2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Zaman ayırıpta cevap veren arkadşlara çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız bunların her bebekte olduğunu bilsem inanın bu kadar endişelenmezdim tecrübede yok malum anneler anne olunca anlarsın derler ya o hesap herşeyden nem kapar oldum sukunet78nickli arkadaşım videoyu izledim bizimki öyle değil çok şükür teşekkürler video içinde Rabbim hepimizin yavrularını korusun

Son düzenleme:
Bende daha adet olmadım ama olacak gibiyim karnımda biraz ağrı var 2 gündür ve gerginim.ilkinde 3.ayda olmuştum.

arkadaşlar konu açtım ama bir de buraya sorayım malum burada yoğunluk fazla :) kızım haftaya 3 aylık olacak ve bir haftadır yeşil kaka yapıyor. aynı durumu yaşayan var mı? varsa konuma yazabilir mi?

aysuncum nerelerdesin çocuklardan fırsat bulamıyorsun değilmi. masallah sübhanallah Allah nazarlardan saklasın çok tatlı olmuş fındığın , kokoşunu yerim onun
:)) Sorma tatlım sorma, malubiyeti kabul etmedim herşeye rağmen delirmedim, sıyırmadım, yıkılmadım ayaktayım
Fekaat pert olarak yatağa girdiğim de bir gerçek, sen ve bebişin nasılsınız

olmadim canim ben olcagimi da dusunmuyorum ilk kizda 14 ay sonra oleum kesildim tekrar 19 aylikken olmustum buarada nerdesin nasilsin bebegim cok tatli olmusss buarada sana benziyor kizin
Sağol bitanem iyiyim bebişlerle uğraşıyorm evde, Herşey yolunda canım sen nasılsın?bebişin nasl?
Keşke olsam yaa karnım inanılmaz şişti, ayrıca adet olmadığımdan kilo da veremiyorum(

arkadaşlar konu açtım ama bir de buraya sorayım malum burada yoğunluk fazla :) kızım haftaya 3 aylık olacak ve bir haftadır yeşil kaka yapıyor. aynı durumu yaşayan var mı? varsa konuma yazabilir mi?

canım aynı sorun bende de vardı sağlık ocağını aradım yediklerimle ilgili olduğunu söylediler rezene ve sanırım süt ürünleri normalmış (30 senelik çocuk doktoru) danışabileceğin birileri varsa yine de mutlaka sor tatlım :)

rezeneyi kestım zaten. ben içiyordum rezene çeyı. kızım sadece anne sütü alıyor. süt ürünleri derken neyi kastettin...

Eki Görüntüle 998834 Eki Görüntüle 998820
Merhaba teyzoşlar..Herkes iyidir umarım..özledik sizi kızımla vakit bulamıyorum girmeye(

Kızlar herkes ilk adetini oldu mu?

Oyy bu ne güzellik maşallah
Yok ya ben de hala olmadım...

huhuu nasılsınız kızlar ben geldimmuzuncana bir süredir giremdim nasılsınz bakem hatırlayan varmı beni bilmm ya gerçi:44::44::44::44:

Ben hatırladımmm:) hoşgeldinn

Sağol bitanem iyiyim bebişlerle uğraşıyorm evde, Herşey yolunda canım sen nasılsın?bebişin nasl?
Keşke olsam yaa karnım inanılmaz şişti, ayrıca adet olmadığımdan kilo da veremiyorum(

Kiz Aysun massallah cimcimeye:)) Allah hayirli omufler versin hepsine. Kiz massallah barekallah sana bir çocuk iki bebisle hala kendime ve eşime vakit ayiriyorum diyosub helal sana ben tek.çocukla pacozlukta birinciyim:///

Kizlar Esim baharatli cips almis canim çok çekti yersem sutumu etkilermi acaba ya ne diyorsunuz bi fikir veriniz.

alerjiden burun tıkanıklığı olabilir..
kuru havada yapabilir.

sağol canım bilgiler için
çağan hiç hastalanmazdı napcamı bilemedim.
şu sırada çağanın burnu tıkalı sesi kısık herhalde ondan geçti
çok müdahalede edemiyorm. kıskanmasın diye...,
herhalde ondan geöçti.
ıhlamur aldırim yarın
bal zencefilde var ondanda yiim

Eki Görüntüle 998834 Eki Görüntüle 998820
Merhaba teyzoşlar..Herkes iyidir umarım..özledik sizi kızımla vakit bulamıyorum girmeye(

aysuncumm maasallah ne kadar tatlı bir kızın var.. benim kızında var puantiyeli aynısından :)

kızlar oğlumun saçları cok dökülüyor yastıgi hep kıl oluyor banyo yaptirinca fileside kıl oluyorsanki seyreldi saçlari sizinkilerde öylemi

kızlar oğlumun saçları cok dökülüyor yastıgi hep kıl oluyor banyo yaptirinca fileside kıl oluyorsanki seyreldi saçlari sizinkilerde öylemi

aynen benimki de başladı bu ara, yastığında fln ince ince kedi tüyü gibi saçlar kalıyor hep, normal sanırım yenileri gelecek yerine

Kızlar herkes ilk adetini oldu mu?

ben daha olmadım
çağandada 11 ay olmamıştım...

çok geçm,i ş olsun cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…