2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Yok arkadaş bu is boyle olmicak..
Arali dogrduktan bir ay sonra havuza inmistim gobegim fln yoktu resimlerim var oyleee
Ama simdi döt göbek aldi basini gidiyor.
Dun esime pantolonlarimi cikarttirdim yan komsumda okuma vardi
Yok hic biri olmadiii (
Ve asil onemlisi aral dun; annemin poposu 35 kiloooo dediii:26:
Kendime yeni bisey almak bile gelmiyor icimden
Popo ve karin bolgem fena napicam ben haabu ben olamam

akşam yıkanmaz dedi ananem bana 40ı akşam çıkarılmazmış bilmiyorum ama canım konuşuyo o öyle arada
ananeme gitcez biz o çıkarcak sonrada mevlüt olucak yine orda.
13.48de doğurdum bende

Yaaa oylemiymiss
Gunduz babannesi ile yikariz o zmn :26: yada c tesi yikarim
Tam dolu dolu 40 oluyo dimi ozaman
Off kafam karisti
Orda mevlut mu yapacaksınız ne ikram ediceksin gizoo
Ben evde okutucam. Dun gittigim okuma olan komsumdaki
Okuyan kadini cok begendim.cok guzel sesi var ve ilahileri harika okudu icimden gozyaslari akti valla
Ben onu cagiricam mevlutte okumasi icin
Birde pide ayran tatli vericem birde susledigim şişeleri dagiticam

Benim kızda öksürüyor burnu akıyor dünden beri.bugün banada bulaştı:-(
İnşallah minik oğluma bulaşmaz.bendede üç aylık göbek var halaeşim o göbegi erit diyip duruyosanki elimde olan bişey.

Cuma günümü çıkıyo kırkımız ben hesaplamamıştım daha
İnşallah kırkı çıkınca uslu olurlar uykuları daha da düzene girer

canım ben de aynı şekildeyim napıcaz ya? Hep bol giyiyorum göbeğim gözükmesin diye, geçen kızı sütyenle emziriyodum eşim girdi odaya göbeğime bi baktım kat kat bi utandım ki sorma, eşim bişey demez hatta çok iyi gözüküyosun falan diyo ama öyle olmadığımı biliyorum eski pantolonlarım basenlerimden geçmiyo bi de sen normal doğurdun sezeryanda daha geç gidiyomuş göbek. 3 aydan önce de mekik falan çekemezsin dedi doktorum. Şu boğazımı da bi kesemiyorum çok yiyorum off Yeme isini düzene soksam belki kiloda vericem ama imkanı yok durduramıyorum, sürekli tatlı istiyo canım bal-kaymak, reçel, tahin-pekmez ve nutellanın dibine vuruyorum offff( hamilelikte başladı bu tatlı yeme durumu bende hala da devam ediyo, eskiden özellikle kahvaltıda hiiiç tatlı yemezdim

Aynı durum bizde de var Anıl, ben bu gaza bi çare bulamadım çıkarmak istemeyince hele birde uyuyorsa hiç çıkarmıyor, bazen de durduk yere kendisi çıkarıyor.

ne zaman bitcek bu gaz işkencesi

Gizem sen damla olarak Sab simplex kullanıyordun değil mi? Hiç etkisini gördün mü ? Ben mestil aldım ama yine de gazlı ( kızarp morarip ağlıyor uykudan gaz yüzünden çığlık atarak uyanıyor.

Kizlar sozde benm hamile ncesine gor. 2 kg kaldi ama onceku pamtolonum zipcik gibi yapisiyor ustume..normalde hamileyken bu 7.5 aylikken ble bu pant. Oluyordu rahat simdi daha dar..nasi is bu anlamadim arkadas..tayt giymis gibiyim ...

Sut kalitesini kaybetmeden nasi yemek ywmeliz acaba hemde kilo verebilelimm.

