2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

kendini bu şekilde daha rahat hissediceksen ikisinede git

Ayy cnm bende snn gbi dusunuyodum.ne yapcmi sasrdim.annmde bana birinn.kuln dedini.oburu kulnma dicek.ozmn ne yapcksin dedi strese sokma kendinide bebegide dedi bende simdilik vazgectimm))

selam kızlar ikili tarama testinin sonuçlarını aldık çok şükür hamd olsun ki hiç bir sorun yok herşey çok güzel çıktı bir daha ki ay sonunda tekrar randevumuz var bakalım artık bir daha ki aya kadar kuzumu göremiycemm ( en çok da ona üzülüyorumm sağlıklı sıhhatli olsun da artık bir ay daha beklerim napalım :))

Hayırlı olsun selen .. ben de haftasonu alacağım kan testi sonucunu inşallah sorun çıkmaz bakalım :)

merhaba kızlar bugun 12+2 kontrolumuz vardı cinsiyetimiz belli oldu erkek olcak inşallah.darısı sizlere inşallah sizlerde erkenden öğrenirsiniz
ohh ne hoşş kuzum allh kucanda göstermeyide nasip etsn kzuum hepimze
ay bende onu malak gbi yato sanıyom..tipne tükereym senn
ay ben el fln hiç görmm.arkasını niye döno bu yaa aa ayıp insan annesine arkasını dönermii yaa..bu doktrunda ii ulrtssonu ya bende iş yok ya bebkte ya drda:))))
allh gönlüne göre verdi kuuzm..
ann yarmış sana..ankara cıx hiç olmmış yaramamışş sana havası suyu

ay büyüsün cnm..n egüzel bebeğin doğduğundada rahat olcksın..stres olmayınca bebkte huzurlu olo..
sorunsuz güzl bir hamilellk yaşıyorsun ne hoşş..bebekte kıpır kıpır büyüyo bundan güzel bir şey yokkk

Bebeğimi görebilir miyim?..”
Dedi yeni anne..
Kucağına yumuşak bir bohça verildi ve mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağı açtı..
Şaşkınlıktan adeta nutku tutuluyordu.. “Bebeğinin kulakları yoktu..” Yanında duran doktora ağlayan gözlerle baktı genç kadın..

“Bebeğinizin duyma yetisi bu durumdan etkilenmeyecek..” dedi doktor,

“Sadece görüntüsünü etkileyen bir yoksunluğu var..”

Aradan yıllar geçti, çocuk büyüdü ve okula başladı..

Bir gün okul dönüşü koşarak eve geldi ve kendisini annesinin kollarına attı.. Hıçkırıyordu..

“Büyük bir çocuk okulda bana bugün ucube dedi anne..” diye haykırıyordu..

Küçük çocuk bu kadersizlikle büyüdü.. Arkadaşları tarafından seviliyordu ve oldukça başarılı bir öğrenciydi..

Ancak insanların arasına karışmaya çekiniyordu.

Annesi her zaman ona, “genç insanların arasına karışmalısın” diye öğüt veriyor ama yüreğinde çocuğuna karşı derin bir acıma ve şefkat hissediyordu..

Sonunda bir gün delikanlının babası aile doktoru ile oğlunun sorununu bir kez daha görüşmeye karar verdi..

-Hiçbir şey yapılamaz mı doktor bey?.. Doktor, “Eğer bir çift kulak bulunabilirse organ nakli yapılabilir..” Yanıtını verdi.

Bunun üzerine, delikanlı için kulaklarını feda edebilecek birisi aranmaya başlandı.

İki yıl geçti ve bir gün babası “Hastaneye gidiyorsun oğlum.. Annen ve ben sana kulaklarını verecek birini bulduk.. Ama unutma veren kişi bunu bir sır olarak tutmak istiyor..”

Operasyon çok başarılı geçti ve adeta yeni bir insan yaratıldı.. Yeni görüntüsüyle psikolojisi de düzelen genç, okulda ve sosyal hayatında büyük başarılar elde etti..

