2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
aynen canım azaltmaya çalıştım ama bırakamıyorum
dr. ilk yasak demişti biraz pazarlıkla ıhlamur kıvamında anlaştık :KK1:

Kesinlikle bırakamıyorum ben de 4 bardak içiyorum ama açık içmeye çalışıyorum. Bir de Elevit ile içilmiyor. En az bir saat sonra. Demir eksikliği yapıyormuş aksi taktirde.

Benimki de senden 3 gün fazla sanırım yarenka. boyu da 6.9 mm. Yakın günler ve ölçüler. Ben de bir türlü öğrenemedim cinsiyeti.Doktorlar çok ketum valla bu konuda. Ama boya göre analiz yaparsak biraz kız gibi geliyor bana da. Neyse, her şey gönlümüze göre olsun elbet ama önce sağlık olsun..:)

tabi canım sağlıklı olması en önemlisi ama olmuşken kız olsa iyi olur:) sana hiçbir şey demedi mi doktor, gerçi bana da ikili testi yaparken söyledi kıza benziyor diye

tabi canım sağlıklı olması en önemlisi ama olmuşken kız olsa iyi olur:) sana hiçbir şey demedi mi doktor, gerçi bana da ikili testi yaparken söyledi kıza benziyor diye

Bilsen o gün dört ultrasona girdim ayrı ayrı. Hatta bildiğin bastıra bastıra yaparak göbeğimi oydular dolma gibi. "Sizin de bebek amma büyümüş ve hareketli; baş aşağı horon tepiyor" dedi ama cinsiyet muallakta..:)

slm kızlar bir kaç gündür yoktum daha anca geçmiş yazılarını okudum ne çok kaynatmışınız mşl:))) bursaya ailemin yanına gitmiştim bursa bana çok ii geldi mide bulantım geçti kabızlığım geçti orda ama ankaraya döndüm hemen mide bulantılarım başladı yine kabızım ankara bana yaramıyor sanırım:))

Kesinlikle bırakamıyorum ben de 4 bardak içiyorum ama açık içmeye çalışıyorum. Bir de Elevit ile içilmiyor. En az bir saat sonra. Demir eksikliği yapıyormuş aksi taktirde.
hımm ben gece içiyorum zaten ilacımı yatmadan
ama demir ilacım sabah
arasını uzatıyım azcık

slm kızlar bir kaç gündür yoktum daha anca geçmiş yazılarını okudum ne çok kaynatmışınız mşl:))) bursaya ailemin yanına gitmiştim bursa bana çok ii geldi mide bulantım geçti kabızlığım geçti orda ama ankaraya döndüm hemen mide bulantılarım başladı yine kabızım ankara bana yaramıyor sanırım:))

ayy evet ankarada ben de kabız oluyorum :KK9:
ne zaman kayınvaldemlere gitsek kabız oluyorum valla :KK52:
ama suyundan çözdüm ben
gidince daha yoldan suları alıyoruz ilçesinde oturuyo onlar öyle her marka da yoktu marketlerinde yoldan stok yapıyoz
ama benim kv yemeğe çaya çeşmeden kullanıyo yine işe yaramıyo :KK52:

Sert yeşil armutlardan ve badem=)
Umarım benim gibi kokudan rahatsız olmazsın.demin annemle gittik ben yarısından döndüm arabaya geçtim=)
Sarımsak satılması yasaklansın=)

AY MAHFOLDUMMM MAHFOLDUMMM
kokular o sebzelerrr.. öğüre öğüree pazardan çıktım.. ztn sadece meyve aldım . birde bi iki sebze o kdr
bu akşam sadece karpuz peynir ekmek yiyicem..
iyi değilim

kızlar aranızda buraya giden var mı
maltepe cevizlide minibüs caddesinde
dr. bülent kars a gidiyorum ben. 2 kez gittim gerçi ama çok ii birine benziyo yine de giden birilerine rastlamak istiyorum ama dr ve hastane topiğinde de çok bakındım, eskide yazılmış bi kaç şey buldum o kadar

hevuk maltepe oturuyormuşsun biliyomusun canım???

ayy ne fenaasınnnn gizemmm :KK9:
hiç acımıyonuz kocalara :KK1:
bizim aynen devam yani bi zararı yoktur umarım :KK1:

hayırlı olsun yarencim gözünaydın ben de decavit içiyorum
pazartesi randevum da :KK16:
Canım bilmemi Bülent Kars'ı çok methini duydum ben onun birgün randevu aldım ama gidemedik eşimin işi dolayısıyla
Ama çok iyii bir dr eczacı arkadaşlarım var kadınlar çok merthediyormuş Bülent beyi..ben hastane güzel değil diye gitmek istemedim ona ama doğru seçim dr konusunda..
Birde benim eşim erkek dr istemiyorr..
canımmm gözünn aydınnnnn :):)

