2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ohh maşallah rotayı bende yaptırmadım ınş sorun olmaz canim sen mama veriyor musun kestim mi doktor bana mama verme dedi

Ayyyy sana uzunnnn bi Msj yazdım pat diye gitti
Offff
Mama veriyorum 24 saatte toplam 120 Yada en fazla 180 cc veriyorum
İki cocuk tüm ev işi yemek vs...
Yoruluyorum aksama doğru süt azalıyo mecburen veriyorum

işi gücü bıraktıım evi .. götürüyor ama bu kız da oyun istiyor ben de sıkılıyom yaa ne yapcamı şaşırdım artıık dellendiiim yemek yapmam lazıım süprğmem lazım bir parmak toz olduu heryerr gece geç yattığımız için sabah da kalkamıyoruuzzz ne olcak bu halımızz

Eklentiler

• $cats-crop.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 21
ben de birsürü alıntı yapmıştım yazdım, puf diye uçtu gitti, bidaha cepten yazmicam

anılcım inş daha iyisinizdir yat dinlen tek işin bebişin olsun, baksın kv...

mirakar esradinçl agresifmelek gizeeeemmm
bebişlerinize maşallah allah nazardan korusun çok tatlılarr
ben de foto koymak istiyom ben de ben deeee ama eşim çok kızaar

kız nerden göreceekk

Gizem esra kızlarınız antep fıstığı gibi maşallah
Benim oğlan bi çirkin bi çirkin kime çekmiş bilmem.bunu ben mi doğurdum hastahanede karışmş olmalı
allah iyiliğini versin
eminim çok tatlıdır

geçmiş olsun canım
bana da şiş gibi geliyor bazen, dilaltı için de annem biara şüphe etmişti ama emebiliyo diye üstüne düşmedim ben
gitmekte fayda var aslında ama bebeğimi hastaneye gereksiz götürmek olmasın da o zaman kızarım kendime
istanbuldamısın hangi hastaneye gittin

Hehe benimki de bilse kızardı eminim

Aayynennnn bagaj yetmez :/
Ama hiç stres yapma hepsi hallolur
Ultra hersey dahil hariç bi otele gidemem ben
Dr fln hersey olmalı
Bunun dışında yolu sorun ediyorum o kdr
Bu arada 2. Cocuk ücretli oluyo evet ne gıcıklar

kız nerden göreceekk

görmez belki ama uyardığı bi konu
kabul etmediği için koyamıyorum
ama tam koymalık fotolarım var yaa neyse.... uzatmiyim madem koymicam

meleek dün senin yazını okudum da gece çok güldüm çadırımın üstüne şıp dedi damladı
olsun aman baksınlarda her şarkı serbesttir söyleyebilirler

Benimki de kızar ya bide sonra silinse tamam da silinmiyorda ama ben anilin brbisini görüyorum ben çok anila benzetiyorum

anılınkine mi benziyo
ben arası görmedim koymuşmuydu anıl?

deniiizzzz naber tatlım geçen gördüm seni çok hoş görünüyon kuzum sana da maşallah
rotayı ben de yaptırmadım ama sonra da yapmicam inşallah yakalanmaz kuzucuklarımız...

kızlar hamilelikte ne güzel dökülmüyordu yani çok az dökülüyordu
şuan feci bi halde benimki
çok ama çok dökülüyor saçlarım banyoda avuçla gidiyor
varmı benim gibi olan?
başlarda bırakmıştım kan ilacımla vitamini, dökülme artınca başladım ama bişey değişmedi dr.a mı gitsem yaa

Ultra herşey dahil canim bizde öyle yoksa kocam aç kalır bizimki o sebeple 2cocyk secince çoğu otel açılmıyor bile yoksa 2 yasa kadar ücretsiz sende 2 sene iyisin

CANIM 3. Aydan sonra normal hemde baya dökülecek sonra tekrar çıkıyor ama bu dönemde çok bebek saçın olacak o biraz kötü oluyor

Anıl ekledi mi bilmiyorum ben watsuptan gördüm:)

Benim saçlarım da aynenavuçavuçgidiyor pekbirşey kalmadı zaten( erkek saçı gibi yanlardan açıldı o derece

slm kızlar uzun zamandır yazamıyorum yine ama nöbetlerimde takipteyim telden.
bizim henüz uyku düzenimiz oluşmadı paşanın keyfine göre. anlayacağınız zombi gibiyim hala. aslında kotkum işe başlayınca napcam ben?? doğum iznim 1 martta bitti 45 günlük heyet raporu aldım.
umarım o zamana kadar uykumuz düzelir. canı sağolsun sağlığı yerinde olsunda napalım idare etcez.
hasta olan bebeklere ve annelerine geçmiş olsun Rabbim şifa versin inş.
sizlerdeki elini emme yumruk yaparak, tükürük ve salyalanma belirtileri oğluşumda da var. sanırım normal.
merak ettiğim birşey var. heyet raporlu olduğum süre süt iznimden düşer mi??
ha bi de oğluşumun fotosunu eklemeye çalıştım umarım olmuştur..

umarım normaldir bu dökülmeler. çünkü bende de öyle böyle değil. her yer saç kılı. oğluşum elini atıyor bazen saçıma emerken avucu saçlarımla doluyor düşün. banyodakileri sölemiyorum. umarım kel kalmayız..

cnm hurafede olabilir tabi ama bebişler annelerini tanımaya başladıktan sonra saçlar dökülürmüş öle diyolar ...Tabi bilimsel başka açıklaması da olabilir ...Benimde dökülüyo

yazına denk geldim canm rota yı yaptırmamışsın dr. 18 aylıkken yaptırın demiş :44:

Dün konrtolümüz vardı dr. 3 ve 5 aylık olmak üzere iki kere yapılıyor daha da yapılmaz dedi. 4-5 yaşında hastalanmış çocuklar geliyo rotavirüsü yaptırmamış oluyolar ama öldüren bi hastalık değil dedi süründüren serum filan takılıyo dedi ağızdan yapıyoruz dedi. Sizinkide 18 aylıkken demiş ya kafam karıştı şimdi ya :44: Sağlık ocağında hemşiremizede sordum biz önermiyoruz rota yı dedi ...Bu arada bizde yaptırmadık

Merhaba anneler ben normald subat annesiydm ama 7 aylik erken dogumla oglumu dunyaya getirdim size sorum mama ile besliyorum kac c mama veriyorsunuz hang mamayi kullaniyorsunz gaz sorununz varmi varsa nasil cozuyorsunz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…