2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
merhaba kızlar bugun 12+2 kontrolumuz vardı cinsiyetimiz belli oldu erkek olcak inşallah.darısı sizlere inşallah sizlerde erkenden öğrenirsiniz

cinsiyetler kesin olmamakla birlikte öğrenilmiş ne güzel gözünüz aydın Allah sağlık versin bebişlerinize

merhabalar bende aralık annesi olucm Allah izin verirse . bişey sormak istiyorum 12 haftalıkken tarama testine gidicem cinsiyeti belli olma olasılığı olur mu çok merak ediyorum:))

kızlaar 19 haziranda stajım başlıyo ve bana hamile kumaş pantlonu lazımm ağlicam nerdeyse nasıll bulucammmm
internetten alamam çünkü totom büyüükkk imkansız denemeden almam napıcam bilmiyorummmm

canım eğer var olan pantolarının bacak kalça kısımları hala oluyorsa terzide hamile pantolonu gibi göbeğini kapatan yerini ekletip diktirebilirsn bir fikir sadece.

Bende dun ogrendim aralik annesi olacagimi daha once test yapmisdim ama aralikta olacagini yeni ogrendim hepimize hayirli olur umarim!!!

hayırlı olsuun Allahım saglıkla kucağına aldırsın meleğini

canım Allah sabır versin. ne güzel yeniden anne oluyorsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu kez

BENDENDE HERKESE GÜNAYDIIIN yine bulantılı bir güne uyandım Allah beterinden korusun tez zamanda bulantılarımız geçsin inşallah

Son düzenleme:
AGRESİFMELEK--canım eğer var olan pantolarının bacak kalça kısımları hala oluyorsa terzide hamile pantolonu gibi göbeğini kapatan yerini ekletip diktirebilirsn
ŞENAYAHU-- valla çok iyi fikir ben kendime göre bişiy bulamazsam yaptıriym teşekkürler arkadaşım

Son düzenleme:
günaydın taze anneler yarın okul son gibi düşünüyorum zaten sınavlar bitti inşallah haftaya öğrenciler gelmez

keşke bende öğretmen olsaydım..bize tatil filan yok..8/5 devam (((((((

çalışma saati açısından biz rahatız canım ama inan çok stresli bir iş, kötü bir öğrenci o gününü mahvedebiliyor yani, tabi her işin kendine göre zorluğu vardır

kizlar gunaydin aranizda bulanti icin ilac kullanan var mi? bana doktor bir fitil onerdi bu sabah gidip aldim ama kullanmaya korkuyorum. dayanmaya calisiyorum ama yemek borumda ve midemde sorun cikti bir de kusarken fitigim var belim tuttu artik is bulantidan cikti baska sorunlara vardi. ilac kullanmak istemiyorum ama durumum bu merak ediyorum bulanti ilaci kullanan var mi?

gunaydın dunyanın enguzel aralık annelerı bugun herkese mutlu guzel bır gun dılıyorum ben nedense bugun kendımı dınc saglıklı mutlu hıssedıyorum yavas yavas vucut alısıyor galıba hepımızın artık su bulantıları halsızlıklerı bı atsak su hamılelıgımızın tadını cıkarsak :)

geçmiş olsun canım ben bir kutu zofran diye bir hap kullandım sonra bıraktım sgk karşılamıyordu ve pahalıydı bulması da pek kolay değildi ama etkiliydi. doktor kullanmamda bir sakınca olmadığını söylemişt. ama 3 haftadır kullanmadım bulantı ilacı. vücut alışmaya başladı artık hergün olmuyor istifra sanada doktorun verdiyse kullan b grubu ilaçların gebelikte bir zararı yokmuş

benim bulantılarım ve koku hasasiyetim çok ama aşırı kusmuyorum. doktorum bana premesis önerdi. vitamin takviyeli bir ilaçmış. vitamin eksikliğinin tedavi edilmesinin bulantıyı azalttığı kanıtlanmış. kullanıyorum ama çok fayda vermedi bana. ilk hamileliğimde başka bir ilaç kullanmıştım. 2-3 kutu bitirmiştim yine de kusuyordum. diyeceğim o ki ilaç bana çok fayda vermiyor. 4 ay dolmadan bulantılarım kesilmiyor. ama sizde başka sorunlar çıkmışsa yaşam kaliteniz düşmüşse doktorunuz daha iyi bilir. bir de ben ilk hamileliğimde kendimi çok sıkmadan kusmak için yemeklerle birlikte bol sıvı alıyordum. belki mideniz bulanıcak ama bence çok etkili bir yöntem. eğer çok kasılarak kusarsam gözlerimin altında kılcal benekler oluyordu. ben de nasılsa kusuyorum daha rahat kusayım diye bol su içiyordum. şimdi Allahtan çok kusmuyorum. inşallah en kısa sürede sıkıntılarınız geçer. Acil şifalar dilerim