Canım öbür yazıyı bulamadım bunu alıntıladım görüşürüz inşallah
Sakızağacı sokakta yani noterin sokağı.eski yağızların yeri biden evvel Aarmine mağazası vardı bulursun böle Bahtiyar usta dükkanın adı..Bembeyaz bir mekan .slnin karşısı :KK1::KK1:

kokular o sebzelerrr.. öğüre öğüree pazardan çıktım.. ztn sadece meyve aldım . birde bi iki sebze o kdr
iyi değilim

tüh keşke gitmeseydin cemrecim

ay ben de hazırlandım eşim gelmek üzre alışveriş yapcas biraz sonra...
görüşürüs kızlar

merhabalar bende aralık annesi olucm Allah izin verirse . bişey sormak istiyorum 12 haftalıkken tarama testine gidicem cinsiyeti belli olma olasılığı olur mu çok merak ediyorum:))

Canım bilmemi Bülent Kars'ı çok methini duydum ben onun birgün randevu aldım ama gidemedik eşimin işi dolayısıyla
Ama çok iyii bir dr eczacı arkadaşlarım var kadınlar çok merthediyormuş Bülent beyi..ben hastane güzel değil diye gitmek istemedim ona ama doğru seçim dr konusunda..
Birde benim eşim erkek dr istemiyorr..
ay nihayet bilen birine rastladım
ama hastanede değil ki o özel tıp merkezi sadece 2 kez gittim henüz gerçekten çok ii dr ama doğumları anlaşmalı olduğu özel hastanelerde yaptırıyo hatta bostancı central park diye biliyorum
benim eşim de erkek dr kabul etmiyordu benim bi düşüğüm oldu ve hipotiroidi var bende biraz tedirgindim hamile olduğumu öğrendiğimde sonra eşimi ikna ettim :KK1:
gerçi herşey allahtan yani dr bi yere kadar müdahele edebiliyor ama biz tedbirli olalım takdir allahtan
bakalım şimdilik gidiyorum ama fiyatlar düşündürmüyor değil :KK53:

ay nihayet bilen birine rastladım
ama hastanede değil ki o özel tıp merkezi sadece 2 kez gittim henüz gerçekten çok ii dr ama doğumları anlaşmalı olduğu özel hastanelerde yaptırıyo hatta bostancı central park diye biliyorum
benim eşim de erkek dr kabul etmiyordu benim bi düşüğüm oldu ve hipotiroidi var bende biraz tedirgindim hamile olduğumu öğrendiğimde sonra eşimi ikna ettim :KK1:
gerçi herşey allahtan yani dr bi yere kadar müdahele edebiliyor ama biz tedbirli olalım takdir allahtan
bakalım şimdilik gidiyorum ama fiyatlar düşündürmüyor değil :KK53:

zaten en erken 20 gün sonrasına randevu veriliyor baya yoğun
buarada doçentmiş

Son düzenleme:
merhabalar bende aralık annesi olucm Allah izin verirse . bişey sormak istiyorum 12 haftalıkken tarama testine gidicem cinsiyeti belli olma olasılığı olur mu çok merak ediyorum:))

hoş geldin cnm aramıza.. bizden baya kişi yuksek ıhtımalli cinsiyet tahminlerini drlarından öğrendiler
12. haftada ..
11. haftada bile öğrenen oldu..
nama bu dr un kullandığı usg cıhazının kalıtesınede bağlı biraz.
inşallah sende ogrenırsın

hayırlı olsun canım hoşgeldin :KK16:
ben ptesi gittiğimde sata göre 13+5 olcak bakalım inş öğreniriz
belli olmuyo 11 de öğrenen de var 5. ayda öğrenen de...

Merhaba kizlar bende aralik annesiyim insallah allahinn izniyle cuma 2 li testim var insallah guzel sonuc cikar

iyi değilim

ayy keşke gitmeseydin canım yaa nerden esti birden otursaydın evinde iyiydin aslında tühh :KK43:

Canım öbür yazıyı bulamadım bunu alıntıladım görüşürüz inşallah
Sakızağacı sokakta yani noterin sokağı.eski yağızların yeri biden evvel Aarmine mağazası vardı bulursun böle Bahtiyar usta dükkanın adı..Bembeyaz bir mekan .slnin karşısı :KK1::KK1:

biliyorum canımmm sinem ayakkabının tam alt tarafı anlatığım kadarıylaa :)

kızlaar 19 haziranda stajım başlıyo ve bana hamile kumaş pantlonu lazımm ağlicam nerdeyse nasıll bulucammmm:KK14:
internetten alamam çünkü totom büyüükkk imkansız denemeden almam napıcam bilmiyorummmm:KK14:

hoş geldin cnm aramıza.. bizden baya kişi yuksek ıhtımalli cinsiyet tahminlerini drlarından öğrendiler
12. haftada ..
11. haftada bile öğrenen oldu..
nama bu dr un kullandığı usg cıhazının kalıtesınede bağlı biraz.
inşallah sende ogrenırsın

teşekkür ederimmm inş bende öğrenirim giderken çikolata ye diyolar denicem bakalım :)

iyi değilim

Ben dedim sana demek istemiyorum ama dedim!! =)
Pazarı yarıda kestim sebzenin koktuğunu söylesem kimse inanmazdı ama kokuyo yaaa.
Annemde yazık ben hava alayım diye sende gel dedi o da üzüldü.
Dün annemde kaldık da nazladı beni=)

X