2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

çok komiksin ya aynen bende öyle oluyorum belim ç.ok kötü oldu doğumdan sonra alt açana kadar belim kopuyo ama eşim çok anlayışlı sağolsun :)

Anılcım nasıl oldun tatlım geçmişi pek okuyamadım ama rahatsızlığın ne durumda aras nasıl oldu tatlım

Oh iyi bak kakası temiz çıkmış sen de hemencecik atlatırsın inşallah...

Çok sağol canım Allah herkesin bebeğini korusun..

cnm cok gecmiş olsun
tez zamanda iyileşirsin insallah

canım benimki beni emerken bile ağzına elini götürmeye çalışıyo anlamadım:)))

Canim çok geçmiş olsun Allah bebeğine ve sana acil şifalar versin

gecmıs olsun canım tez zamanda iyileşirsin inşalahh..
Canlarım çok teşekkürler Allah razı olsun
Ben iyileştim
Zehirlenmişim
Eşim grip oldu
Kv ye geldik üçümüze de o bakıyo
Kaka temiz çıktı. Kanda bazıları kötü çıktı
İdrar veremedik torba düştü hep
Arasın ishali devam ama huzursuzluğu aZ. Bakalım Allah beterini vermesin

Tatile gitmeyi düşünen varmı aranızda benim çok ihtiyacım var ama 2 çocukla iyi mi olur kötü mu plur bilemiyorum

Tatile gitmeyi düşünen varmı aranızda benim çok ihtiyacım var ama 2 çocukla iyi mi olur kötü mu plur bilemiyorum
ben düşünüyorum kesinlikle, zor bir tedavi süreci ardından sıkıntılı 39 hafta ardından lohusalık vs derken benim de çok ihtiyacım var, bebek 6-7 aylık olacak zor olurmu bilemiyorum ama insallah tövbe ettirecek bir tatil olmaz... şimdiden çocuk için yer bakıyoruz ben sarımsaklıya gitmek istiyorum ama bilemedim haziran ya da ağustos ayında deniz serin olurmu rüzgar olurmu???

anılcığım gelmiş geçmiş olsun canım, biran önce toparlanırsınız ins. dışarıda yemek yedim diyordun ondanmı zehirlendin??

ya kızlar bu epilepsiden bahsetmişsiniz huzursuz oldum, benim kızımda uyurken yarı açık uyuyor gözleri bazen gözlerini yukarı kaydırıyor uyurken bunu emerken farkediyorum emerken uyuduğunda yani, bunları normal değerlendirdik sizleri huzursuz eden hareketler tam olarak ne ve nekadar sıklıkta oluyor??/ bebeğim haftaya 3 aylık olacak sürekli yok kakası garip yok hapşırıyor yok gözünde yaş yok vs derken bebeği gereksiz yere bir sürü hastaeneye götürdüm, şimdi gereksiz yere götürmek istemiyorum:18:

selam kızlaar hasta olanlar var sanırım çok geçmş olsun tez zamanda iyi olmanızı diliyorum kuzucuklar hiç hasta olmasın
ben de bunalımdayım bir iki gündür ağlamaklıyım hep. dışarı çıkmak istiyorum ama havalr çok kötü gidiyor eve tıkılıp kaldık ela 2 gundr durduk yere ağlıyor uykuya zor dalıyor cozuttu bende yorulduumm eşime bıraktım baksın uyutsun diye kk ya takılıcam dedim çocuğa uyuturken söylediği şey mehter marşı ,,çadırımın üstüne şıp dedi damladı içerden sesleri geliyor gülüyoruum ama kafam b,r milyon 3 buçuk aydır iyi dayandım şimdi kopucam herhaldeee göğsümde çok acıyor ela pamukçuk olmuştu sanırım benım göğsüme de geçti mantarr

hepiniz iyi olun evlatlarınız sağlıklı olsun öptüümm

tatlım gaz sancısı çekiyodur bir kimyon rezene var humananın ondan içir tatlım rahatlar benimki de öyleydi çaydan içirdim rahatladı eğer yoksa kimyon kaynatıp içirebilirsin kuzum benim

tatlım gaz sancısı çekiyodur bir kimyon rezene var humananın ondan içir tatlım rahatlar benimki de öyleydi çaydan içirdim rahatladı eğer yoksa kimyon kaynatıp içirebilirsin kuzum benim