GÜNAYDIN kızlarr geçmişi okudumda birazz kızlarr sizlerin yaşadığı şeyler tam hamilelik bende bi anormallik var galiba :44: şöyle anlatayım ben herşeyde normal hayatıma devam ediyorum yeme içmede yatmada kalkmada giyimde filan herşeyde .. benim 7-8-9 haftalarda bulantılarım oldu sonrda bidaha bulantı filan kalmadı arada bir öğürtü geliyor oda cok fazla acıkırsam midemi boş tutarsam filan gastrit var bende ondan başkada bulantı koku hassasiyeti canımın bişey istemesi hiiiiçççç bişey yok bende normal hayatım neyse aynen öyle devam ediyorum sonra karnım 1m bile cıkmadı hala dümdüzz sizin karnınız da cıkmıs hamile pantolanları da almaya başlamışsınız bende oda yok:2: isteksizlikden bahsedilmiş doktor bize yasak demesine ragmen biz onada aynı şekilde devam ediyoruz hatta daha bile çok hatta kızlarr bende bu hamilelikde eski halımden cokk daha istekli hale geldimm kan basıncı artıyormus galıba ondan oldugugunu düşüyorum yaradı bu hamilelik bana
ne bileyim böyle işte sizleri okuyunca ben kendimi tuhaf hissettim yaa sevineyimi üzeleyimmi bilemedim zaten benim bebişiminde cinsiyet belli olmadı siz herşeyi ne kdar cabuk cabuk yaşadınız :2: ben eski hayatım neyse hala öyleyim bebeğim maşallah subanallah büyümesi devam ediyor kıpır kıpır cok şükürr

Son düzenleme:

canım benım cok gecmıs olsun basın sagolsun gercekten ruyada bıle cok etkılendım allah karnındakı bebısını kucagına almayı nasıp etsın ona uzun omurler versın ınsallah kolay degıl ama allahım neyı hayırlı goruyoyasa onu verıyo bana doktor erken dogum tehlıken olucak dedı onu cok taktım galıba ıste bılınc altında korkular yer alıyo hayırlısıyla kucagımıza alsak insallah

Sağlıkla sıhhatle bebeklerimizi kucağımıza alıcaz Allahın izniyle :13:

Bütün anne ve bebişlere günaydınlarrrrrrrr :))) kendinizi zinde hissettiğiniz bir gün olur inşallah ............

günaydın taze anneler yarın okul son gibi düşünüyorum zaten sınavlar bitti inşallah haftaya öğrenciler gelmez

Ayyy ne güzel Yarenka haftaya öğrencilerin gelmezse bizim köy okulu herkes tarlaya gidiyor bakıcı olarak da bizi görüyorlar son güne kadar çocuklar okula geliyor artık tatil olsun yeterrrrrrrrrr

tesekkur ederim kizlar. allah hepimize yardim etsin cok zormus iki gundur gunduz nispeten rahat edip aksam kusmaya basliyorum gece yarisina kadar bugun de ilacsiz deneyip olmadi bi de bu fitili denicem bakalim insallah gerek kalmaz. ama dun gece gercekten yemek borum yirtildi koptu falan sandim oyle ki agrim oldu bogazimda bisey kalmis da inmiyomus gibi offf

kızlar ya ben doktorumu degıstırmeye karar verdım benım daha onceden gıttıgım bı doktor vardı ozel muayanesı var engin oral tanıyan vardır belkı profesor kendısı cokta ıyı bı doktor ona gıdıcem cumartesı ve bundn sonra onunla devam etmek istıyorum ama rada kontrollerıme sımdıkı gıttıgımede gıdıyım dıyorum yanı bı ona bı ona gıdıyım dıyorum sızce napıyım kafam karısık bu suan kendı doktorumuda sevıyorum aslında ama nebılıyım bana fıkır verın kızlar yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…