2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Merhaba anneler ben normald subat annesiydm ama 7 aylik erken dogumla oglumu dunyaya getirdim size sorum mama ile besliyorum kac c mama veriyorsunuz hang mamayi kullaniyorsunz gaz sorununz varmi varsa nasil cozuyorsunz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb cnm ben annesütü+mama veriyorum mama sma kullanıyorum. aptamil çok gaz yaptı. bir de nurse harveys gaz ilacı çok işimize yaradı.
mama 300 ml veriyorum günlük ama annesütüde alıyor..

kızlar hamilelikte ne güzel dökülmüyordu yani çok az dökülüyordu
şuan feci bi halde benimki
çok ama çok dökülüyor saçlarım :KK14: banyoda avuçla gidiyor
varmı benim gibi olan?
başlarda bırakmıştım kan ilacımla vitamini, dökülme artınca başladım ama bişey değişmedi dr.a mı gitsem yaa

Cnm benimde aynisi yatakdan kalktigimda yastik hep sacim banyoda avuc avuc dökülüyor cok feci

:
deniiizzzz naber tatlım geçen gördüm seni çok hoş görünüyon kuzum sana da maşallah
rotayı ben de yaptırmadım ama sonra da yapmicam inşallah yakalanmaz kuzucuklarımız...

Canımmmmm datlummm :KK3:
Cok temiz bi kreşe yolla çocuğunu en cok ordan bulaşıyor.
Aral a eski Okulu'ndan bulaşmıştı
İltifat için cok teşekkür ederim canım
Sizlere layık olmaya çalışıyorum :KK52:
Sen nasılsın bebekli yaşama alıştın mı

amin canım allah gönlüne göre versiin minik oğlusun iyidir inşallah öpüyorum
Canım arkadaşım benimmmm
Amin. Hepimizin gönlüne göre olsun inşallah
ben de birsürü alıntı yapmıştım yazdım, puf diye uçtu gitti, bidaha cepten yazmicam :KK19:

anılcım inş daha iyisinizdir yat dinlen tek işin bebişin olsun, baksın kv...

mirakar esradinçl agresifmelek gizeeeemmm
bebişlerinize maşallah :KK16: allah nazardan korusun çok tatlılarr
ben de foto koymak istiyom ben de ben deeee ama eşim çok kızaar
He valla di mi işi ne:))
Valla 2gğn gece onun yanında kaldımkemdime geldim ua
Deliksiz uyudum süper oldu
Ultra herşey dahil canim bizde öyle yoksa kocam aç kalır bizimki o sebeple 2cocyk secince çoğu otel açılmıyor bile yoksa 2 yasa kadar ücretsiz sende 2 sene iyisin

CANIM 3. Aydan sonra normal hemde baya dökülecek sonra tekrar çıkıyor ama bu dönemde çok bebek saçın olacak o biraz kötü oluyor

Anıl ekledi mi bilmiyorum ben watsuptan gördüm:)

Kızzz sen nasıl gördğn bende senşnkini göremmm yaz bana yazz:)))

Yok canım aptamillerde inek sütü var hep sanırsam.. Biz neocate kullanıyoruz...

Hımmm
Ya dün arasa mama verdim sütümü veremiyorum ya
Dünden beri vucudu birşey döküyo kırmızı kırmızı oldu çok fena
Mamadan olduğunu düşünüyorum da. Canım sıkıldı.

yazına denk geldim canm rota yı yaptırmamışsın dr. 18 aylıkken yaptırın demiş :44:

Dün konrtolümüz vardı dr. 3 ve 5 aylık olmak üzere iki kere yapılıyor daha da yapılmaz dedi. 4-5 yaşında hastalanmış çocuklar geliyo rotavirüsü yaptırmamış oluyolar ama öldüren bi hastalık değil dedi süründüren serum filan takılıyo dedi ağızdan yapıyoruz dedi. Sizinkide 18 aylıkken demiş ya kafam karıştı şimdi ya :44: Sağlık ocağında hemşiremizede sordum biz önermiyoruz rota yı dedi ...Bu arada bizde yaptırmadık

Aaa bilmiyorum kiiii bana saglık ocagındaki Dr dedi 18 aylıkkende yapılıyor die:/
Netten arastıriiim bi.
Sen napıon denizim. İyice ayrı düştük :KK43:
Ecrelina napıyorrr sana mı benziyor
Eminim cok güzeldir :nazar:

bugun kocaeli tip fakultesine goturdum cocuk doktoru belirtileri normal karsiladi norologa yollyckti ama bugun yoktu sansimiza ctelefonla sordu tahmin ettogmz gibi eeg istedi ama bgn arkdsla konstk ayni seyler varmis kardesinde epilepsi varmis anlardin oyle olsa kaskati oluyormus Allah korusun

bugun kocaeli tip fakultesine goturdum cocuk doktoru belirtileri normal karsiladi norologa yollyckti ama bugun yoktu sansimiza ctelefonla sordu tahmin ettogmz gibi eeg istedi ama bgn arkdsla konstk ayni seyler varmis kardesinde epilepsi varmis anlardin oyle olsa kaskati oluyormus Allah korusun

Geçmiş olsun canım Allah saglik versin insallah biseyi yoktur insallah

Nasıl. Aynı şeyler varmış.uyurken yüz hareketleri mi?

Hımmm
Ya dün arasa mama verdim sütümü veremiyorum ya
Dünden beri vucudu birşey döküyo kırmızı kırmızı oldu çok fena
Mamadan olduğunu düşünüyorum da. Canım sıkıldı.

Hay Allah bilemedim şimdi.. Uzun zamandır anne sütü içiyor sadece ağır geldi belki de... Bilmiyorum canım biraz daha gözlemle doktora sor olmadı...

Hay Allah bilemedim şimdi.. Uzun zamandır anne sütü içiyor sadece ağır geldi belki de... Bilmiyorum canım biraz daha gözlemle doktora sor olmadı...

Bana da öyle geliyo
Bugün hiç kaka da yapmadı. İshal olsa dert kabıx olsa dert
Bi de büyüdükçe derytleride büyüyo diyorlar ya gözüm korkuyo çok fenaaaa

X