2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

ayy canım yaa bende endişelendimçok senden okıuyunca doktoru falan aamadıım bakalım bende 2 gun daha beklerim çünküü gaz sıkıntısı yok çok rahat salıyor yavrucuğuum ama kaka yook

bu arada ben de zayıflayacağım yerde şişmanladıım karnım hep açç hem emzirince enerji kamıyor kollarım pehlivan gibi göbeğim hala gitmedi göğüslerimin biri küçük biri kocaamaann kaşım sacım ayrı zateeen bakıma ihtiyacım varr benım kırkım da cıktı ama şu sarımtırak akıntı hala devam ediyor o yüzden de kendimi iğrenç hissdiyorruum bi temizlenemedim bu hafta kendimi bakıma alıcaaamm kuaföre falan gidicem hiç bir kıyafetım olmuyor evin içinde salaş salaş dolanıyorum her istediğimizi de giyemıyoruz kii emzirmek için hep önden düğmel şeyler laızzıım

Kizlar zayiflayalim dedikten 5 dk gectiki ben pasta yedim
Yemeye devdevam edicem acikiyorum

Bu arada kas agda boya sac kesimi manikur istiyorum
Kuafore gitmeye vakit yokki
Nasil yapcam
Disciye de gitmem lazim

Offff sorma yaaa hic bisey olmuyor . Kazaklarim minik minik sanki aralin kazaklarini giyiyorum:))
Salaslikta son noktayim.. sac surekli topuz altta bi tayt.Ki disariyada tayt giyiyorum.
Usttede cesitli gomlek yada esimin sweetleri yadaaa sadede atlet. Genelliklede atlat yada tshirt

Allahimmmm kocam geldi cok sukurrr
Cok yorulmustum artık :/
Arala yemek yediriyor sofrayida kendi kurdu

Saka mi bu evde firin mi calistiriyosun kizzz
Oyyy bu ne yaaa allah kolaylik versin

Oyy gizem çok gelmiş canım yaaa.. 1 Aylık mı bu? 2 aylık olabilir bize 2 ayda 1 geliyo çünküü

Ki gizem sakami bizim bina sistemi ayda 400 veriyorum cok zoruma gidiyor senin rakkam beni bayiltirdi. Buarada agdaya ne zaman gideceksiniz kizlar

2 aralıktan beri en sona yakın hiç kapanmadan yanıyodu 1 aylık bu fatura :26:
alt kat boş ev serin olur diye pokunu çıkarmışımm:26:

ben cumartesi gittim ağdaya komple saçımıda kestirdim şimdi çok dökülcekmiş çünkü

pencere arkasından değil, direkt olarak güneş alması gerekiyor cildinin
bence bir çocuk doktoruna danışmadan bırakma vitamini

kızlar işte bnm minik meleğim

maşallah çok tatlı

canım geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir yavrun
dayına da Allah şifa versin

kızlaaar internetszlik zormuş yaa neysee bizim kırkımız çıktıı büyüdü benım gül dudaklıım

maşallah pamuk gibi

benim bir tarafta 3 bir tarafta 4 delik var

ben de hero baby veriyorum

Kizlar zayiflayalim dedikten 5 dk gectiki ben pasta yedim
Yemeye devdevam edicem acikiyorum

Bu arada kas agda boya sac kesimi manikur istiyorum
Kuafore gitmeye vakit yokki
Nasil yapcam
Disciye de gitmem lazim

Dişçiye benim de gitmem lazım ya, dişçi hamileyken çekmedi dişimi,
emzirirken diş çektirilebilir mi ki?

doğalgaz 866 tl gelmiş

ben hamilelik öncesinden 1 kilo aşağıdayım ama hala kıyafetlerim dar geliyor, şişlik mi var nedir

canım benim de 2-3 kez başıma geldi aynısı, ılık duş aldım, sürekli sıcak suyla ıslatılmış havluyla masaj yaptım, emzirmeye şiş olan taraftan başladım, bebeğimi emzirdikten sonra bir sürede makinayla sağdım süt çıkmasa da, ertesi güne anca geçmişti ağrısı şişliği

Allahimmmm kocam geldi cok sukurrr
Cok yorulmustum artık :/
Arala yemek yediriyor sofrayida kendi kurdu

ayy deniz 2 gündür de serdar hstaydı ne bebeği verebildim ne yaklaşabildim ama dün tam bir bunalımdı
bbek sürekli bende en son ağlama krizine girdim
bide 7 den 11 e kadar kısa aralıklarla sürekli memedeydii
en son isyan ettim..
onlar da olmasa halimiz harap onu anladım..

Biri tayt topuz mu dedi haha
Buyrun benim

Biri tayt topuz mu dedi haha
Buyrun benim

eşofman at kuyruğu benim deeee
bugün gittimde kaşımı bıyıgımı aldırdım
maymundan dönüp insan evladına benzedim..

ya benimki nadiren emzik tutuyor ama bi türlü alışkanlık haline getiremedik

bir emzik 40 bakandan iyi derler..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…