gazını da hem alttan hem üstten rahat bir şekilde cıkarıyo canım onu da aklımıza gtrdık ama çıkarıyor sorunsuz dün verdim rezene banamısın demedı o istediği saatte uyuyacak illakı o saat 1 buçuk 2 olacak saattı gelmeden uyumuyo dün yoruldu uyudu şimdi yıne dalmış ama en fazla 15 dakıka verıyorum başlar mızmızlanmaya

tam da dediğim gibi oldu babamız bakmaya gitti uyanmış 23,16

Son düzenleme:

selam ayni duygulari yasiyorum hem kis bebegi hep evdeyiz hem kolik aglamalari olunca ben de bunalmdayim aglyrm hep 3haftalkken basladi aglsmalari tam gaz devam
bi de bugn kaka yapmadi sizin oluyrmydu yapmadigi

bizimki de günde 1 kezden 10 keze çıktı ( sağ ve sol göz, alttan seğiriyor. elmacık kemiği ile birlikte. havalar düzelsin önce göz doktoruna götüreceğim. nörologlar eeg isteyecek hiç boş yere hırpalamak istemiyorum çocuğumu ( İnşallah güzel haberler alırsınız canım.

Kızlar benim 3 yaşındaki kızımda böyleydi bende korkmuştum ama hiç bişe kalmadı şimdi.
ayyy inşAllah bizimkiler de geçer...

Olmaz herhalde gerçi sarimsakliyi bilmiyorum hiç çok sıcak olmasindansa serin tercih ederim bizde haziran sonu temmuz basi gidiyoruz bakalım nasıl olacak ek gıdaya da geçmiş olucaz yanıma kavanoz mamasi meyve puresi alicam her ne kadar sevmesemde seyahetlerde pratik oluyor benim ise düşündüğüm yol ama bi yerden başlamak lazim küçükken alissinlar

günaydınnn :))

merak eden soran herkese hepinize çok teşekkür ederim :)

çok sıvısız kaldığı için kusma + ishal ve yememe sonucunda bıngıldağı çöktü 2 gün sıvı tedavisi aldı.
ishali için ishal maması +maflor kullanıyoruz bitti gibi.
ama bütün bu ishal ve kusma ben yumurta yediğim günlerde oldu ve biz yeni farketttik çok üzgünüm.
dün sbah yine yedim gayet iyiyken ishali ve kusması yine başladı teyzem farketti ishaldaki yumurta kokusunu ordan anladık.
mama yeme konusunda hala sıkıntı var 3 kişi lazım yemesi için vanilya şurubuyla tatlandırıyorum ona rağmen zorlanıyoruz çok.
enjektörle ağzına sıkıyorum ağlata ağlata.

ay sonu mecburen ek gıdaya geçicez.ishali için 1-2 kaşık şeftali elma püresi verdim şapır şupur yedi :))

ellerinden tuttuğumda kendini kaldırabiliyo artık ben destek vermeden büyüdüklerini görmek mükemmeell..hep iyi olsalar keşke :))
elini yumruk yapıp ağzına sokmaya çalışıyo sokamayınca sinirleniyo diş kaşıyıcı aldım bende onu sokuyo

rota aşısı var birazdan gidicez kontrole.bizden haberler böyle :)

sizi çok özledimmmm

slm anişler bizde dün çocuk cerrahına gittik oğlumun testisleri şiş geliyodu nitekim sıvı varmış 1 yaşına kadar geçmezse ameliyat olacakmış
bide tesadüfen muayenede dil altında perde görüldü dr hemen kesdi biraz kanadı hemen emzirdim akşam huzursuzdu şimdi iyi sizinde aklınızda olsun genel kontroll yaptırın her seferinde pipisine kafasına agzına falan baktırın bu epilepsi meseleside tamamen huylanma bence bebekleri bu tepkileri gayet normal geliyo bana benimkide böyle yapıyo benim içim rahat

Bu da son halimiz :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Maşallah subhanallah barekallah Allah bebelerimizin yüzünden gulucukleri hiç eksik etmesin o gözler hep gülerek baksın yaşlar suzulmesin rabbim evlatlarimizi bütün kötülüklerden kötü insanlardan korusun
Amin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…