Daha sonra evlendi ve diplomat oldu. Yıllar geçti.. Bir gün babasına gidip sordu:

-Bilmek zorundayım.. Bana bu kadar iyilik yapan kişi kim?.. Ben o insan için hiçbir şey yapmadım..

“Bir şey yapabileceğini sanmıyorum..” dedi babası, “Fakat anlaşma kesin şu anda öğrenemezsin.. Henüz değil..”

Bu derin sır yıllarca gizlendi.. Ancak bir gün açığa çıkma zamanı geldi.. Hayatının en karanlık günlerinden birinde, annesinin cenazesi başında babasıyla birlikte bekliyordu..

Babası yavaşça annesinin başına elini uzattı; kızıl kahverengi saçlarını eliyle geriye doğru itti; annesinin kulakları yoktu..

“Annen hiçbir zaman saçlarını kestirmek zorunda kalmadığı için mutluluğu hiç eksilmedi” diye fısıldadı babası..

“Gerçek mutluluk, gördüğün şeyde değil, asıl görünmeyen yerdedir. Gerçek güzellik fiziksel görünüşte değil kalptedir.. Gerçek sevgi, yapıldığı bilinen şeyde değil, yapıldığı halde bilinmeyen şeydedir..”

bu arada bende facede aralık annelri ekliydi..ama arkaş olaraksanrıırm suay açmıştı onu ve şimdi kapnmış o ..

Kızlar Hilbar'dan haberi olan varmı? Topiği açan kişi uzun zamandır gelmiyor 2 kiz bebekleri olacaktı inşallah iyidir aklıma takıldı..

Canım mesaj hakkım olmadığı için burdan yazdım. canım benimde hala ara ara oluyor Hapa devam ediyorum dün gördüm bebişimi korkup gittim yine hastaneye çok şükür iyi şimdilik Allahım onları bize bağışlasın

Kızlar Hilbar'dan haberi olan varmı? Topiği açan kişi uzun zamandır gelmiyor 2 kiz bebekleri olacaktı inşallah iyidir aklıma takıldı..

Evet onu bende mera ediyorum.İkizleri vardı.
Bi arkadaş yoğun olduğunu yazmştı ama arada bize kendinden haber verse iyi olurdu yaaaa

HİLLLBAAAAAARR nerdesin kuzum?

Bana premesis verdi,bulantı kesen vitaminmiş.
Ayrıca bulantılar içinde zofer,zofran veya emedur dedi ama toplamda 3 kere içtim.

En son 3 gün evvel girmiş hiç farketmedim valla iyyimiş dalgınlıktan sanırım..

slm kızlar aranızda kabızlık için dubpalac kullanan varmı günde ne kadar ve ne zaman kullanılıyor feci kabızım akşam bir ölçü aldım ama daha faydasını görmedim...

ağla diye yazmdık nm çok hoşuma gitti kzz onan paylştımm..anayız ya hanii)
Herkese gunaydin, bende facebook grubunu bulamiyorum, grupta olan arkadaslar yoneticiye soylesede grubu aramalarda bulabilsek, leylasini arayan mecnuna donduk, bir cozum bulalim buna
hee deme yaa..insan ara ara yokk olmoo...
Ben 29 yaşındayım şekerim :) yaşlıyım yanii 5 yıl bebem olmadı yaşlandım
Bebeğim küçük yarın 10 haftası biticek..
hee ondan dedim analdım kuzum bişe olmaz geç olsun bebemiz kucmıza sağlıkla gelsin..10 hafta dana z oln vrdı diuye htrlıyorum ben ama yaa
ohh ii ettn cnmm..ama stres etme kimnn 9 ay geloo..sen yetrkii rahat ol...
evet hjilbarrrrrrrrrr nerdesnn snei merk ediyoruzzzz..arada ceeee debizee

slm kızlar aranızda kabızlık için dubpalac kullanan varmı günde ne kadar ve ne zaman kullanılıyor feci kabızım akşam bir ölçü aldım ama daha faydasını görmedim...

ben kullnıyorum cm 3 ölçek içtm ben ilk başta sonra 3 saat sonra 2 ölçekk..daha sonra arada içtim..bol su ile iç cnmm..aman haa yola çıkım deme çok fene olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…