Emzirmek gunde 500 cal. Harcatiyor...bu kac saatlik spor demekk..bu nimetten faydalnmak gerek a,.ma bende bogazi fazla tutamiyorumm.canim bal tahim pekmez istiyor. Eskiden hic yemzdimmmm )

Ben o kdr yemiyorum yaa
Bugun tartildim saglik ocaginda botlarim ve
Kıyafet ile 60ciktim.ama popom ust baldirlarim ve karnim var sadece diger yerler gayet normal
Bnm sikilasmam gerek. YaZa boyle girememmmm
Plates e fln mi gitsem

kızlar benim sağ göğsüm taş gibi sert. 3-4 kez üst üste onu emzirdim sertliği geçsin diye ama dün akşamdan beri hala geçmedi. emzirdikten sonra makineyle sağmaya çalışıyorum çok acıyor olunca vazgeçiyorum. hani süt gelmiyor da ondan şiş sert dicem ama bebeğimin yutkunduğunu duyuyorum ve ağzından da taşıyor. çok çok fazla desem makineyle sağınca niye çok gelmiyor. :44:

o değil sağ göğsümü düzeltecem diye diğeri kuruyup gidecek neyse onu da makineyle sağıyorum.

var mı bu durumda olan bana akıl verebilecek olan arkadaşlar ?

Bende de olmuştu öyle canım. Çok ağrılı değil mi? Süt birikince göğsün bi kısmı tıkalı kalıyor. Orası taş gibi olup ağrı yapıyor. Ben bi ağız mendili aldım ufo nun karşısında iyice ısıttım. Baya isit ama. Sonra hemen o ağrıyan yere sar şöyle 5 dk bekle. Sonra hemen emzir. Ben öyle yapıyorum geçiyor canım.

evet canım aynen tarif ettiğin giibi bi kısmı taş gibi elime sert geliyor. çok teşekkürler söylediğini mutlaka uygulayacam inş faydası olur dayanamayacak gibi oluyorum bazen

Ben o kdr yemiyorum yaa
Bugun tartildim saglik ocaginda botlarim ve
Kıyafet ile 60ciktim.ama popom ust baldirlarim ve karnim var sadece diger yerler gayet normal
Bnm sikilasmam gerek. YaZa boyle girememmmm
Plates e fln mi gitsem

Bugün platese başladım. Inşallah hergün yapabilirim. Eşim bebeğin gazı geçene kadar spor yapma dedi ama. Bi yandan da hep fit olmamı istiyor. Benim göbeğim kalmadı ama basenim ve simit bölgem kalınlaşti.

Tablo listesi oluşturmayı bilen var mi? Vücut ölçüleri ve kilo topiği açacam da

Vücudumda doğum gevşekliği var. Kendimi çok itici buluyorum :26: biraz platesle sıkılaşirsam sonra yürüyüşü de eklicem. Sen yardım et Allahım eski halimizden de güzel olalım.

Gizem zayıflama topiğini de 4 gözle bekliyoruz.

Insallah bizimde kirkimiz cumartesi arkadaslar 40 anne ve cocuk ikindiye kadar yikanmasi lazim oyle derler

Grozz dikkat et mastit olmayasin. Mta nin dedigi dogru sicak dus al sonra sicak havlu sar sonra emzir.

Mta ayyy ne guzel olur oyle topik olmassa bende pc ye gecince bakimmm nasil olusturuluyorr bakimmm....zayiflama topigi kuralimm...

olmuş mu bakimm
isimhamilelik öncesi kilodoğumdan sonraki kilohedef kiloşimdiki kilo

annamm olmamışşşşşşşşş DD

Son düzenleme:
Kizlar gecen dogumumda muthis kilo almistim ve hepsini 6 ayda vermistim
29 kg hemde
Ama bu sefer cok daha az aldİm ama cnm cooook tatli istio
Gece 5-6 defa kalkinca cok acikiorum
Yaza bende incecik girmek istiorum
Simdi diyet yapilirmiki ya
Yapilirsada nasil yapcaZki

Son düzenleme:
Kızlar ben kızıma hero baby mama veriyorum.aptamil gaz yaptı çok fazla.bide sindirimi daha zormus.hero baby anne sutune daha yakınmış.tadı aptamil gibi şekerli değil diye emmeyide bırakmıyormuş.siz hangi mamaya veriyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…