2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
afelisss, hadi gözünüzaydın..:emir_bebek:
Allahım cümlesininkini sağlıkla tamamına erdirsin..:nazar:
kesemizi ve pıt pıtlarıda bi görebilseydikk hayırlısıylaa:KK49:

tesekkür ederim,cok sagoll halen rüyadayım sankiiiii!! ben kese gormeye 8 ekimde gidecegim,sen nezaman gideceksin?

merabalar ben 2010 kasım annesiyim kızımın 2 yaşını doldurmasına 2 ay var içimde hep ikinci çocuk yatıyodu ama kilolarım yüzünden i,stemiyodummm..bugün test yaptım çift çizgi çıktıı bakalım bide yarın dra gitcem kese oluşmuşmu bi baksın değişik duygular içindeyimm hayırlısı artık...son adet tarihim 28 ağustos...sizinkler ne

Ben bugün öğrendim :)) henüz çok taze sanırım daha idrak edemedim.. İsteyen herkese nasip olur inşallah

Canısımm nasıl sevindim anlatamammmm.hayırlı uğurlu olsun canım benim.rabbim tamamına erdirsin bu kez yü<zünü güldürsün inşallahhhhhhhhhhhhhhh......allaha emanetsin kuzucuğunla:))))))

Özel mesaj atamıyorum ama ben de varım. yaş 31 ilk çocuk 03.06.2013 tahmini doğum

Anne Adayı
Yaşı
Kaçıncı Çocuk
Tahmini Doğum Tarihi
Cinsiyeti
Tebrikler
arzu_mu
33
İlk
10.06.2013
-------
:nazar::KK49::emir_bebek:
sosyoloji12
34
İlk
02.06.2013
---------
prensesra
25
İlk
03.06.2013
---------
elifdem
30
2. Çocuk
01.06.2013
---------
mkb
:44::44:01.06.2013
---------
sezen00
302. Çocuk03.06.2013
---------
taha0203:44:2. Çocuk:44:---------:nazar::KK49::emir_bebek:
monalisa79:44:2. Çocuk:44:---------:nazar::KK49::emir_bebek:
afelis:44:İlk05.06.2013---------:nazar::KK49::emir_bebek:

Kızlar, sayımız 9 oldu....
taha0203, monalisa79 ve afelis tebrikler...
Bana tablodaki eksik bilgilerinizi özelden atarsanız tamamlarım..
Bu hafta sayımız daha da artacak inşallah.
kavil_83 belki testi yinelemelisin, idrarı uzun süre tutmadıysan yanlış göstermiş olabilir.
Yeni oldugu ıcın bhcg düşük seviyededir çünkü.
Ben de bugün kan testine gidicem, bakalım kaç çıkıcak..

Herkese güzel bir hafta diliyorum,
inşallah hepimiz hayırlı haberler alalım.
Amin..

Geçmiş olsun, üzülme ben de aylarca kist tedavisi gördüm. Tedavi bitti hamile kalamadım, canı istediğinde kendi geldi çünkü biz ertelemiştik :) Regl sancılarım oldu yüzümde sivilcelerim çıktı hiçbir belirti yoktu sadece içime doğdu test yaptım bir de bu ayın başında rüyamda kendimi hamile görmüştüm. Şimdi ise şoklardayım.

Kendini hiç üzme bebiş ne zaman gelmek isterse geliyor, ümidini kaybetme..

Dün doktora gittim ve sonuç hüsran yani öyle galiba, yumurtam fazla büyümüş ve kist olmuş:KK43: ne olacak bilmiyorum.... üzüldüm dün....

Bir haziran annesi daha geldi :) Yaş:27 İlk çocuk Tahmini doğum tarihi:5 Haziran 2012
Mesaj sayımdan dolayı özel mesaj atamıyorum.

Son düzenleme:
2013 Haziran Anne Adayları: :KK9:
Anne Adayı
Yaşı
Kaçıncı Çocuk
Tahmini Doğum Tarihi
Cinsiyeti
Tebrikler
arzu_mu
33
İlk
10.06.2013
-------
sosyoloji12
34
İlk
02.06.2013
---------
prensesra
25
İlk
03.06.2013
---------
elifdem
30
2. Çocuk
01.06.2013
---------
mkb
:44:
:44:
01.06.2013
---------
sezen00
30
2. Çocuk
03.06.2013
---------
taha0203
27
2. Çocuk
04.06.2013
-----------
monalisa79
32
2. Çocuk
05.06.2013
---------
afelis
31
İlk
05.06.2013
---------
asesulfam
28
2. Çocuk
01.06.2013
---------
minikuss31İlk03.06.2013-----------:nazar::KK49::emir_bebek:
tokoyay27İlk05.06.2013---------:nazar::KK49::emir_bebek:

