2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Merhaba kızlar ben de aralık annesiyim hamileliğimin basından itibaren takip ediyorum ama bir iki defa yazmıştım saç dökülmesi deyince yazma ihtiyacı duydum aman kızlar sac tellerine dikkat edin pazar günü kızımın parmağına saç telim dolanıyor ve ben sabah üstünü değiştirirken bir gördüm parmağı simsiyah olmuş altı su toplamış acile götürdük hemen suyu patlattılar ve iki gün risk vardı allah korusun kan akışı düzelmeseydi parmağın o kısmını alcaklardı suan tekrar dolaşacakmış gibi geliyo psikolojim bozuldu

Arkadaşlar selam, bebekleriniz artık başını tam olarak tutabiliyor mu?

evet bizimki tutuyor artik tamamennn

benmde ilk dogumda avuc avuc dokuldu simdiknde tedbir olarak kan ilcima devam diyorum dokuluyor ama cok degil.ama hamilelikte hic dokulmuyodu sanirim vit. takviyeside onemli

maasallah oglyna cnimm..cok guzel gilmus..
heyet raporunu nerden aldinnn. tanidik falan mi vardi.
ben once aile hkimmden alcam 5er gunluk rapor pzt den cumaya kadar...
sonr heyet...

aaaa boylesnide hic duymamistim
uyardigin icin cok sgoll..
dikat edelim bariii bizde

Geçmiş olsun ya kötü olmuş...

cok gecmis olsun saol uyari icin hic beklmdgz seyler nelere yol acablyr Allah korusun

Son düzenleme:

Ayy canım geçmiş olsun hiç ağlamadı mı acımamışmı acaba. ben bişey olsa ağlar belli eder diye düşünüyordum herşeyde .neyse atlattınız herhalde 2 günü.çok çkooook geçmiş olsun.

İyi geceler herkese anne sütü alıpta bebeği kahverengi gibi kaka yapan varmı gece gece endişelendim hastanedende yeni çıktık korkuyorum bebeğim için

Tesekkur ederim gece agladi ama uyku problemi var oyuzden hic aklima gelmedi ve hastaydi zaten sukur atlattik

cok gecmis olsun saol uyari icin hic beklmdgz seyler nelere yol acablyr Allah korusun

Geçmiş olsun ya kötü olmuş...

Tesekkur ederim benim aklima asla boyle bisey gelmemisti sac konusu olunca uyarmak istedim cok kucuk bir ihtimal ama ciddi sonuclari olabiliyor bir saat daha farketmeseydim allah korusun cok kotu olacakti

merhaba kızlar beni hatırladınız mı :) ben 25 kasım da doğum yaptım ama her 5 aralık gözüküyordu doğum tarihim ve 38+5 de sezeryan olunca kasım annesi oldum ama ne kasım annelerine ne de buraya birdaha yazamadım bebeğime alışma sürecinde pek fazla internete girmedim.
şuan 3.5 aylık kızım 3. ay kontrolünde 5200 gr 57 cm idi boyumuz. anne sütü+ mama ile besliyorum. beni baştan beri emmediği için sütümü sağarak veriyorum bebeğime inşallah bu şekilde 6. ay bitene kadar emziririm.
doktorumuz bize 4. ayda tattırmaya başlayabilirsiniz dedi ek gıdaları meyve püresi ve yoğurt tattırarak başlicaz ama sadece tattırıcaz 6. ay bitene kadar süt ve mamaya ağırlık vermeye devam edicekmişiz.
diş sıkıntılarımz başladı.

sizler nasılsınız paylaşımlar devam ediyormu hiç bakamdım bebeklerinizin gelişimlerini burdan mı yoksa başka bir topikten mi takip ediyorsunuz.
hepinizi öpüyorum sevgiler.

canım merak ediyordum seni, çok sevindim iyi olmanıza. insallah sütün 6 ayı da geçer oluk oluk aksın:) diş için erken değilmi??? ben 8. aydan sonra bekliyorum dişini çıkarmasını diş olayı anne babasının diş çıkardığı dönemle alakalıymış , öyle okudum bakalım gerçekten öylemi olacak. nasıl bebeğin huzurlu bir bebekmi? uyku düzeni falan

hoşgeldin canım ben hatırlıyorum seni elifti galiba adın, uzun zaman merak ettik seni ve bebeğinin durumunu
bebeklerimizin gelişimi için ayrı bir başlık açmadık buradan devam ediyoruz
Allah sağlıkla, huzurla büyütmeyi nasip etsin,
gönül ister ki bebek anneyi emerek beslensin ama bazı bebek reddediyor bunu maalesef
bebeğin mümkün olduğu kadar fazla anne sütü alsın da varsın biberondan olsun,
inşallah 6 aydan sonra da anne sütü verebilir 2 yaşına kadar emzirirsin yavrunu
diş sıkıntısı bu kadar erken başlıyor mu ki, nasıl bir rahatsızlık var diş konusunda :44:

Canım cok gecmiş olsun.
Ne kdr ilginç nelerden ne çıkıyor yarabbim ya
Allah korumuş

Dün dr.a elini ağzına sokmasını sordum diş yerleri bu aylarda kaşınmaya baslarmış.

Kızlar bide bişey sorucam. Yogurt yapıcam ilk kez. Maya olarak sütaş babymix kullancam. Ama inek sütündenmi keçi sütündenmi yapmalıyım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…