkartıyorum. İnşallah çabuk geçer kızlar bu topiğe yeni keşfettim. Herkese Allah'tan hayırlısını dilerim.Allah sağlıkla mutlulıkla ile bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah :)

hoşgeldin ve gecmiş olsun

idrar yolu enfeksiyonu bende gecirdim. toz bir icecek verdiler tek seferlik birde antibiyotik suan iyiym sükür. İdrar testi her gebeye yapılan ilk testlerdendir, cünkü gebelikte ph degiştigi icin cogu kadında olur. Temizlik alıskanlığından da degildir bu fiziksel bir degişim sonucu da olabilir demişti doktorum. bu nedenle arada idrar testi isterler hastalardan

hoşgeldin ve gecmiş olsun

idrar yolu enfeksiyonu bende gecirdim. toz bir icecek verdiler tek seferlik birde antibiyotik suan iyiym sükür. İdrar testi her gebeye yapılan ilk testlerdendir, cünkü gebelikte ph degiştigi icin cogu kadında olur. Temizlik alıskanlığından da degildir bu fiziksel bir degişim sonucu da olabilir demişti doktorum. bu nedenle arada idrar testi isterler hastalardan

Çok teşekkür ederim. Evet her hamilede olabiliyormuş ama benim çok erken oldu 5,5 haftada yakalandım :KK43: inşallah bir daha nüksetmez en doğal yöntem çok su içmek lazım.

günaydın kızlar çok şükür bebeğimide kalp atışlarını duydum testlerde yapıldı sonuçlar güzel darısı tüm bekleyenlerin başına

amin canım bende cumartesi gidicem ama çok korkuyorum kötü bişey çıkarsa diye rabbim herkesin gönlüne göre versin

bende çok korkuyordum hatta doktorama dedim kötü bişey varsa ne olur bişey demeyin ,çok şükür korktuğum gibi olmadı inş.sende görürsün duyarsın

Hayırlı olsun canım :)) ne kadarlık bebiş ?
saol canım canım 6+6 haftalık

günaydın kızlar.geçmişi okuyamadım ama fırsat bulursam okuyacağım.önemli bişey varsa kaçırdığım biri bana yazsın sevabına:))dün hastanede yattım.serum taktılar.midem çok kötüydü.idrar yolu enfeksiyonumda tam geçmemiş.ikisi birleşince perişan oldum.şuandada çok midem bulanıyor.doktor 1 ay daha sürer dedi.allah yardımcımız olsun.sizlerde ne var ne yok.inşallah herkes iyidir.

gunaydın kızlar..
ne guzel kalp atıslarını duymus ve testleri sorunsuz cıkmıs kımımızın..masaallah diyorum.. bırsey merak edıyorum.. testlerin yapılacagı gun muayeneye gıderken ac mı gittiniz.. yani kan testlerinin aç karnına mı yapılması gerekli..benim randevum ogleden sonra o saate kadar aç kalmam imkansız..

günaydın kızlar.geçmişi okuyamadım ama fırsat bulursam okuyacağım.önemli bişey varsa kaçırdığım biri bana yazsın sevabına:))dün hastanede yattım.serum taktılar.midem çok kötüydü.idrar yolu enfeksiyonumda tam geçmemiş.ikisi birleşince perişan oldum.şuandada çok midem bulanıyor.doktor 1 ay daha sürer dedi.allah yardımcımız olsun.sizlerde ne var ne yok.inşallah herkes iyidir.

Çok geçmiş olsun. aynen bende idrar yolu enfeksiyonundan 2 gün hastanede yattım.serum tedavisi gördüm. antibiotik ve vitamin takviyesi. İnşallah geçmiştir çok dikkatli olmak lazım. Günde en az 2 litre su içmek lazım en doğal ilaç.

gunaydın kızlar..
ne guzel kalp atıslarını duymus ve testleri sorunsuz cıkmıs kımımızın..masaallah diyorum.. bırsey merak edıyorum.. testlerin yapılacagı gun muayeneye gıderken ac mı gittiniz.. yani kan testlerinin aç karnına mı yapılması gerekli..benim randevum ogleden sonra o saate kadar aç kalmam imkansız..

Selam canım

Ben aç karnına gitmiştim çünkü tiroid falan da vardı istediği testlerde. kan verirkende aç mısınız diye tekrar sormuşlardı.

gunaydın kızlar..

bende aç karnına gittim tüm testleri aç karnına yaptırdı.

Çok geçmiş olsun. aynen bende idrar yolu enfeksiyonundan 2 gün hastanede yattım.serum tedavisi gördüm. antibiotik ve vitamin takviyesi. İnşallah geçmiştir çok dikkatli olmak lazım. Günde en az 2 litre su içmek lazım en doğal ilaç.

çok geçmiş olsun kızlar

Günaydın kizlar nasılsiniz dün aksam üstü mantığı yemiştim bugun gözlerim şiş uyandım resmen :))

ay-she ciğim suay cığım beni listeden çıkarırsanız çok sevinirim..
çok üzgünüm ama böyle..
tüm dualarım sizlerle..

rabbim hakkında hayırlısını versin canım.demekki hayırlısı böyleymiş.en kısa zaman da bebeğine kavuşursun inş.bizimde dualarımız seninle.

çok teşekkürler canım.
bana sadece munorol şase verdi başka bişey vermedi ama ben bikaç gün sonra yine gidip tahlil yaptırıcam.senki geçmedi gibi.
bu arada bana 2 doktorda folbiolu yarım al dedi.size öyle bişey demedilermi.

X