Kizlar hamislere masallah sayi arttikca bende de heyecan artiyor zaman gecsede varmi yok mu ogrensem bende
Rabbim hayirliysa versin ins
Ben calismaya devam ediyorum
Adetim 29 -30 gunde bir oluyor 9 gun suruyor hangi gunler calismaliydim sizce fikrinizi alayim sizinde???????
Ben 11-12-14 bugun 15 .gun
Rabbim sayimizi dahada artirsin
Kizimdayken forum arkadaslariyla bulusmustuk bebisler 10 aylik falandi guzel olmustu hala gorusuyoruz sizlerledw bursuru sey paylasiriz insallah

merhaba arkadaşlar...
ben 2010 haziran annesiyim ama kızım 19 mayısta geldi dünyaya daha öncede burda 2010 haziran annelerinde çok şeyler paylaştık çok güzel anılarımız oldu ..
bu yılda haziran annesi olma yolunda ilerliyoruz ...
kızım aşılamayla oldu ve bu 2. de aşılamayla olucak ....
bu ay tedaviye başlıyoruz inş. allahımın izniyle bu yolda ilerlerken bir melek daha bulurum ...
allahım isteyen herkese nasip etsin anne ve babalığı öncelikle hayırlı evlatlar diliyorum...
inş. olurda burda sizinle paylaşırım bu arada facedede bir grubunuz varmı eğer yoksa kuralım biz facede grupta konuşuyoruz annelerle...

merhaba arkadaşlar...
ben 2010 haziran annesiyim ama kızım 19 mayısta geldi dünyaya daha öncede burda 2010 haziran annelerinde çok şeyler paylaştık çok güzel anılarımız oldu ..
bu yılda haziran annesi olma yolunda ilerliyoruz ...
kızım aşılamayla oldu ve bu 2. de aşılamayla olucak ....
bu ay tedaviye başlıyoruz inş. allahımın izniyle bu yolda ilerlerken bir melek daha bulurum ...
allahım isteyen herkese nasip etsin anne ve babalığı öncelikle hayırlı evlatlar diliyorum...
inş. olurda burda sizinle paylaşırım bu arada facedede bir grubunuz varmı eğer yoksa kuralım biz facede grupta konuşuyoruz annelerle...

bende tüp bebek yapmıstım :)), sorunsuz bir tedavi süreci geçirmen dileğiylee :))

Kizlar keseyi gormeye giden, gorebilen var mi. Kalp atislarina daha var sanirim. Ben cok sabirsiz ve heyecanliyim yaa, sizlerde durum nedir??

kızlar 2012 haziran annelerinden merhaba.. :KK3::KK3:
geçen gün düşündüm de ilk defa öğrendiğim tarih 15 ekimdi.. siz daha erken öğrenmişsiniz maşallah.. sat benim 14 eylüldü.. doğumum da normal olarak 14 haziranda gerçekleşti.. tam 9 aylık benim oğlum:KK1::KK1: muhtemel gebelik günlerim de bu günlerdi.. şimdi düşünüyorum da geçen sene karnımdaki küçük kan pıhtısı şimdi yanımda agulayan minicik canparem olmuş :KK16::KK16: Allah hepinize sorunsuz güzel,hayırlı doğumlar nasip etsin inş..:KK49::KK49: isteyen hiç kimsenin kucağını boş koymasın..
ben o zamanlar il dışında olduğum eşim de yanımda olmadığı için şüphelendiğim anda dr a gidememiştim.. Ama Rabbim lütfetti ve wc ye girdiğimde burnuma harika bi koku geldi,bebek kokusu:KK53::KK53: hemen randevu aldık haftasonu otobüsten iner inmez soluğu dr da aldık.. hatta o kdr acele ettik ki dr sonucu bize tlfda söylemişti.. nasıl havalara uçmuştuk yaaa.. bir an yine duygusala bağladım,beni en iyi siz anlarsınız zaten :KK1:

selamlar arkadaşlar...benim yarın bat günüm fakat ben 4 gün önce kan testi yaptırdım değerim 40 çıktı.az öncede idrar testi yaptım o da pozitif çıktı.henüz doktora gitmedim.daha çok yeni olduğu için zaten kese falan da görünmez.doktor için 2 hafta beklemeyi düşünüyorum,tabbi rabbim bi aksilik vermezse.bu arada 27 yaşındayım.2009 doğumlu bi oğlum var.rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın:)muhtemel doğum tarihim ise 4 haziran.bundan sonra güzel haberlerle sık sık görüşmek dileğiyle inşallah

merhaba kızlar 1 ekimde 3 yaşını dolduracak bir oğlum var.kardeş çok istiyoruz ama şimdi değildi.8 eylülde bir kaza oldu sanırım korkuyla ve heyecanla bekliyorum eğer adetim gelmezse 1 ekim de oğlumun doğum gününde test yapacağım.rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin.kimsenin kucağını boş bırakmasın.ilk önce annelik duygusunu tatmayanlara sonra bize versin inşallah.nedense çok hayacanlıyım.çok düşük bir ihtimal ama...

merhaba taze anneler :))

gecen ay ilk adat günüm 28 ağustosdu.normalde 3 gün önce olurum bugün ayın 25:KK17:ve hala tık yok.değişik duygular içindeyim:KK37::KK37::KK37:

X