2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
canım naptınn geçen gün eşinle. seni merak etmiştim

bizde yazın 1 ay zimir dikilide oluyoruz
ayvalıktan dönerken gördüm sarımsaklıyı çok güzel bir yer.
yapılır tatil ni ye yapılmasın koskoca 6-7 aylık olcaklar
ben şimdiden heryere gidiyorum ononla.
1,5 aylık değildi antepten bi çıktım önce adanada sonra kayseride sonra nesehirde sonra tekrar adan ve antepe döndüm.
yapılır yani niye yapılmasın
onlar yüzündende iyice kendimizi kaybetmenin alemi yok
allah hastalık veröesinn

iyi etmişsin canım birazda onlar baksın...
bu saatten sonra pamukçuk olunabiliyomuymuş
bilmiyodum sanki hep yeni doğanda olur zannediyodum:44::44::44::44:

Canım sabah su böreği falan yemiştim ayıptır söylemesi ondan sonra hiç birşey yemedim akşamına hasta oldım
Bence börekten kaynklndı
Berbat birşeydi. 2gün yıktı beni.

Bu da son halimiz :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Oy maşallah çok hastalıkla atlatmış ama güzelliğinden hiç kaybetmemiş:)

Oyy küçük gelin olmuş bu:) sizin gelini gölgede bırakacak bu kız:)

selam ayni duygulari yasiyorum hem kis bebegi hep evdeyiz hem kolik aglamalari olunca ben de bunalmdayim aglyrm hep 3haftalkken basladi aglsmalari tam gaz devam
bi de bugn kaka yapmadi sizin oluyrmydu yapmadigi
ewet canım birkaç gün 10 güne kadar sanırım normalmiş bizimkinide kaka yapmadığı oldu biz en fazla 3 gun kaka yapmadan bekledik sonra kendiliğinden geldi sonra günde bir kereye çıktı bir süre öyle gtti. şimdide çok düzensiz bazen 4 kre bazen 3 normal şeklde yapıyo çok mu acaba bilmiyorum kı zırt pırt da doktora gtmek istemıyoum normal normal diye geçiştiryolar

Merhabalar kizlar ben geldiiiiim

kııııızz bu ne cimcimeye bak seeeen allahıım bu ne tatlılık küçük gelin olmuşş maşallah

tatlım ya ne bileyım mikostanın mı nedir öyle bir damla verdi doktor yok almıyoo tükürüyor ağzını açmıyor kokusunu mu alıyodur nedir anlamadıım bende ya benım göğüsten ona geçti ya ondan bana geçti mikrop işte bi ara cozutmuştu hep memedeydii o zaman oldu sızlıyor göğsüm acıyo ağzına alınca

bu arada ben balıkesirlıyım sarımsaklı ayvalık denizi biraz soğuk güney gibi değil tabi haliyle. rüzgarı da oluyor ama ağustos ayında iyi olur bebelerimizi sokarız biraz denize büyümüş olacaklar ozamn zaten bizde ağustosta ordayız her yaz ordayız daha doğrusu:)

Kızlar slm herkes iyi mi
Oğlum 7.110 kg 62 cm
Rotayı yaptırmadık Dr şuan anne sütü aldıgı için gerek yok 18 aylıkken yaptırın dedi

Gizem esra kızlarınız antep fıstığı gibi maşallah
Benim oğlan bi çirkin bi çirkin kime çekmiş bilmem.bunu ben mi doğurdum hastahanede karışmş olmalı

IQUOTE=esradincel;34419461]canım naptınn geçen gün eşinle. seni merak etmiştim

bizde yazın 1 ay zimir dikilide oluyoruz
ayvalıktan dönerken gördüm sarımsaklıyı çok güzel bir yer.
yapılır tatil ni ye yapılmasın koskoca 6-7 aylık olcaklar
ben şimdiden heryere gidiyorum ononla.
1,5 aylık değildi antepten bi çıktım önce adanada sonra kayseride sonra nesehirde sonra tekrar adan ve antepe döndüm.
yapılır yani niye yapılmasın
onlar yüzündende iyice kendimizi kaybetmenin alemi yok
allah hastalık veröesinn

iyi etmişsin canım birazda onlar baksın...
bu saatten sonra pamukçuk olunabiliyomuymuş
bilmiyodum sanki hep yeni doğanda olur zannediyodum:44::44::44::44:[/QUOTE]

