2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ben adet oldum dün bitti.

Gizom sana yazdım görmedin Heralde kuzucum..
Şuan nasılsınız. :KK43:(((
Hep aklımdasın canım birtanemmm.. Güçlü anne.!
Seni çok seviyorum..

Aysunum hoşgeldin maşallah duru cok tatlı büyümüş prenses.

kızlar oğlumun saçları cok dökülüyor yastıgi hep kıl oluyor banyo yaptirinca fileside kıl oluyorsanki seyreldi saçlari sizinkilerde öylemi

Benimkinin kafada saç olsa dökülcek de yok henüz dökülecek kadar:KK1: ama normalmiş dökülüp yerine yenileri çıkarmış canım...

Bugün yine serumla beslendi içim parca parca allahım bi an önce düzelsin..

Off gizem geçmişler olsun ya... İnsan benim başıma gelsin yeterki ona birşey omlmasın istiyor böyle durumlarda...dirayetli olmaya bak canım bugünler de geçecek elbet... Ben öyle kendimi avutuyorum:KK43:(

kızlar bebeğimin en yeşil ve mukuslu kakasını tahlile götürdüm. sonuç: hiçbirşey yok, mikrop- rota -amip vs vs
bu konuda artık içim rahat, anne sütü alan bebekte her renk kaka normaldir.

bizim kızın arada gözü seğiriyor, sanki göz kırpıyormuş gibi, bazen sağ bazen sol göz. hergün en az 1 kere denk geliyorum.
artık endişelenmeye başladım. sizlerde de var mı ? normal midir ?

Gizemcm cok gecmis olsun nazara geldinizbence bolbol oku eylüşü cok kücük cok masumlar ya Allah korusun onları.

Kızlar ya bi arkadaş irmikten bi tatlı tarifi wermisti rica etsem yazabilirmi tekrar

Herkese tesekkür ederim dua edin nolur :KK43:

Kıyamam kıyamam Allahım bir an önce şifasını versin
En kısa zamanda güzel haberlerle gel topiğe balımmm
Aklımız hep siZdd dualarımız da......

AYSUN bacikoooo
Hoşgelmişe :)))
O cimcimeye ne desem azZz
Isır benim yerime ben anlamam ısırcaksın madem ki koydun foto:)))
Maşallah de herkese deme yetişiom diyer:))
Ne zor günler atlattın hakettin hayatım muahhh

ESRA ve TUĞBA
Canlar geçmiş olsun yaaa
İnş önemsiz bi burun tıkanıklığıdır sadece
Kış bebeğinin böyle zor yanlarıda varmış öğrenmiş olduk
Rbbim hepsini korusun bizim ömürlerimizi onlara katsın

burun akintisi devam diyor.
ishal yok...
bugun cok nadirde olsa oksuruk var...

bole olanlar dr ilac falan verdi mi...
serum fizyolojiok yapiyorum yatmadan aksamlari sadece....

ishal yok...

anlcim tesekkur derim canim..aman onlar iyi lsndaa..

ishal yok...

Serum fizyoloji daha çok yap ve biraz bol sık burnuna iyice açılsın. En önemlisi yarım saatte bir sırtına sert bi şekilde pat pat yap başı aşağıda olsun, bunu çok iyi yap çok önemli. Bizde de böyle başladı bebeklerde çok çabuk ciğere iniyor indi maalesef ve hastanede yattık. Hala iğnoluyor :KK43: He bir de ıhlamur verebilirsin biraz. İnşallahh ilerlemeden atlatın :KK43:

ishal yok...

esracığım çok geçmiş olsun, insallah çabuk geçer, doktora götürmeyi düşünmüyormusun? benim kızım da dün öksürdü birkaç kere, bugünde grip olmuş gibi burnu fışırtılı devam ederse doktora götüreceğim hemen bronşit geçirdi çünkü 1 aylıkken en azından belki buhar yapmamı falan söyler... insallah Ayça da hemen düzelir

ishal yok...

