2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bugun aksam beklenen kakalar geldi neysekiii
Ay cok mutlu oldum :))
Fitil fln vermedim kendiliginden geldiler cok şükür
Ama cok pis kokuyor ya Ekşi ekşi off

Benim kizda 2 gunde bir yapiyodu kakasini sonra kolic end diye bitkisel surup icirdim ondan sonra yapmaya basladi yapiyo diye surubu buraktim.simdi de bir iki yudum sut yada mama emse hemen kakayi fiskirtiyor.artik sut mideye inmeden popoya gidiyor diyorum.eskiden sicmiyor diye endise ediyodum simdide cok siciyor midede durmadan siciyor diye endise duymaya basladim.bi ortasini bulamadim ya.

Kizlar benim kiz gece 12 den sabah 7 ye kadar uyumuyor besikte salliyorum ayakta salliyorum battaniyede salliyorum yok uyumuyor sallamayi birakincada aglamaya basliyor valla cinnet gecirmek uzereyim.bazen birakiyorum aglarsa aglasin diyorum bu sefer daha cok aglamaya basliyor.annem olmasa cocuga zarar verecegimden korkuyorum cok sinirleniyorum ve kendimi kaybediyorum.ne zaman duzene girecek.ilk 1 ay cabuk gecti ama bu 2.ay bir turlu gecmek bilmiyor bana.gunduzum gecem birbirine girdi ya.ha bi huyumuzda var uyumadigi zamanlar 10 dakka ancak aglamafan duruyor.biseyi yok allaha sukur sagligi yerinde sedece zevk olsun diye agliyor

Hahsahaa gizem cok alemsin ya

Yakisikli bebeklerin guzel anneleri :) sunnet icin ne dusunuyorsunuz, daha col erken ama biz cumartesi gunu bebegi sunnet ettiricez nasipse

canım biz 10 günlükken yaptırdık, ilk gün biraz zorluk yaşadık bir 10-15 dk hiç susmayacakmış gibi ağladı, sonra uyudu
3 saat uyudu uyandı, o uyurken sağdığım sütü verdim kucağıma almadım canı acır diye, tekrar uyudu uyandığında çok fazla acı çeker bir hali yoktu, 1 haftada da tamamen iyileşti

denedim hayatım sen dedikten sonra onlarıda aldım ama malesef

hay Allah ya ne inatçı çıktı cimcime, benim kız da inat etmişti ama sonunda mini damlaya pes etmişti
seninki daha bi inatçıymış ama denemeye devam, o emzik tutulacak

canım merak etme benim oğlan doğduğundan beri bir yandan emip bir yandan fışkırtıyor

kızlar maşallah bebişlerimize ben farklı bişi sorucam afedersiniz fırsat bulamadığımdan çoğu zaman tuvaletimi tutuyorum pansumanlarım bitti ama kanamam azda olsa devam ediyo fakat dert başka acayip kaşıntım var neden ki ya mantar filan olmaktan çok korkuyorum kontrole gittimde sorun yoktu ama başına gelen var mı ya :18:

Gülbeyaz beni anlatmışsın ve ben tek başımayım uyusada ıgg ıggg hiç bitmiyor dün gece sabaha kadar uyumadı hergeceki gibi bugün bir ilk yapıp gündüzde hiç uyumadı akşam 6 da bir yattı gözlerini açamıyor ben kaldırıp emzirdim..
Ama huzursuz uyuyor sürekli kvranıyor ıgg ıggg die gazını çıkarıyorum ama bitmiyor seninkide öyledir uclar çıkıyor ortada biriken gaz çıkmıyor ve sancı yapıyor benimkide aynı senin dediğin gibi ölüyorum uykusuzluktan.
Birde misafirlerde cabası düşün dün cinnet geçirdim artık ağlama krizine girdim sabah..

Bugun aksam beklenen kakalar geldi neysekiii
Ay cok mutlu oldum :))
Fitil fln vermedim kendiliginden geldiler cok şükür
Ama cok pis kokuyor ya Ekşi ekşi off

Deniz ys benım kızda ole. Ust uste aynı gun kakasını yapmadı. İki uc gunde bir aöa ona sukur. Bu gece bizde yaptık sukurr. Kolicend yada bio gaia ılacı denesem mi acepp. Değilse bole pazartedi persembe orucu gıbı paxartesi persembe kaka gunumz olur bizimm

Kolic end ben kullaniyorum kullandigimdan beri kizim hergun her emzirmede kakasini yapmaya basladi.3 gun kullandim biraktim.ayni sekilde kaka yapmaya devam ediyor.

Dogumdan oncede hafif belim agrirdi dogumda belime zarar verdiler belim cok agriyor kizimi kaldirirken bile agriyor 24 gun aradan sonra disari ciktim yururken farkettim ki cok zorlaniyorum benim gibi olan varmi normal dogum yaptim nasil gecer bilgisi olan varmi😔 gobegime korse falan takmiyorum siz takiyormusunuz

sonumuz o valla emzik tutsa bi nefes alıcam ama yok anam inatçı

bende aydir inatla emzik alistirmaya calisiylrum pes etmedim etmicem.
biraz alisti gun icinde 2-3kere aliyor en azindan soyle alisti onada acd vitaminini seviyor biraz ondan vrriyorum hemen arkasina emzik
oype yle alisicak insallah

Kızlar ben dün platese başladım. Bugün dikiş yerlerim acır diyordum. Heryerim ağrıyor hamlamisım. Dikiş yerim acımiyor. Devam edecem inşallah. Eşim de başladığıma çok sevindi. Merdivenden çıkarken arkamdan bakmış şişligi atmışsin biraz. Farketmiş dedi. Çok sevindim.

Birazdan plates yapıcam. Sonra komşum dini kitap okumak için toplanıyoruz sende gel dedi. Gidecem. Bi hayırlı olsuna gelmeyen komşularımi utandıracam hemde biraz dini desteğe ihtiyacım var.

Ayrıca bugün 40ımız çıkacak inşallah. Komşu'dan çıkıp kvde ye gidecem orda çıkarıcaz 40ımızı.

Kızım patir patir gaz çıkarıyo ama büyük çiş yapamiyor. Geçen 3 gün yapmadı 4. Gün zyağı+fitil+damla+kayısı çayıyla çıkarmışti. Bugün yine 4 gün oldu hala yapmadı. Dün fitil koydum zyağı verdim yapmadı.
Çok konuştummm

Günaydın canlarım
Ya guelbeyaz neler diyosun sen ne geliyormuş aklına?
Mantıklı ol. O daha cok minik bi bebek ve sana muhtaç
Bu günler uykusuz gecelerde bitecek elbet
Bnm Aral öyleydi. O Zmn kolik molik bilmezdim ben. Neler çektim bi Allah bilir
Sallarken uyuya kalırdım. Sinirlerim harab olmuştu ama hiç kötü seyler getirmedim aklıma
Cok zor cok bilirim. Sırf o yüzden 5,5 yıl cocuk düşünemedik korktuk
Ben istanbula giderken otobanda durup saga cekip yolda battaniyesi ile salladıgımızı bilirim..
Hala öyle Aral uyumayan durmayan bi çocuk
Aman haa aklıma mukayyet ol bacım yardım etsinler sana uyu biraz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…