2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
evet bende aldım hakikaten onlar 4 tl aventi 5 e aldım.
ama aynı cins bendekiler?Yumşaklığı falan.göğüsten göğüse farkedebilir bende wee çok oturdu ama tutmadı beni oğlan tabii
hepsni de e bebekten aldım.Allah Allah ya...şüphe ettim şimdi bak

eşimde bugün aldı henüz denemedim. önceki bebedordu kenarları yapışmadı hava aldığı içinde süt gelmiyordu. bakalım daha bunu denemedim.

ama sizler ne kadar ucuza almışsınız.. ben bebedoru 13 tl ye almıştım, aventide eşim 20 tl ye almış..

ay ne güzel benimkinin gelmesine daha koca 3 saat var,
gelince de direkt yatağa gidiyor zaten ben yine çocuklarla ve yorgunluğumla başbaşa kalıyorum :KK14:

Öyle bişeyi düşünmek dahi istemiyorm
Başımı duvarlara vururdum herhalde
Çünkü bnm Aral cok zor bi cocuk ona normalde bi ordu lazım :KK53:

ayy deniz 2 gündür de serdar hstaydı ne bebeği verebildim ne yaklaşabildim ama dün tam bir bunalımdı
bbek sürekli bende en son ağlama krizine girdim
bide 7 den 11 e kadar kısa aralıklarla sürekli memedeydii:KK53::KK53::KK53:
en son isyan ettim..
onlar da olmasa halimiz harap onu anladım..:KK50::KK50::KK50:

Ayyy esroşum yaaa adamlarda iyi bakmak lazım.
Onlar bize lazım onlara hastalık yasak :)
Of cok yorgunum bide ablam sinirimi zıplattı

Selm kıslarr okuorumdaa yazamıormmm. Bu zayıflama topıkı pek guseldee diyet yapamyız kiii. Nadıl zsyflıycszzz var mı bir fikir. Sezaryrnlilerr hemen platess de yapamayukk bemim dr 3ayy yok deduu

Yakisikli bebeklerin guzel anneleri :) sunnet icin ne dusunuyorsunuz, daha col erken ama biz cumartesi gunu bebegi sunnet ettiricez nasipse

zayıflama topiğine yazdım canım ben de, Cuma ları tartılma günü olmasına bayıldım :)

Diğer kızlar sizi de bekliyoruzz hadii :)

bizde tartı yok hahaa:KK52:
eşime beni kucagına al bakıyım zayıflamışmıyım kaç kilo gitmiş derim artık:KK52:

bizde tartı yok hahaa:KK52:
eşime beni kucagına al bakıyım zayıflamışmıyım kaç kilo gitmiş derim artık:KK52:

Aralik bebeklerinin hepsi huysuz olduguna gore merak etmeyin kizlar :) hepimiz eski halimize doneriz son dert bu olsun :KK66: gizem bende annemlerde kaliyorum dogalgaz arti klima calistiriyorum su faturalar gelmeden bi kacsam surdan diyorum :) sizede fena gelmis allah yardimciniz olsun

Buarada kizlar buraya cok rahat foto koyamiyoruz instagram hesabi olanlae yazsa birbirimizi daha rahat takip ederiz :)

ayyy kızlar aynı dertten muzdaribiz
yüzüme bakılcak halim kalmadı kaşlar uzadı saçlar iyice şekilsiz oldu
kıyafet desen tayt eşortman ikilisi arasında gidip geliyorum
sıkıldım artık zayıf insanları gördükçe içim gidiyor
Allah tan haftasonu kırk uçurmaya bursa ya ananemize gidicez
bende cumartesi gününe kuaförden randevu aldım
az biraz kendime geleyim yeter artık :KK43:((
zayıflama topiğide çok iyi olmuş
normalde ben de her pzartesikilomu kontrol ediyordum
ama artık sizlerle beraber cuma ya alıyorum :)))
gazamız mübarek ola ...............

artık klozette emzirirken mıçacazzz:KK9::KK9:

:KK9: :KK9: :KK9: emzirirken yapmadığım bir o kaldı zaten ama böyle giderse o da olacak :KK9:

sonumuz o valla emzik tutsa bi nefes alıcam ama yok anam inatçı

canım kiraz uçlu ya da mini damla emziklerden denedin mi biberon ucuna benziyor onlar belki tutar onları

Öyle bişeyi düşünmek dahi istemiyorm
Başımı duvarlara vururdum herhalde
Çünkü bnm Aral cok zor bi cocuk ona normalde bi ordu lazım :KK53:

Allahtan ben tam kafamı duvarlara vurmak üzereyken izin günü geliyor :KK8:

Aralik bebeklerinin hepsi huysuz olduguna gore merak etmeyin kizlar :) hepimiz eski halimize doneriz son dert bu olsun :KK66: gizem bende annemlerde kaliyorum dogalgaz arti klima calistiriyorum su faturalar gelmeden bi kacsam surdan diyorum :) sizede fena gelmis allah yardimciniz olsun

sen zaten çok kilo almamıştıınn demesi kolay tabii:KK9:

ayyy kızlar aynı dertten muzdaribiz
yüzüme bakılcak halim kalmadı kaşlar uzadı saçlar iyice şekilsiz oldu
kıyafet desen tayt eşortman ikilisi arasında gidip geliyorum
sıkıldım artık zayıf insanları gördükçe içim gidiyor
Allah tan haftasonu kırk uçurmaya bursa ya ananemize gidicez
bende cumartesi gününe kuaförden randevu aldım
az biraz kendime geleyim yeter artık :KK43:((
zayıflama topiğide çok iyi olmuş
normalde ben de her pzartesikilomu kontrol ediyordum
ama artık sizlerle beraber cuma ya alıyorum :)))
gazamız mübarek ola ...............

bende 1 ay sonunda cumartesi gittim kaşım bıyığım al al bitmedi valla ne uzamış eve gittiğimde kızım beni tanımadıı baktı uzun uzun suratıma hahaha:KK9:

canım kiraz uçlu ya da mini damla emziklerden denedin mi biberon ucuna benziyor onlar belki tutar onları

denedim hayatım sen dedikten sonra onlarıda aldım ama malesef:KK19:

Yakisikli bebeklerin guzel anneleri :) sunnet icin ne dusunuyorsunuz, daha col erken ama biz cumartesi gunu bebegi sunnet ettiricez nasipse

Canim ben çok istiyordum eşim pek sıcak bakmıyordu dogunca çok küçük hayatta olmaz dedi bende doktorumuza soralım bi dedim ilk muayenede sorduk çok onerilmiyor annesi artık yenidoganfa dedi acı duymaması imkansız topuk kanı alınırken bile açıyor dedi 3aylik olunca bakarız darmi diye birşey soyledi sanırım tam anlamadım belki o zaman dedi esimde 3-4 yaşında yaptiralim dedi o zamanda kendilerini tanıma donemiymis derken 6-7 yaşına kaldı olay tabi bi sorun olmazsa ınş olmazda kafanı karistirmakta istemem hâlâ eşime diyorum enfeksiyon falan olursa bak zor olur diye verdiği cevap yabancılar da sünnet yok onlar napiyo o zaman do bende tamamen ona bıraktim

:KK9: :KK9: :KK9: emzirirken yapmadığım bir o kaldı zaten ama böyle giderse o da olacak :KK9:

Allahtan ben tam kafamı duvarlara vurmak üzereyken izin günü geliyor :KK8:

Cok sukur cok sukurrr:))
Bnm ikinci usluda Allahtan idare ediyorum
Ama birinci fenaaa

Canim ben çok istiyordum eşim pek sıcak bakmıyordu dogunca çok küçük hayatta olmaz dedi bende doktorumuza soralım bi dedim ilk muayenede sorduk çok onerilmiyor annesi artık yenidoganfa dedi acı duymaması imkansız topuk kanı alınırken bile açıyor dedi 3aylik olunca bakarız darmi diye birşey soyledi sanırım tam anlamadım belki o zaman dedi esimde 3-4 yaşında yaptiralim dedi o zamanda kendilerini tanıma donemiymis derken 6-7 yaşına kaldı olay tabi bi sorun olmazsa ınş olmazda kafanı karistirmakta istemem hâlâ eşime diyorum enfeksiyon falan olursa bak zor olur diye verdiği cevap yabancılar da sünnet yok onlar napiyo o zaman do bende tamamen ona bıraktim

Bizimkinin pipisinin ucu darmis 2 doktorda onerdi sonra cok aci veriyormus enfeksiyon riski yuksek yani bizde onlem olsun diye yaptirmaya kara verdik ..

Ayrica esin icin :) yahudiler dogar dogmaz sunnet ediyorlar diger dinlere mensuplarda da saglik icin cok sunnet olan var yani sadece muslumanlar yapmiyor

X