2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Birde banyo yaptigu geceler nasil uykuya dalmakta zorlaniyormu yanaklari cok kasinirmis huzursuz olurmus bebek
Sebamedin bebek icin yuz kremi nemlendirdigi icin rahatlamisti kuzum
ne kadar ilgilisin gerçekten çok teşekkür ederim..
uykuya damaktan güçlük çekmedi hiç.yok..
elerini yanağına falan da götürmüyor ama..neyse yarın anlaşılır ama bazı dr larda başından savıyor bakalım bizimki ne diyecek
bizde öpmeden olacağını sanmam çünkü evde kimse yok.eşimle bende asla öpmüyoruz=)
eğer dr un konuşması içimi rahat ettirmezse dermotoloğa götürürüm olmadı..yarın 1 de randevumuz
kalça usg çekilecek aşı yapılacak poff=//
şimdi yatırdım bakalım kendi ufacık yastığna.yüzüstü uyuyor zaten böyle daha rahat yattığını düşünüyorum
ağlarken yüzüstü yatırınca susuyor rahat ediyor.ayakları yastıkta değil ama..
Bu arada kızlar benim hastane de kalça USG ÜCRETSİZ(orada doğum yaptığım için)
.sizinde belki dopum paketinin içinde vardır .isterseniz sorun.

Son düzenleme:
kızlar size sorum olacak bnm bebeğimde kıpır kıprken dizi bilekleri bizim nasıl kütler ya bebeğinde kütlüyor durmadan sizce bu normal mi sizden haber bekliyorum

ne kadar zamanda geçti bide hangi doktora gittiniz şuanda ilaçlara devammı etsem acaba bakıtköyde bi doktor varmış ahmet hasanzade diye çocuk doktoru ve alerji uzmanıymış ona da götürsek mi diyorum :44:

kızlar size sorum olacak bnm bebeğimde kıpır kıprken dizi bilekleri bizim nasıl kütler ya bebeğinde kütlüyor durmadan sizce bu normal mi sizden haber bekliyorum
burada b, arkadaş da ddaha olumş dr una sormuş normalmş cnm.ma ben yarın dra sorcm bizde de var çünkü aynısı

kızlar işte bnm minik meleğim

Eklentiler

• $089.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 75
  • $041.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 75
  • $110.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 44
ne kadar zamanda geçti bide hangi doktora gittiniz şuanda ilaçlara devammı etsem acaba bakıtköyde bi doktor varmış ahmet hasanzade diye çocuk doktoru ve alerji uzmanıymış ona da götürsek mi diyorum :44:
Canim biz cikdiye bolumune gittik yazdgim .maddeleri uyguladik ve bir daha olmamak uzere kayboldu
Cocuk alerjiye biz goturduk fakat ek gidalara gectikten sonra
Egerki artarak devam.ederse cocukqlerji uzmani devreye girebilir bizim gida alerjimiz kan testi sonucu onaylandi
Rica ederim.canim bende zamaninda gecirdigim.icin cok.hassasim
Eger ogle bir durum.soz konusi ise dr un anlicaktir.mutlaka

Canim.yakinlastirdim.ilk baslarda bu sekilde basladi
Ama egzama.olsa dr unuz mutlaka anlardi diye dusunuyorum

Slm kizlar
Hastaneden geldik
Aralim hastalandi kulagi ağrıyormus
4 celik cocuk hastanesi vae burda oraya gittik
Dr bakti ztn 2 aydr öksürüğü gecmedi yavrumun deli oluyorum o oksurdukce
Biliyorsunuz hareketlide bir cocuk dinlenmek nedr bilmiyor
Dr bogazi kizarmis dedi bogaz enfeksiyonu sanirim kulagina vuruyor
Bi agiz spreyi bide agri kesici verdi.
Biz antibiyotik de aldik.
Yolda kucagimda uyudu.
Evde uyandi yavrum ilaclarini icirdik. Uyuttum simdi.
Hastanede ne cok cocuk vardi annelerinin kucaginda atesli
Uyuyan atletle duran offff cok kotu oldum yaa
Allah herkesin evladina sifa versin..
Allah dermansiz hastalik vermesin

Bugun birde annemi arayayim dedim.
Aglamaya basladi dayim kanser olmus onun yanindayim dedi
Şok oldum.
Cok uzgunum (

Gulayyyyy cnm valla napcam ben bu yakisiklilarla bilmiyorum
Kizlari kovalarim heralde:)) ogullarimin tursularini kurucamben derim

Kizlar bnm keremiminde yuzunde bi suru sivilce var dr a sormadim bile :))
Cunku yeni dogan bebeklerde olur hatta aykarca gecmez gecip gecip yenisi cikar
Aralimda da vardi. Normal bu sivilceler.
Sebamed in sabunlari kremleri fln var iyi diyorlar
Ben kullanmiyorum. Ama tavsiye ederim.

Aklim aysunda napti acaba numarasini bilen varsa verebilir mi...
Cok mrk ediyorum kuzusunu ve kendisini

kızlaaar internetszlik zormuş yaa neysee bizim kırkımız çıktıı büyüdü benım gül dudaklıım

Eklentiler

• $IMG_4646.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 41
  • $IMG_4655.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 54
Offf kızlar aralın kulağı hala cok ağrıyo ya uyuyamıyor
Sürekli uyanıyor inliyor ağlıyor
onun canı yanmasın bnmki yansın yaa

canım benim doktorumda öyle söyledi. o acıkmadan ağlamadan uyandırma dedi. gece 2 de uyuyor mesela sabah 8 de uyanıyor ve 15günde 600gr almıştı. ben sana bişey sorucam ben ek mama da veriyorum akşam ve gece yetmiyorum gündüz sorun yok daa.sen nasıl vermiştin ben kaşıkla vermeye çalışıyorum annemin kolayına geliyor biberonla veriyor. sen napıyordun biberona alışırsa beni istemez diye korkuyorum.

Offf kızlar aralın kulağı hala cok ağrıyo ya uyuyamıyor
Sürekli uyanıyor inliyor ağlıyor
onun canı yanmasın bnmki yansın yaa

çok geçmiş oolsun canıım Allah cümlemizin çocuklarını hastalıklardan korusun biran önce iyileşir inşallah

Aynen cnm bnm bebegmde cok rahat ediyo sanci zamanlari birebir ozellikle.. Siklnca ihhhh ihhhdemeye basliyo ki ztn o zmn anliyormki pozisyonunu ddgstrmem lazm.. Hemen ceviriyorum uykuya devam .. Umarm faydam dokunmstr sana:)

Ahh ahh bnmde resmen oksurunce cigerlerm deliniyo ilacta alamiyorm ole bakalm bn nasi atlaticam bu hastaligi! Deli gibi salgin var hastanede yatan cocklar mi desem acilin devlet hastanesine donusmesini mi desem ama dikkat edin kizlar

Aynen oyle cnm asiri bi hastalik var ortada en son benim minicik yavrumu buldu yani.. Bebeklerinki hic cekilmiyo ama ya icim parcalaniyo resmenn o oksurunce.. Sizde cok gecmis olsn cnm umarim iyilesr hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…