2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
bu gün baya bi dertlisiniz kızlar.Allah yardımcınız,yardımcımız olsun inşallah.herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda.
herkesin bir derdi var kim anlatıp rahatlar kimi içine atıp sıkıntısını kendi yaşar.
anlatıp rahatlamak lazım bence.
şu güzel günler de bebeklerinizi üzmeyin....

benide az önce doktorum aradı 2li test sonucum çıkmış onu söylemek için.
çok şükür temiz çıkmış sorun yok dedi.Şükürler olsun....

Allah rahmet eylesin canım çok zor günler geçirmişsinz. inan çok üzüldüm inşallah sen evladın eşin mutlu bir gelecek geçirisniz.

Aminn canım teşekkürler.geçip gidiyo hiçbi acı ilk günkü gibi kalmıyo işte ama unutulmuyoda..Allah herkese mutlu huzurlu bi hayat nasip etsin

ay canım bnm yaaa.. offf şuan işte tıkandım..
baban dediğin gibi Allah katında artık cezasını bulacaktır. Rabbim herseyı goruyor merak etme sen..
uzak dur huzurun kaçmasın
ınan varya o mınık elleriyle yuvanıza güneşi hiçç batmamasına getirecek.. evlat cokkkk buyuk bır sevgı..
ben uzerıne tanımıyorum.
çocuğuma resmen aşığım onun dudağı büzülse içim yüreğim kanıyor...
tum çocuklara karsı aşırı derecede duyarlıyım..

sende evladına sarılıp kocanı arkana alıp hayat yolunda ılerleyeceksın
evet cok cekmışsın.. ama hep dedıgım bı af vardır Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın...bndan sonra..

Hayırlısı olsun canım 3.oğlunda Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

gizem anneciğin çokkk genç ölmüş canım içim acıdı canım inan...
bnmde babam 53 yaşındayken öldü ben kucuktum..
o da kanserdi..

lanet olsunnn o kansereee

Allah'a havale etmekten başka elimden bişey gelmiyo canım :)
AMİİİNNN Allah yavrularımızı kucağımıza almayı bizede o mutluluğu yaşamayı nasip etsin :)

Kızlar siz ne diyonuz cemredeniiiiiiiiiiz=)
Ne 3 lt si ne 9 lt si kandırıkçılar ya.
Ben gittim 250 ml serum yedim ya =))))))
Bende kendime gelmeyi bekliyorum.Peh bana.
Vay adi hemşireeeeee.
Yıkıldım şu an da.O 250 ml yi de işemişimdir gitmiştir.
İşemesem de terlemişim de gitmiştir yuh bana be!=)
Bende serum taktırdım diye kendi kendime böbürleniyorum yawww

gizem anneciğin çokkk genç ölmüş canım içim acıdı canım inan...
bnmde babam 53 yaşındayken öldü ben kucuktum..
o da kanserdi..

lanet olsunnn o kansereee

Allah rahmet eylesin canım mekanları cennet olsun.ecel ya başka bişey değil öyle yazıldıysa hastalıktan olmasa başka bişeyden zaten olucaktı.ömürleri o kadarmış..ben 10 yaşındaydım göğsünden bütün vücuda en son beyine sıçramıştı.ne bizi tanıyodu ne adımızı biliyodu ne kendini biliyodu.Allah kimseye yaşatmasın.zordu...
ama hanımlar grip gibi bu hastalık doğumdan sonra 6 ayda bir memografi şart kesinlikle.3 kadından birinde görünen bişey helede ailede varsa.ihmal etmeyelim :)

Son düzenleme:
Yok şimdi 60 yaşında=)Çocuk lisedeyken ortalam 80 olacak işte ne ya=)

ayy cidden yaaa.veli toplantısı olunca dedesi sanarlar artık.tövbe yarabbim ya.Allah vermiş olmuş lafımız tabiki yok bişey denmez ama çocuğun ilerki yaşlarında psikolojisi tartışılır bence

aboooooww kız seni kandırmışlar yaa bacımmmm
keşke işemiyeydinn yaaa:)))))))))
ay koptum canım yaa deliiiii
kız çocuklara takıyorlar 250 yi. tey teyyyy
en az 1 litre olcak..
iğne sokmalarına değmez anacımm

şaka şaka kız belkı işe yaramıştırrr
bulanıomu miden

Merhaba Arkadaşlar;

Ben neredeyse hergün giriyorum ama geçmişi okumaktan hiç yazamıyorum. Cinsiyeti öğrenen arkadaşlar olmuş hepinizi tebrik ediyorum hayırlı evlatlar olsun inşallah ve hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebişlerinizi :))

Benimde cuma kontrolüm var ense kalınlığı ölçümü falan yapılcak. İnşallah bende bebeğimin sağlık haberlerini alırım ve cinsiyetini öğrenebilirim.