Konuştuk canim benim herşeyi net soylememeden şikayetçi arıyorum nerdesin diyorum arkadasimdayin deyince iyi tamam diyip kapatıyorum istiyorumki anlasın gelsin oda birşey yok sanıyor cc vs sonra dışarı çıktık yemeğe gittik espiri yapıyor bide istersen anneme gidelim falan diye zaten az görüşüyoruz izin günlerimizi mahvetmeliyim dedi uzatmadik şimdi çok iyi bakalım ne kadar sürecek çoraplarını. Atıyor kirli sepetine yediklerini kaldırıyor kızımın bezinu açıyor sabahları surekli yardımcı tutalım o zaman dedi falan filan işte yikamicam bundan sonra senin çamaşırlarını dedim yemekte yok ama dayanamıyorum bende hata mu yapıyorum bilmiyorum çok inatçı ve birazda kinciyim aslında unutmam pek kolay ama sıra kocaya gelince hemen eriyorum onda hiçbirşey uygulayamiyorum O zaman alisacak temiz hava oh mis gibi ınş suyu kumuda sever benim kızım çok seviyor bakalım oğlum be yapacak

Kızlar slm herkes iyi mi
Oğlum 7.110 kg 62 cm
Rotayı yaptırmadık Dr şuan anne sütü aldıgı için gerek yok 18 aylıkken yaptırın dedi
Ohh maşallah rotayı bende yaptırmadım ınş sorun olmaz canim sen mama veriyor musun kestim mi doktor bana mama verme dedi

Tatile gitmeyi düşünen varmı aranızda benim çok ihtiyacım var ama 2 çocukla iyi mi olur kötü mu plur bilemiyorum

Bizde tatili cok istiyoruz
Tatilsizzzz olmazzzz
Eşim be Aral yine Antalya Titanic Hotel'de istiyor
Ama bnm gözüm yemiyor o kdr yolu iki cocukla
Yakın bi yerler belki olabilir

canımmm amiinn :)
oh maaşallah güzelliğe bakar mısınızzz...

çok geçmişş olsun tekrardan gizemcim.. çocuklar iştwe . insanı şimdiden telaşlandırıyorlar..

çok teşekkürler canım bidaha yaşatmasın Allah..

Yerim ben sizin kızlarınızıııııı
Maşallah sünhanallahh

Rabbim bana da kız evlat versin inş amin:))

eylüş senin kızın işte çok ayıp :)))

Oy maşallah çok hastalıkla atlatmış ama güzelliğinden hiç kaybetmemiş:)

teşekkür ederiz teyzesii :))

teşekkür ederiizz:)çok çekti valla delik deşik oldu allah beterinden korusun hepsinii

Tatilsizzzz olmazzzz

ayy ben çok tırsıyorumm sağı solu belli olmuyo hiç.bide uyku düzeni bozulur diye korkuyorum :26:çok isterim ama nasıl olurki yemiyo totom:44:

Gizem ishal maması dediğin ne? Biz de allerji için özel mama yedirmeye çaluşıyoruz dediğin gibi büyük mücadele veriyoruz( vanilya şurubu bizde de işe yaramadı...off zor zor...

Kızlar slm herkes iyi mi
Oğlum 7.110 kg 62 cm

Maşallah de canım başın ağrımasın

Gizem ishal maması dediğin ne? Biz de allerji için özel mama yedirmeye çaluşıyoruz dediğin gibi büyük mücadele veriyoruz( vanilya şurubu bizde de işe yaramadı...off zor zor...

aptamil hn 25 tadı baya kötü ama vanilya şurubuyla çok güzel normal mamalardan güzel oluyo bence.ishali için verdik.bıraktık ama bugünden itibaren normal aptamile geççez.onada vanilya katıyorum bi derece daha kolay yediriyoruz.3 kişi lazım zaten yedirmek için.biri oyuncak sallıyo biri telefondan nursey ryhmes izletiyo bende mamasını enjektörle sıkıyorum ağzına.hemen burnunu sıkıyorum yutsun diye.kafamda bi hunim eksik tımarhane gibi oluyo ev o anlarda mama saati gelsin istemiyorum

Kızlar slm herkes iyi mi
Oğlum 7.110 kg 62 cm
heey maşallahhh tosuncuk allah nazardan korusun yavrunu bu arada sende fıstık gibisin zayıflamışsın ben hiç foto cekınmıyorum bu halımı hatırlmak istemiyorum çünkü tabii böyl kalmazsam iyi

Tatilsizzzz olmazzzz
Bende yoldan korkuyorum gece cikicaz uyurlar ins 1-2 kere mola veririz de bakalım nasıl olacak şimdiden stres yapıyorum önce ilaç çantası hazirlicam bakalım kaç valiz çıkacak bide bebek arabası almam lazim kızım için onunkini kardeşi kullanıyor bagaj yetecekmi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…