2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar hergün giren birine devredelim o zaman.benim stajım başlicak ve sadece akşam girebilicem.aklınızda biri varsa söylesin herkes kazene mesaj atiyimmm:)

nedennnnn ???
seni mrk etmiştim.. yazmıştım hatta nerede bu kız diye
bir sorun yoktur inşallahhh

nedennnnn ???
seni mrk etmiştim.. yazmıştım hatta nerede bu kız diye
bir sorun yoktur inşallahhh

eş tarafından sorun olmuş olabilir canım aklıma tek gelen şey bu oldu benimkide mırın kırın ediyoda dinleyen yok
Allahtan bebeişler ve kendisi iyi bunun haberini aldık.topik sana geçsinmiii ?

Yeter okadarı canım Çıplaklar kampınamı gidiyodunuz siz?
Ben geçen sene 1 aylık tatil bavulunu tam yarım saatter hazırladım
Gitme anı gelince doluyo o bavullar..

ahahah ne güldüm yaaa canım bnm :)))
he yaa ne gıyıncez ki zatiii töbe töbeee :)
ya yavaştan baslıyayım yoksa cok sey unutum ben sorada kızarım kendıme

Evet kız bebek çok oldu geçen yıl bu yılda erkek senesi çogu erkek bebeklerin..
Bakalım süpriz yumurtadan ne çıkacak şansımıza..
Ne çıkarsa çıksın çok sevicem onu ama çok merak ediyorum..

ahahah ne güldüm yaaa canım bnm :)))
he yaa ne gıyıncez ki zatiii töbe töbeee :)
ya yavaştan baslıyayım yoksa cok sey unutum ben sorada kızarım kendıme
Toparlarsın canım inşallah dolabı açıp bakınca doluyo inşallah çok güzel bir tatil olur bu tatiliniz..
Biz yine herseneki gibi Trabzon'a gideriz heralde ailesi orda eşimin..
eş tarafından sorun olmuş olabilir canım aklıma tek gelen şey bu oldu benimkide mırın kırın ediyoda dinleyen yok
Allahtan bebeişler ve kendisi iyi bunun haberini aldık.topik sana geçsinmiii ?

Bencede cemredeniz'e geçsin
Papatyada olur bende hergün burdayım ama yönetemem sevmiyorum yönetim işini
Hem kazen bana kızmış takvimlerimi silmişti yaptım ama kelebeklerimi bulamadım..çocuk gibi ya

Kızlar hemen hemen bebişlerimizin haftaları yakın birbirlerine çoğunuz belkide 2'li testi yaptırdınız bazı topiklerde okuyorum gereksz yaptırmayın diyor Riskli çıkanlardan sıvı alınıyormuş ve bunlar bebeklerini kayıp ediyorlarmış çok kötü oldum ya Allah korusun tabi ama insan okuyunca etkilenmiyor değil sizler ne aşamadasınız ?

kuşuuum kazene mesaj atıyorum sana devretsin topiği timammıııı

Son düzenleme:

Bende hiç yaptırmaktan yana değilim aslında ama bellide olmaz..
Geçen sene daha amniyon sıvısı alırken bir kadını öldürdüler kocamandı bebeği sanki öğrenince ne olacaksa
Alıcakmısınız koca bebeği bebekte öldü tabi ama bebekte hiçbirşey çıkmamış.İnsan korkuyor ne yapacağını bilemiyor 2li neysede amniyona karşıyım..

Ay kız ben uğraşmamam topikle fln
Bence ilk cocuğuna hamiş biri alsın ben Aral lada sürekli ilgileniyorum cogu deyi gözden kaçırırım

peri kızı evet bende duydum 2'li test yaptırmayanlar da var.ben şöyle düşünüyorum.2'li test sonuçta bebekte hastalık olup olmadığını belirliyor.yani bebek hasta ise bebeği kaybetmeye kadar gidiyor amniyo sıvısı ile.ama yaptırmasanda merak ediyorsun.bence yaptırılmalı ama olumsuz sonuç çıkarsa da bu durum için dua etmeli allah yardım eder inş.

kızlar ben bugün kakao yağını kullanmaya başladım çatlamamak için. Ama bugün karnım kaşınmaya başladı kaşınmıyordu daha önce. Alerji yapmış olabilir mi? yoksa karnım büyümeye başladığı için mi? Sizde de oluyor mu kaşıntı?

bende yaptırmayı düşünmüyordum ama dr.teşhis değil tanı testi dedi bende yaptırdım.sıvı alınmıyor ben kan verdim sadece ondan bakıldı 1 haftada çıktı sonuç bu gün öğrendim çok şükür sorun yok.

çok sevindim canım sorun çıkmamasına inş benimde bebeğim iyidir.
bende haftaya gideceğim doktora

Ay kız ben uğraşmamam topikle fln
Bence ilk cocuğuna hamiş biri alsın ben Aral lada sürekli ilgileniyorum cogu deyi gözden kaçırırım

Uğraşcak bişey yok kuşumm ya artık liste işi faln olmazki ben takip eder sana iletirim olmadığın zamanlarda attım bile kazene hihihihih

öncelikle teşekkürler kızlar bu durum 2 arkadaşımın farklı senelerde başına geldi çok üzüldüler fakat Rabbimin izniyle sağlıklı evlatları var onlarda sıvı aldırmamıştı maden sıvı alındıktan sonra sonuç kayıp neden bu yola gidilir ??? Allah'ım korusun inş. yavrularımızı

hayırlısı olsun canm maşallah size

çok sevindim canım sorun çıkmamasına inş benimde bebeğim iyidir.
bende haftaya gideceğim doktora

sağol canım inşallah sende haftaya verirsin güzel haberi.
ölçümlerde sorun çıkmamasıda rahatlatıyor insanı test sonucunu rahat bekliyorsun.
içini ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…