Eşleri ile problemleri olan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun. Allah onları iyilikle ıslah etsin. İnşallah herkesin yuvası huzurlu ve mutlu olsun.

Papatya ve gizem :) o 2. eş muhabbeti bizde de var malesef anlatsam roman gibi. Ama ben burada çok yorum yapamıyorum. Eşim nickimi çok önceden biliyordu olur da araştırmaya kalkar diye çoğu konuda malesef yorum yapamıyorum çünkü google da aramalarda çıkıyo yazılanlar :)

ayy cidden yaaa.veli toplantısı olunca dedesi sanarlar artık.tövbe yarabbim ya.Allah vermiş olmuş lafımız tabiki yok bişey denmez ama çocuğun ilerki yaşlarında psikolojisi tartışılır bence

Hahaha öyle tabi=)Mantık aramıcan benim babamda.Kendide diyo.Baba mı dicek dede mi diye.
Bende zaten torun haberini şöyle vedim."Sende bi torun var ama has torun aralık da geliyor"=)Anlamadı başta.
Benim çocuğu düşünsene.Üvey teyzesiyle aynı yaşta.Ey Allahım ne günlere kaldık)

ay gülsemmi ağlasammı tam trajikomik olmuşşş

Ya var ya cemredeniz öyle gıcık oldum öyle ifrit oldum ki anlatamam=)
Kendimi kandırılılmış genç kız gibi hissediyorum=))
Siz bana önceden bu 3 lt 9 lt yi anlatsaydınız işemezdim tabi tutardım mesanemde.
Hep o ecnebi dr yüzünden=)Güzel yüzüne fiziğine tatlı şivesine aldandık bakmadık.
Ama ben bileydim sizin 3 lt 9 lt lerde gezdiğinizi cazgırlık yapardım .
Neyse bi daha ki sefere ağzımız yanmış şekilde gideriz kandırmazlar benii peh!

Son düzenleme:
havuçlu pilav yaptım
dünden makarnam kalmıştı bırde çorba
domates salatalık
karpuz . yeter herhaldeeee

Malzemeler
4,5 bardak su
1,5 bardak süt
2,5 çorba kaşığı un
2 çorba kaşığı tereyağı
1 çorba kaşığı sıvı yağ
1 çay kaşığı karabiber
1 tatlı kaşığı nane
1/2 çay bardağı pirinç (tercihen)

Çorba tencerenize tereyağı ve sıvıyağı koyup unu kavurmaya başlayın. Kokusu çıkana kadar kavurduktan sonra yavaş yavaş sütü ilave ederken bir yandan da karıştırmayı ihmal etmeyin. Bu aşamada unun topaklanmaması gerekir, eğer topaklanırsa blendır kullanabilirsiniz. Ardından 4 bardak suyu da ilave edip kaynayana kadar karıştırın. Eğer pirinç ilave etmek isterseniz, yıkanmış pirinci ilave etmenin tam sırasıdır. Ben pirinçli yaptım, tercih sizin. Pirinçler şişene kadar karıştırmaya devam edin. 1/2 bardak su, tuz, nane ve karabiberi de ilave ettikten sonra, bir taşım kaynatıp sıcak olarak servis edin. Dilerseniz biraz yağda toz kırmızı biber kızdırıp servis sırasında ilave edebilirsiniz.
Afiyet olsun.

Kızlar benim her hafta yaptığım bi çorba ve tadı mükemmelll.pirinçli doyurucu ve besleyici.tavsiye ediyorum :)

:))))))))))
yahu kadın sanane elın gavurunun fit vucudundannn deli:))
ya agresifmelekte 9 lıtreyı bı anda yememiş canım bnm ara ara
ama bnm durumum vahım olduğu ıcın 3 lıtre bı anda yedım
1 litre kafidir :)

havuçlu pilav yaptım
dünden makarnam kalmıştı bırde çorba
domates salatalık
karpuz . yeter herhaldeeee

ay daha ne olsun bide bizi yiyin bariii
bendede zeytinyağlı patlıcan var.yoğurtlu kabak var.bide süt çorbası yapıcam.gerçi akşam yemeğe dışarı çıkcaz ama ben acıktım şimdi

Gül anacım gül ne ağlaması.Ben onların haline gülüyorum.
Yazık çocuk babasız büyüyecek.100 yaşına kadar yaşayacak hali yok ya.
Hele de öyle karı varken onda=)

ahahahh gülmekten çiçimm geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…