2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Rica ederim))))))))))));))))

kızlar bizim verem aşımız hiç ne iz nede yara yaptı.
hiç bişey yok.
acaba tutmadımı
çağanın ki bi gğüzel yara olmuştu bunda belli bile değil.

esracım ayni seyi ben sorucaktim size bizim aşida oyle sivilce gibi kizarik baska bisey yok bende tutmadimi acaba diyordum

hiç bişey yok.
acaba tutmadımı

Hah ben de bunu soracaktım hiçbir iz yok sivilcemsi birşey bile yok... Doktor kabuk bağlayacak demişti zamanla ama...

gizemciim canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin biran ònce iyilesir insallah

Bence sütün varsa çok emmesi sıkıntı verici bi durum değil senin kokunu da almak istiyo olabilir sen tok deme ver yinede
Ben de gündüz iki saatte bir bazen saat başı veriyorum sık emsin hasta olmasın

sağlıklı olsunlar da bizde düzen müzen kalmadıı onlar ne derse oo.:):):):):) hayatımız miniklere endeksli
canım geçmiş olsuun bizde de burun akıntısı ve hapsuruk olmuştu doktor ıhlamur verebilirsin demişti ılık ılık iyi gelır
hiç bişey yok.
acaba tutmadımı
bizde sadece küçük kızarıklık var yara falan olmadıı

Bizimde asi yerimizde kucuk bi nokta var yara falan olmadi yara olursa asi tutmustur diye duydum ama oyle degilse saglik ocaginami gotursem hemen bilemedim

canım on numarasın valla, herkesin derdine yetişiyorsun...

sağolasın canım, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana,
annelik zor, özellikle ilk çocukta insanın aklında tonlarca soru oluyor, doğru bilgiye ulaşmak da çok zor,
bildiğimi paylaşayım ki bu zorlukları yaşayan arkadaşlara yardımım dokunsun istiyorum

canım çocuklar üşümekle kolay kolay hasta olmaz, mikropla karşılaşırsa hasta olur
son zamanlarda dışarı çıkardıysan veya yanına hasta biri geldiyse ondan olmuştur
bol bol emzirirsen hiçbirşeyi kalmaz, sen de bu ara bal zencefil, ıhlamur gibi şeyler tüket ki sütünden bebeğine de geçsin
ilk zamanlar biraz zorlanırsın belki ama zamanla alışırsın canım, insan herşeye alışıyor zamanla
benim ki de kucakta durmak istiyor ama ben isyan edene kadar almıyorum bazen,
her ağladığında kucağa alınmaya alışırsa başedemem 2 çocukla
etrafına renkli parlak peluş oyuncaklar koyuyorum onlarla konuşuyor dokunmaya çalışıyor bir süre oyalanıyor onlarla

hiç bişey yok.
acaba tutmadımı

bizim de kızarıklık bile yok, aşıyı yaparlarken de bişiy söylemediler, 2. çocuk biliyordur diye düşündü demek
kızımda aşıdan çok sonraları olmuştu sen sorunca hatırladım iz olması gerektiğini
takip edeyim bakayım ben de

Kızlar bebegımın burnu kanamış gece bir yarafı ve kurumus acaba hızlı mı cekiyorum nefesimden mi ki ?yada alerjımızden dolayı burnu cok tıkanıyor ondan mı bilmıyorum deneyimsız olmak cok zor dr götürcem bu gün kilosunada baktırcam insallah kilo almışızdır.valizleri hazırlıycam bugün ama halim yok bulasıkları makinaya dizmek bile gözümde büyüdü..

Tkrr....................

Eklentiler

• $20140218_173355_7.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:
Evet kuzum çok zor olsada evlat sevgisi herşeyi unutturuyor, onların canı sağolsun yeterki her biriyle yeterince ilgileniyorum, kendime ve eşime de vakit kalıyor...Bu şekilde evden fazla çıkmadan 2 yıl surer sanırım sonra yavaş yavaş dönerim sahalara:))

Aynenn benim kızım da sürekli kucakta ve gezicek öyle durmakta yok:) sağlıklı olsunlar da bugünlerde geçer boşverin yaa. Biz hastanede 3 gün yatınca evde durmadığı huysuzkuk yaptığı beni çok yorduğu günleri çok aradım..

canım sen nasilsin halladebildinmi işlerini kaç gündür girip takip edemiyorum sizleri gizemin yavrusunuda yeni gordum sen kavustunmu kuzucuğuna

yom be canim yavrum cindehala bakalim yarn vize cikacak deadlier eger cikarsa he men gece ucaga binip insallah evladima kavusacagim rabbim izin venires

huhuu nasılsınız kızlar ben geldimmuzuncana bir süredir giremdim nasılsınz bakem hatırlayan varmı beni bilmm ya gerçi:44::44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…