2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Melekcim ; bizimki hrp 6/7 gunde bir yapiyor
Gecdn sefer mesela serce parmagimin ucu kdr fitil verdim aninda yapti ondan once 3 saat masaj yapmıştık karnina sicak ufledik
Simdi yine 5,gundeyiz... dr 10-15gune kdr normal diyor
Bizimkinin cok sancisi olmuyor duramadigi zmn fitil ver bence.
Z yagi icirip emzir ben oylee de yapıyorum

ayy canım yaa bende endişelendimçok senden okıuyunca doktoru falan aamadıım bakalım bende 2 gun daha beklerim çünküü gaz sıkıntısı yok çok rahat salıyor yavrucuğuum ama kaka yook

bu arada ben de zayıflayacağım yerde şişmanladıım karnım hep açç hem emzirince enerji kamıyor kollarım pehlivan gibi göbeğim hala gitmedi göğüslerimin biri küçük biri kocaamaann kaşım sacım ayrı zateeen bakıma ihtiyacım varr benım kırkım da cıktı ama şu sarımtırak akıntı hala devam ediyor o yüzden de kendimi iğrenç hissdiyorruum bi temizlenemedim bu hafta kendimi bakıma alıcaaamm kuaföre falan gidicem hiç bir kıyafetım olmuyor evin içinde salaş salaş dolanıyorum her istediğimizi de giyemıyoruz kii emzirmek için hep önden düğmel şeyler laızzıım

Kizlar zayiflayalim dedikten 5 dk gectiki ben pasta yedim
Yemeye devdevam edicem acikiyorum

Bu arada kas agda boya sac kesimi manikur istiyorum
Kuafore gitmeye vakit yokki
Nasil yapcam
Disciye de gitmem lazim

ayy canım yaa bende endişelendimçok senden okıuyunca doktoru falan aamadıım bakalım bende 2 gun daha beklerim çünküü gaz sıkıntısı yok çok rahat salıyor yavrucuğuum ama kaka yook

bu arada ben de zayıflayacağım yerde şişmanladıım karnım hep açç hem emzirince enerji kamıyor kollarım pehlivan gibi göbeğim hala gitmedi göğüslerimin biri küçük biri kocaamaann kaşım sacım ayrı zateeen bakıma ihtiyacım varr benım kırkım da cıktı ama şu sarımtırak akıntı hala devam ediyor o yüzden de kendimi iğrenç hissdiyorruum bi temizlenemedim bu hafta kendimi bakıma alıcaaamm kuaföre falan gidicem hiç bir kıyafetım olmuyor evin içinde salaş salaş dolanıyorum her istediğimizi de giyemıyoruz kii emzirmek için hep önden düğmel şeyler laızzıım

Offff sorma yaaa hic bisey olmuyor . Kazaklarim minik minik sanki aralin kazaklarini giyiyorum:))
Salaslikta son noktayim.. sac surekli topuz altta bi tayt.Ki disariyada tayt giyiyorum.
Usttede cesitli gomlek yada esimin sweetleri yadaaa sadede atlet. Genelliklede atlat yada tshirt

Allahimmmm kocam geldi cok sukurrr
Cok yorulmustum artık :/
Arala yemek yediriyor sofrayida kendi kurdu

Saka mi bu:KK53::KK53::KK53: evde firin mi calistiriyosun kizzz
Oyyy bu ne yaaa allah kolaylik versin

Oyy gizem çok gelmiş canım yaaa.. 1 Aylık mı bu? 2 aylık olabilir bize 2 ayda 1 geliyo çünküü

Ki gizem sakami bizim bina sistemi ayda 400 veriyorum cok zoruma gidiyor senin rakkam beni bayiltirdi. Buarada agdaya ne zaman gideceksiniz kizlar

2 aralıktan beri en sona yakın hiç kapanmadan yanıyodu 1 aylık bu fatura :26:
alt kat boş ev serin olur diye pokunu çıkarmışımm:26:

ben cumartesi gittim ağdaya komple saçımıda kestirdim şimdi çok dökülcekmiş çünkü :KK37:

kızlar sağlık ocağından 20. günden sonra vermem için monovit d3 damla vermişti. ama int.ten küçük bir araştırma yaptım pek de olumlu şeyler duymadım gibi. var mı kullanan?

d vitamini eksikliğini güneşe yatırarak önleyebilir miyim acaba? evimiz çok güzel güneş alıyor her gün yatırıyorum ama yerine geçer mi bilmem

pencere arkasından değil, direkt olarak güneş alması gerekiyor cildinin
bence bir çocuk doktoruna danışmadan bırakma vitamini

kızlar işte bnm minik meleğim :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah çok tatlı :nazar:

Slm kizlar
Hastaneden geldik
Aralim hastalandi kulagi ağrıyormus
4 celik cocuk hastanesi vae burda oraya gittik
Dr bakti ztn 2 aydr öksürüğü gecmedi yavrumun deli oluyorum o oksurdukce
Biliyorsunuz hareketlide bir cocuk dinlenmek nedr bilmiyor
Dr bogazi kizarmis dedi bogaz enfeksiyonu sanirim kulagina vuruyor
Bi agiz spreyi bide agri kesici verdi.
Biz antibiyotik de aldik.
Yolda kucagimda uyudu.
Evde uyandi yavrum ilaclarini icirdik. Uyuttum simdi.
Hastanede ne cok cocuk vardi annelerinin kucaginda atesli
Uyuyan atletle duran offff cok kotu oldum yaa
Allah herkesin evladina sifa versin..
Allah dermansiz hastalik vermesin

Bugun birde annemi arayayim dedim.
Aglamaya basladi dayim kanser olmus onun yanindayim dedi
Şok oldum.
Cok uzgunum :KK43:(

canım geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir yavrun
dayına da Allah şifa versin

kızlaaar internetszlik zormuş yaa neysee bizim kırkımız çıktıı büyüdü benım gül dudaklıım

maşallah pamuk gibi :nazar: :nazar:

Deniz aral a cok gecmis olsun canim dayinafa allah sifa versin..
Ikinciler dogu.ca buyuklerin hastaligi dahafa doku.uyor...bendecagan hasta olunca simdi daha bi sevkat gostetesim geliyor...cok uzuluyorummm..
Maasallah ali yede iyi kilo almis boyuda iyi uzamiss

Melekkk
Maasallah kuzuna artik genc kiz oldular :)
Buyuduler de.40 lari cikti...

