2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
2li test olumsuz çıktıysa ve doktor amniyosentez yaparak anne karnından sıvı almak istemişse bunun sakıncalarını, getirisini, götürüsünü anneye açıklamak zorunda. çünkü düşük riski yaratıyor amniyosentez.

Bazen alerji yapıyormuş. Hatta kuzenime bebek yağı bile alerji yapmıştı.göbeği kızarmaya kaşınmaya başlamıştı.zeytinyağını dene istersen.

kızlar midesi bulananlar.. arkadaşımın tavsiyesini yazıyorum

un helvası kavurun yada kavurtun başkasına... sıcak sıcak yenmesı gerekiyormuş ama
ertesı güne hemen gecırıyormuş mıde bulantısını ..
inşallah olur.. denemekte fayda var..

ben uzanıyorum azcık kasıklarım agrımaya başladı opuyoreee

deneyeceğim hadi inşallah faydasını görürüz. midemiz bulanmasın diye kaloriler gelmesin gelmesin ama

Ben giriyorum her gün ama ben hiiiiç anlamam o işlerden beceremem yani.
Artııııııııı kursum başladı 2 hafta sonra 15 gün kesintisin hergün 09:00 -15:00 eğitim var.
Artıııııııı ben ihtar aldım bana vermezler=)) hehehehe

canım bende kakao yağı sürüyorum ama ara sıra kokusu beni mahvetti ama kaşıntı falan yapmadı..ben kaşınıyorum ancak kilo aldığım için diye düşünüyorum..

Merhaba
Konu sahibi cemredeniz isimli arkadaşınız olmuştur.

hepinize güzel bir hamilelik dileriz.

Ayy ben çok tuz yiyorum ya balon olucam erik salatalık domates tuza batırp yiyorum bildiğiniz

cemredeniz istemiyormuş gzmmCnbz arkadaşınıza devir edildi...

merhaba kazen
istememek değil fakat bnm bir oğlum var aşırı yaramaz. onunlada vaktimi çok harcıyorum. bir ayağımda istanbulda olduğu için çogu şey gözümden kaçabilir, güncellemeleri yapamayabilirim diye,
arkadaşlarımı gücendiririm diye çekindim açıkçası..

gizem e hayırlı olsun .. topiğimiz güzel haberlerle devam etsin inşallah...
yaşasın KK DAYANIŞMASI KK CUMHURİYETİ

Yahu sen ne yaramaz bi kızsın :9 ne yaptında ihtar aldın bakayımmmm
ben 6 senedir burdayım hiç kulağımı çeken olmadı
cok usluyum ben

merhaba kızlar ! forum basında olunca cevap veren olmuyo bakmadıgım günler 3 sayfa 50 sayfa birden ilerliyosunuz

14 bitti ama hala bebeğimi hissedemiyorum ne zaman hissedicemmmm çok nadir oldugu yeri hissediyorum okadar

gecmisi okurken bi arkadas hastaydi ama adini unuttum hamile diilken cok faydasini gordugum iki sey var tabi yutmamak kaydiyla. eger bulanti varsa gargara zor ama
bir fincan sicak suda bir poset ya da bir tatli kasigi adacayini 5 dakika beklet su soguyunca gargara yap.(hastayken gunde 2 kez) adacayi bogazdaki bakterilerin yapisini bozuyormus cok yararli. ozellikle kronik bogaz agrisi olanlar haftada bir kez duzenli olarak ve usuttugunu ve hastalanacagini hissettigi an yapabilir.

ikincisi yine bir bardak ilik suya iki yemek kasigi deniz tuzu bir limon bir tatli kasigi bal karistirip soguduktan sonra gargara.

ben kisin ozellikle nerdeyse ayda bir bogaz enfeksiyonu geciririm bu gargaralari hastalaniyorum dedigim anda yapip ilacsiz atlattigim cok oldu. hamilelikte lazim olabilir hepimize ozellikle yazdan sonra:) bence not edip deneyin

hasta arkadasima da gecmis olsun

Ayy kızlar okumaktan cevap yazamıyorum :)) bebek benden besleniyor mu sorusuna cevap vereyim ben kızımda ilk hamileliğimde üç kilo vermiştim sonra oniki kilo alıp doğuma gittim kızım 3600 doğdu ben 4 ay sadece leblebi ve çubuk kraker yiyordum süt yoğurt hak getire bana kvler hep sen çubuk doğuracaksın diyorlardı bi aglıyordum bebeğim beslenmiyor diye boşuna hem kendime hemde bebeğe stres yapmısım dördüncü aydan sonra dengeli ve sağlıklı beslenirsiniz o sizden alıyor alacacagını ama sizde düzeyinde kendiniz için beslenmelisiniz hı birde sac dökülmesi diş eti kanamaları sivilceler ondan düzgün beslenememekten hepsi o kadar güzel yerine oturuyor ki sadece dördüncü ayı bekleyin:))cinsiyetlerde öğrenilmiş hayırlı sağlıklı evlatlarımız olur inşallah benim kızım var ama ben yine kız istiyorum ona arkadas olsun diye ama eşim ve ailesi erkek olsun farklı olsun diyorlar ( ben neden erkek istediklerini çok iyi biliyorum :))

Yahu sen ne yaramaz bi kızsın :9 ne yaptında ihtar aldın bakayımmmm
ben 6 senedir burdayım hiç kulağımı çeken olmadı
cok usluyum ben

Hehehehe.Ben öyle başarırım işte.
Yaramazlığım zamanla ortaya çıkıyor=)
Ama Kazen valla uslandım bak ağzımdan çıkıo mu hiiç=(

GİZMOOO tebrikler.Başına kaldık he=)
İdare edecen artık tüm nazlarımız sana.

MİGES tma beni anlatmışsın anacım
kraker leblebi kv muhabbetin benim ağzımdan yazılmış gibi.
Helal=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…