2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
kızlar size sorum olacak bnm bebeğimde kıpır kıprken dizi bilekleri bizim nasıl kütler ya bebeğinde kütlüyor durmadan sizce bu normal mi sizden haber bekliyorum
Benimkide oluyor çok normalmiş zamnla sertleşicek kemikler ve geçicek dedi drumuz..
Offf kızlar aralın kulağı hala cok ağrıyo ya uyuyamıyor
Sürekli uyanıyor inliyor ağlıyor
onun canı yanmasın bnmki yansın yaa

Deniz anne sütü çok iyi geliyor ben küçükken çok ağırmıştı komşu teyzenin memesinden süt alıp dökmüştü annem çok ii gelmşti

Aşımızı olduk
Offff yuregim daglandi sanki
O, 3 saniye agladi ben 10 dk..
Oglum 5 kilo olmus bugun itibari ile..
55 cm e ulasmis boyuda

Aşımızı olduk
Offff yuregim daglandi sanki
O, 3 saniye agladi ben 10 dk..
Oglum 5 kilo olmus bugun itibari ile..
55 cm e ulasmis boyuda

geçmiş olun canım maşallah büyümüşsünüz çok zor oluyor annelik böyle birşeymiş işte
gunaydın denizcim bu arada z benım kız 3 gundur kaka yapamıyor sizde de böyle bir sorun vrdı bişey yaptınmı kendileiğinden yaparmı ki ga soruu yok çok rahat çıkarıyor ona rahatsızlık veren bir duru yok ama ben endişe ettim

Son düzenleme:
Deniz aral a cok gecmis olsun canim dayinafa allah sifa versin..
Ikinciler dogu.ca buyuklerin hastaligi dahafa doku.uyor...bendecagan hasta olunca simdi daha bi sevkat gostetesim geliyor...cok uzuluyorummm..
Maasallah ali yede iyi kilo almis boyuda iyi uzamiss

Melekkk
Maasallah kuzuna artik genc kiz oldular :)
Buyuduler de.40 lari cikti...

Kizlar yaa bi kac gun oncesine kafar. Kizim bi memede. Emerekn oburunfen damla damla akiyorduu.bi kac gundur hic akma olmiyor axaldi herhalde sutum...dun de uzun suredir doymamis mama verdi annem 45 lik icti iyudu 1 den 5 e kafar...

Nolduda boyle oldu...gogsu sıkıyorum 3 delikten sut cikiyor...sizinkinde kac delik varrr acilll...

canım ben sağarken dikkat ettim de 5 yda 6 delikten geliyor tek göğsümden diğeri ise zaten küçük ve sütü az onda hiç fışkırdığını görmedim tk damla halınd akıyor ama diğeri fışkırıyor resmen

Melekcim ; bizimki hrp 6/7 gunde bir yapiyor
Gecdn sefer mesela serce parmagimin ucu kdr fitil verdim aninda yapti ondan once 3 saat masaj yapmıştık karnina sicak ufledik
Simdi yine 5,gundeyiz... dr 10-15gune kdr normal diyor
Bizimkinin cok sancisi olmuyor duramadigi zmn fitil ver bence.
Z yagi icirip emzir ben oylee de yapıyorum

geçen haftaya kadar hergün malt içiyodum 5lira tanesi.. sonradan dedim bi yolu olmalı yoksa batıcaz :) Ülkerin maltanası ucuz onu alayım.. o da asitliymiş ondan hoşuma gitmedi. Geçen annem boza almış acaip süt yaptı bende.. Migros'ta falan pahalı ama Bim'inki çok ucuz 3 lira mı ne koca şişesi ve 5-6 gün içiyorum 1 şişeyi.. tavsiye ederimmm!!

günde kaç badakr içiyorsun canım içiyorsun canım

ne zaman bitcek bu gaz işkencesi

Canimm hosgeldin
Bebek hareketlenmeye baslayjnca bitecek cnm mrk etme
Bnmde gozumden uyku akiyor.
Aral hasta kerem bugun asi oldu ve dayım kansermiss 20 kg vermis.
Annem cok agliyor.
Bugunn gozlerim kapaniyor adeta..

Bu atada kızlar sizlerinde goz kapaklari agriyormu bnm cok agriyo
Ozellikle saga sola bakarken

1 büyük bardak içiyorum canım. Ama ben bozayı pek sevmem o yüzden o 1 bardağı da gide gele 2-3 saatte falan bitiriyorum üzerine tarçın da koyuyorum.

Ben bozayi hiççç sevmiyorum ya
Ekşi oluyor.
Gecen gun eşim aldi hepsi cope gittii

Cemre geçmiş olsun canım. Dayına Allah acil sifalar versin. Arala da Allahım şifa versin. Evet benimde gözlerim yanıyor. Başım ağrıyor manyak gibiyim

Esra aynı bende öyleyim canım. Oğlum hasta olduğunda daha çok üzülüyorum. Sanki ihmal etmişim de benim yüzümden olmuş sanıyorum. Vicdan azabı çekiyorum.Bilmiyorum gerçekten öyle mi?

Bebisler çok tatlı kızlar. Allah bağışlasın hepimizin bebeğini.

hoşbulduk aşkııım :))

çok geçmiş olsun canımm arala çok hasta oluyo bu çocuk ya salgında var gerçi okulda bulaşıyodur iyileşir inş hemenn:26:

Allah şifa versin dayınada ilerlemişmş ne seviyede şuan erken teşhis çok önemli bu hastalıkta umarım tedavilerle iyileşir sen üzme kendinii (

benim heryerim ağrıyo sağlı solluu

... MASALLAH ...

Ben sizin dogum heyecaninizi..(korkularinizi suyunuzu..) Dogum hikayelerinizi..(komikleri.. zor olanlari..) bebeklerinizin resimlerini hep takip etim...
Bazen agladim.. uzuldum.. guldum.. dua etimm.. masallah cok guzel duygular hepsi.. Allah'im banada nasip eder insallah..

Masallah hepside cok cok tatli.. Allah'im size bagislasin.. allah'im saglikli anali babali...uzun omurler versin..

denizim 40ımız cuma çıkıyo dimii dünden beri sayıyorum

Ayyy gizemimmm ben de onu sorcaktim sana
Keza iki çocukla beynim durdu bugun ne benn kimim fln oluyorum
Cuma aksami ben yikicam o zmn keremi
Babasi ile yikarim. Ben aksam dogurdum ya 5 te tam dolmus olur saati :)))

Ayyy gizemimmm ben de onu sorcaktim sana
Keza iki çocukla beynim durdu bugun ne benn kimim fln oluyorum
Cuma aksami ben yikicam o zmn keremi
Babasi ile yikarim. Ben aksam dogurdum ya 5 te tam dolmus olur saati :)))

akşam yıkanmaz dedi ananem bana 40ı akşam çıkarılmazmış bilmiyorum ama canım konuşuyo o öyle arada
ananeme gitcez biz o çıkarcak sonrada mevlüt olucak yine orda.
13.48de doğurdum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…