Kizlar yaa bi kac gun oncesine kafar. Kizim bi memede. Emerekn oburunfen damla damla akiyorduu.bi kac gundur hic akma olmiyor axaldi herhalde sutum...dun de uzun suredir doymamis mama verdi annem 45 lik icti iyudu 1 den 5 e kafar...

Nolduda boyle oldu...gogsu sıkıyorum 3 delikten sut cikiyor...sizinkinde kac delik varrr acilll...

benim bir tarafta 3 bir tarafta 4 delik var

Kızlar ben kızıma hero baby mama veriyorum.aptamil gaz yaptı çok fazla.bide sindirimi daha zormus.hero baby anne sutune daha yakınmış.tadı aptamil gibi şekerli değil diye emmeyide bırakmıyormuş.siz hangi mamaya veriyorsunuz

ben de hero baby veriyorum

Kizlar zayiflayalim dedikten 5 dk gectiki ben pasta yedim
Yemeye devdevam edicem acikiyorum

Bu arada kas agda boya sac kesimi manikur istiyorum
Kuafore gitmeye vakit yokki
Nasil yapcam
Disciye de gitmem lazim

Dişçiye benim de gitmem lazım ya, dişçi hamileyken çekmedi dişimi,
emzirirken diş çektirilebilir mi ki?

doğalgaz 866 tl gelmiş:KK53::KK53::KK53::KK53::KK14::KK14::KK14:

:KK53: :KK53: :KK53:

Kizlar sozde benm hamile ncesine gor. 2 kg kaldi ama onceku pamtolonum zipcik gibi yapisiyor ustume..normalde hamileyken bu 7.5 aylikken ble bu pant. Oluyordu rahat simdi daha dar..nasi is bu anlamadim arkadas..tayt giymis gibiyim ...

Sut kalitesini kaybetmeden nasi yemek ywmeliz acaba hemde kilo verebilelimm.

Emzirmek gunde 500 cal. Harcatiyor...bu kac saatlik spor demekk..bu nimetten faydalnmak gerek a,.ma bende bogazi fazla tutamiyorumm.canim bal tahim pekmez istiyor. Eskiden hic yemzdimmmm :-))

ben hamilelik öncesinden 1 kilo aşağıdayım ama hala kıyafetlerim dar geliyor, şişlik mi var nedir

kızlar benim sağ göğsüm taş gibi sert. 3-4 kez üst üste onu emzirdim sertliği geçsin diye ama dün akşamdan beri hala geçmedi. emzirdikten sonra makineyle sağmaya çalışıyorum çok acıyor olunca vazgeçiyorum. hani süt gelmiyor da ondan şiş sert dicem ama bebeğimin yutkunduğunu duyuyorum ve ağzından da taşıyor. çok çok fazla desem makineyle sağınca niye çok gelmiyor. :44:

o değil sağ göğsümü düzeltecem diye diğeri kuruyup gidecek :KK50: neyse onu da makineyle sağıyorum.

var mı bu durumda olan bana akıl verebilecek olan arkadaşlar ?

canım benim de 2-3 kez başıma geldi aynısı, ılık duş aldım, sürekli sıcak suyla ıslatılmış havluyla masaj yaptım, emzirmeye şiş olan taraftan başladım, bebeğimi emzirdikten sonra bir sürede makinayla sağdım süt çıkmasa da, ertesi güne anca geçmişti ağrısı şişliği

Allahimmmm kocam geldi cok sukurrr
Cok yorulmustum artık :/
Arala yemek yediriyor sofrayida kendi kurdu

ayy deniz 2 gündür de serdar hstaydı ne bebeği verebildim ne yaklaşabildim ama dün tam bir bunalımdı
bbek sürekli bende en son ağlama krizine girdim
bide 7 den 11 e kadar kısa aralıklarla sürekli memedeydii:KK53::KK53::KK53:
en son isyan ettim..
onlar da olmasa halimiz harap onu anladım..:KK50::KK50::KK50:

Offff sorma yaaa hic bisey olmuyor . Kazaklarim minik minik sanki aralin kazaklarini giyiyorum:))
Salaslikta son noktayim.. sac surekli topuz altta bi tayt.Ki disariyada tayt giyiyorum.
Usttede cesitli gomlek yada esimin sweetleri yadaaa sadede atlet. Genelliklede atlat yada tshirt

Biri tayt topuz mu dedi haha
Buyrun benim

Biri tayt topuz mu dedi haha
Buyrun benim

eşofman at kuyruğu benim deeee
bugün gittimde kaşımı bıyıgımı aldırdım
maymundan dönüp insan evladına benzedim..:KK52::KK52:

ya benimki nadiren emzik tutuyor ama bi türlü alışkanlık haline getiremedik

bir emzik 40 bakandan iyi derler..

Son düzenleme:
X