2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar biz bahcedeydik. Eşim işten geldi ikimiz yukarı çıktık Aral arkadaşların çocuklarıyla kaldı
Cok korkuyorum sitedeyiz ama hiç tek bırakmadım ben onu
Eşimde boşver alışssın dio.
Ben bugun mutfağı ve salonu sildim ama supuremedim
Cok saçma oldu ama olsun :)))))
Eşime supurtcem sora tozlar yine kalkacak yine silicem :))))

saglık olsunda canm , normale dönmeye baslamasına sevindm insanın bebişle beraber cıkar asıl rhatsızlıkları derlerdi inanmazdım , içinde olmayınca kulaga yabancı geliyor , ama var ya 6. hafta dizimin üstünde basamadım durduk yere agrılar falan basladı noluyor acaba bu ne derken 8. hafta faranjit oldum bogazımdan duramadım , bu hafta ve gecen hafta bulantıdan gözümü açamadım , ama eminimki bebişlerimizi kucagımıza aldıgımız zaman bizden mutlusu ve saglıklısı olmıcak , rabbim hepimize saglık versin ki bebişlerimiz saglıklı olsunn
aynen öyle canım, zaten hamilelikte diz, kalça ve eklem ağrıları normalmiş doktorum dedi, benim de 2 hafta sol kalçam çok ağırdı ama şimdi iyiyim
ilaç ne kullandınız ve ne kadar miktarda

euthyrox 50 mg günde 1 tane kullanıyorum, neden sordun canım sen de mi kullanıyorsun

Son düzenleme:
Kızlar biz bahcedeydik. Eşim işten geldi ikimiz yukarı çıktık Aral arkadaşların çocuklarıyla kaldı

yarın kardeşi olunca beraber oynarlar artık iki yavruu :KK4:
:emir_bebek::emir_bebek:, eline sağlık, benim işlerde evde beni bekliyor. :26:

Bende gecen haftadan bu yana tek ondiriyorumm komsunun kiziyla oyniyolat ama on bahcede duracaksiniz diyorum arada balkondan bakiyorumm...

mutfaga girdim yapıcağımı yaptım ama olayın sonu banyoda bitti yine:KK14:

Son düzenleme:
Sanki bacak arasında bi çıkıntı var ama dikkatli baksana canım bi hayalmi görüyorum ya :KK70:
benim ultrasonda bdt 14 aralık gözüküyo 2 gün önden gidiyo seninde böyledir evett :)
Ay senimi kırcam şekerim çıkıntı görüyorum bende :KK1: bu arada en son gittiğimde bnmde bdt 14 ü görünüyodu canım aynı gidiyolar bebişler gerçekten yerim onları ben :KK16:
yarın oğlumla heybeli adaya gidiyoruz:KK9::KK9: kıyı temizlemeye fabrika götürüyor
çalışanlar ve çocukları inşallah güzel bir gün geçiricez.:KK52::KK52::KK52:
Ay ne güzel canım yaa değişiklik iyi gelir bende kuscam öğürcem diye hiç biyere gitmek istemiyorum ama inan evde durdukça daha çok kusuyorum gezin biraz iyi eglenceler tatlım bizim içinde temiz hava al :KK49:

Ayyy hiç sorma canım yaaa bende öyle ne yapsam yarım yamalak yapar oldum süpürsem silemiyorum silsem süpüremiyorum salonu yatakodasını toplasam çocuk odası kalıyo aylardır mutfağa girmiyorum zaten onu hiç sölemiyim nevresimleri çıkartsam yenisini geçiremiyorum ama midem almıyo iş uzadımı napim :KK14: :KK50:

Ay senimi kırcam şekerim çıkıntı görüyorum bende :KK1: bu arada en son gittiğimde bnmde bdt 14 ü görünüyodu canım aynı gidiyolar bebişler gerçekten yerim onları ben :KK16:

Ahah hiç gülceğim yoktuuuu üfürükten çıkıntı diyosunnn:KK9:
aynı gün doğurmakta nasip olur inşşşş:KK16:

Ahah hiç gülceğim yoktuuuu üfürükten çıkıntı diyosunnn:KK9:
aynı gün doğurmakta nasip olur inşşşş:KK16:
Yok kız ben fotoğrafın üstünden çekim olduğu için göremiyo olabilirim ama sen elindekinden daha net görüyosundur ve sen çıkıntı var diyosan vardır kız :)) bende erkek olsun istiyorum çok inş gönlümüzden geçeni versin Rabbim sağlıkla doğuralım hepimiz ben normal istiyorum canım birincide öle olmuştu bi aksilik çıkmazsa onca sancıyı yine göze alıp normal istiyorum :KK1: sende normal dersen bakarsın aynı gün fırtlatıveririz :KK1::KK49:

sok kasığıma kramp gibi ağrı giriyo kaç saattir geçmedide sizlerde böyle bişey oluyomu korkuyorum,

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Yok kız ben fotoğrafın üstünden çekim olduğu için göremiyo olabilirim ama sen elindekinden daha net görüyosundur ve sen çıkıntı var diyosan vardır kız :)) bende erkek olsun istiyorum çok inş gönlümüzden geçeni versin Rabbim sağlıkla doğuralım hepimiz ben normal istiyorum canım birincide öle olmuştu bi aksilik çıkmazsa onca sancıyı yine göze alıp normal istiyorum :KK1: sende normal dersen bakarsın aynı gün fırtlatıveririz :KK1::KK49:

istiyorum canım ama kısmet bu işler valla bakıcazz:KK16:
Yineee miiii...ben bu hamilikte hic kusmadim digerinde hergun safra cikariyodim bunda tik yok...

simdi bi burger king menusu canim istedi evin yaninda zaten..esim almaya gitti onu bekliyorummmm sabirsizluklaaaa
ayy esroşşş deme öyle şeyler valla çıkartasım geliyo şuraya sana afiyet olsun yarasınnnn :):)

Tuğba ... Mrk etme cnm yoktur bişey normal bu tür seyler uzan ve cenin pozisyonunu al bekle bakalım
Geçecektir dinlenmen lazım
Sürerse drun cebini ara sor çekinme cnm..

ya vişnenin kusturma özelliği varmış da benmi bilmiyomuşum bugüne kadar ne zaman yesem çıkardım ama hala inatla yiyorum:KK1:

ya vişnenin kusturma özelliği varmış da benmi bilmiyomuşum bugüne kadar ne zaman yesem çıkardım ama hala inatla yiyorum:KK1:

Cnm bende kiraz istiodum deli gibi eşim almıştı yedim yedim bi çıkardım hepsini
Ama acı acı sanki yaktı asiti boğazımı...
O günden beri yemiyorum
Cok kokuyorum kusucam diye. Nefret ediyorum kusmaktan

kızlar aradım doktoruma cebinden çok istediğimiz bişey değil dedi kabızlık için bi ilaç verdi belki ondandır dedi onu iç dedi bi tane daha progestan aldım çok korkuyorum dua edin bana nolur :KK43:(

X