2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Herkese selam arkadaşlar nasılsınız bulantılarınız nasıl ben mahvoluyorum sürekli öğürme çıkarma

ayy keşke gitmeseydin canım yaa nerden esti birden otursaydın evinde iyiydin aslında tühh

biliyorum canımmm sinem ayakkabının tam alt tarafı anlatığım kadarıylaa :)

yok ya evde de tum gun öğürdümm.. ama size demedim :) sureklı mızınklanan tip gibi gozukmiyim diye.. :))

kızlaar 19 haziranda stajım başlıyo ve bana hamile kumaş pantlonu lazımm ağlicam nerdeyse nasıll bulucammmm
internetten alamam çünkü totom büyüükkk imkansız denemeden almam napıcam bilmiyorummmm

kız ne aglıyon bı suru hamıle gıyım mağazası var ınanılmaz kumas pantolonlar var.. bulursun mrk etme canım.. bunlar dışında defakto ve lcw de de var hamıle pantlonu
deneyip alırsın netten alma tabiki

ahh ahh ha deyince gidemiyorum ki anama nazlanayımmm
bnm hayatta en sevdıgım seylerden bırı salatadır salatalarımda meşhurdur . ama ınanırmısın o yeşillikleri görünce bile oguruyorum
kıvırcıktan tiksinir mi insannn
bi daha gitmemmmm

ayy maşallah gözün aydın canım.
evet çay banada çok iyi geliyor ve bir tavsiye yanında kakaolu bisküvi ile
maşallah canım gözün aydın.cinsiyeti muhtemelde olsa söylemiş ne mutlu sana.
dittiğin dr.kaç boyutlu ultrason cihazı kullanıyor:44:
merhabalar bende aralık annesi olucm Allah izin verirse . bişey sormak istiyorum 12 haftalıkken tarama testine gidicem cinsiyeti belli olma olasılığı olur mu çok merak ediyorum:))
hayırlı olsun canım.benim su an 12 haftamdayım yarın 2li test için randevum var.cinsiyetini bende çok merak ediyorum inşallah belli olursa yarın hemmen yazacam buraya

o halinle pazara gittin bide ahhh ahh :)
bulamıyorum ben o hamile mağazalarını sorun bende heralde sinir oldum valla.yarın lcw'ya bakıcam bi ne zormuş yaaa

o halinle pazara gittin bide ahhh ahh :)
bulamıyorum ben o hamile mağazalarını sorun bende heralde sinir oldum valla.yarın lcw'ya bakıcam bi ne zormuş yaaa

defactoda da güzel hamile kıyafetleri var daha önce yoktu orada yenimi üretti bilmiyorum ama çok hoş.

kızlaar 19 haziranda stajım başlıyo ve bana hamile kumaş pantlonu lazımm ağlicam nerdeyse nasıll bulucammmm
internetten alamam çünkü totom büyüükkk imkansız denemeden almam napıcam bilmiyorummmm

canım ben çalıştığım için kumaş pantolon giymek zorudayım hep, waikiki den aldım ben orda çok çeşit oluyo ordan alabilirsin bu kadar stres yapmana gerek yok :)

ikili testi yaparken 4 boyutluda baktı canım ama normalde kullandığı 3 boyutlu sanırım, yarın senden de güzel haberler bekliyoruz:)

ikili testi yaparken 4 boyutluda baktı canım ama normalde kullandığı 3 boyutlu sanırım, yarın senden de güzel haberler bekliyoruz:)

teşekkür ederim canım inşallah güzel gelirim bende.benim dr.da 4 boyutlu kullanıyor sanırım ondan sordum.

defactoda da güzel hamile kıyafetleri var daha önce yoktu orada yenimi üretti bilmiyorum ama çok hoş.

kumaş yok orda canımmm baktım t-shirt aldım ordan bikaç tanee :)

canım ben çalıştığım için kumaş pantolon giymek zorudayım hep, waikiki den aldım ben orda çok çeşit oluyo ordan alabilirsin bu kadar stres yapmana gerek yok :)

yarın bakıcam canım teşekkür ederimmmm :)

akşamları bi haller oluyo bana içim çıktı ya allahımmmm sabah olsa bitse akşam dizilerimi izlesem keyifli keyifli

Bbeiş sayesinde inat edip açmadığım face i açtım
Havukun dediği gibi bakalım daha neler yaptıracak bana ne inatlarımı kırdıracak bu sıpa=)
Sonunda bende face grubuna üye oldum oh be
Çok yaşa renkli hevuk=)

yok be cnm onları kafaya takmıyom kahverengi gelirse korkuyom ama bi dahada gelmedi bakalım inş da gelmez

Bende dun ogrendim aralik annesi olacagimi daha once test yapmisdim ama aralikta olacagini yeni ogrendim hepimize hayirli olur umarim!!!

yahu kızlar allah askına kac gundur ugrasıyorum cıldırcam benmı becerıksızım anlayamadım facebook takı sayfayı bı turlu bulamadım bırı benı eklesın yada davet falan gondersın yok ne yazdıysam cıkmadı linkini atmıssınız onada tıklıyorum olmuyo

Canımcım özel msj hakkım yok daha o yüzden burdan yazıyorum. Benim memlekette edremit akçay çok seviyorum oraları her yaz ordayım bende. istanbulda yaşıyorum ama malesef bu yaz da gitsemmi gitmesemmi çok kararsızım eşim izin alabilirse gideriz 1 haftalığına ama alamazsa onu bırakıpta gitmek istemiyorum hiç

Mrb kizlar, aslinda fazla takip edemiyorum ama girdikce gecmiside okumaya calisiyorum.. Genelde girdigim topic erken dogumda bebegini kaybeden anneler.. Ben ilk bebegimi 26 haftalik erken dogumda 3gun yasadiktan sonra kaybettim.. Oglumu kaybedeli 28 temmuzda 2yil olacak.. RABBİM tekrat anne olma firsati verdi cok sukur.. İnşALLAH hepimize saglikli,sihhatli,uzun ömürlü, hayirli evlatlar nasip eder.. Birazcik kendimden bahsedeyim dedim, umarim basinizi agritmadim..

Gunaydin guzel annelerrr cok guzel rahat bir gun gecirelim insallah:)) hepinizi sevgiyle kucakliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…