Canim ben arada sutumden damlatiyorum burnuna iyi geliyor sanki ama hiç arastirmadim dr a söylemedim tamamen iç gudusel arada emzirirken bıraktığında sikiyorum burnuna

Bugün yine serumla beslendi içim parca parca allahım bi an önce düzelsin..

gizem allah şifa versin canım
inşallah biran önce sağlığına kavuşur
sen de güçlü durmaya çalış sakın kendini bırakma
stres, herşeyi daha da zorlaştırıyor
dualarımızdasın sen ve tüm hasta bebişler...
allah acil şifalar versin

kızlar şu mübarek saatlerde dualarımız kabul olsun inşallah
allahım bebeklerimizin sıkıntılarını gidersin, sağlık, mutluluk, huzur versin rabbim...

ishal yok...

Bizimde öksürk vardı 1 ay kadar önce doktor ventolin vrrdi 1 çay kaşığı ver demişti.o kadar öksürüyorduki kusuyordu.bi kaç kere verdim,ayaklarınn altına sırtına sıcağa yakın ılımış sıcak su torbası koymuştum.geçmiş olsun.

Hayırlı cumalar anneler oğlum ishal günde 3 defa sulu kaka yapıyo pazartesi doktora gitcez kontrolümüz var eşim şehir dışında olduğu için doktora götüremiyorum sizce pazartesiyi bekliyimmi ateşi falan yok ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

Hayırlı cumalar arkadaslar.. Bugün saudi arabistana gidiyorumingiltereden kızımla ilk ucak yolculugumuz olcak umarım rahat emzırebılırım ordan butun aralık annelerıne dua edıcem alerjı hastalıgız hemen gecsin insallah mırakar ve melekyavruö sızın ıcın ayrıca ederım:)

Bizimde öksürk vardı 1 ay kadar önce doktor ventolin vrrdi 1 çay kaşığı ver demişti.o kadar öksürüyorduki kusuyordu.bi kaç kere verdim,ayaklarınn altına sırtına sıcağa yakın ılımış sıcak su torbası koymuştum.geçmiş olsun.

bizimki geceden beri bi kaç kere öksürdü şimdide yok öksürükk..

Hayırlı cumalar anneler oğlum ishal günde 3 defa sulu kaka yapıyo pazartesi doktora gitcez kontrolümüz var eşim şehir dışında olduğu için doktora götüremiyorum sizce pazartesiyi bekliyimmi ateşi falan yok ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

bizimkide günde 5 kere falan kaka yapıyo sulu gibi
ates yoksa önemli değil bol bol emzircen sıvı kaybını önlemek için..

esracığım çok geçmiş olsun, insallah çabuk geçer, doktora götürmeyi düşünmüyormusun? benim kızım da dün öksürdü birkaç kere, bugünde grip olmuş gibi burnu fışırtılı devam ederse doktora götüreceğim hemen bronşit geçirdi çünkü 1 aylıkken en azından belki buhar yapmamı falan söyler... insallah Ayça da hemen düzelir

ablam dr tel ile konuştuk ateşi yok dedi.. serum fiz. kullan sık sık burnjunu aç dedi yeter dedi. cnm.
inşallah düzelirç..

Serum fizyoloji daha çok yap ve biraz bol sık burnuna iyice açılsın. En önemlisi yarım saatte bir sırtına sert bi şekilde pat pat yap başı aşağıda olsun, bunu çok iyi yap çok önemli. Bizde de böyle başladı bebeklerde çok çabuk ciğere iniyor indi maalesef ve hastanede yattık. Hala iğnoluyor :KK43: He bir de ıhlamur verebilirsin biraz. İnşallahh ilerlemeden atlatın :KK43:

baş aşağı sırtına vurcam dimi tammam canım ddeneyim bende bunu
ıhlamuru da sordum ablama ama
sen iç bol bol sütünden grçer dedi.

Hayırlı cumalar arkadaslar.. Bugün saudi arabistana gidiyorumingiltereden kızımla ilk ucak yolculugumuz olcak umarım rahat emzırebılırım ordan butun aralık annelerıne dua edıcem alerjı hastalıgız hemen gecsin insallah mırakar ve melekyavruö sızın ıcın ayrıca ederım:)

tr de değilmisin sen şimdi ben ing den geldin biliyorum
iyi yolcuklar dsana ve kzunaa cnım..
rahat emzirirsin bende oğlumu az emzirmedim uçakta

Ayy Alaa Allah şimdiden kabul etsinn sağolasın valla:) şimdiden iyi yolculuklar kolaylıkla rahat bir yolculuk yap sağ salim gel inşallah...

X