2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Slm Kizlar 03/12/2013 saat sabah 9/08 de Kizim asyayi kucagima aldim 50cm 3,740 kilo massallahdogdu genel aneztezi ile AMA Zor bir ameliyat OLDUGUNU Duydum aneztezi Fazal verilmis 2 saat kalmisim AMA cok Sukur iyiyim Ayaga kalktim yurumeye basladim
bizde senden haber bekliyruuuuzzz=)))
maşallah kızınaa..Allah analı babalı büyütsün..=))sende atlattın tatlı arkadaım benim.2. prensesin de yanında..sizden mutlusu yok =))
İnşallah sende en kısa zamanda toparlarsınnn...muckkk
bende korkuyorum çaktırma.benimgeçen hafta 3560 dı kilosu en neyapam
senin gene 3400 müş...korkunun ecele faydası yok tuğbba=((
kolay olmuyor bu işler burda bunu öğrendik.bir iekilde alıştırmamız lazım kendimizi ama nasıl...oyy Allah yardımcımız olsun
annene de kıyamam ya ne güzel düşünüyor seni....ne güzel demiş yazık...
[ buda Alim 5 yıllık özlemim rüyam
kara çocuk yağız bu ya tam yağızz=))
yakışıklı velet tipe bakk..yiriimmmm

Canım gözün aydın... Sana da geçmiş olsun...sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür dilerim Asyaya...

hemen arkandayım 18 de ben allah izin verirse

Yarın ben doğuruyorum!!!!!!:))) Sabah 7de hastanede olacağız.
allah yardımcın olsun bizede dua et olurmu benimde dualarım seninle inşallah kolayca atlatır sağlıcakla kucaklarsın yavrunu

hoş geldin cnm seninle aramızda 2 gün vardı beni nasıl şaşırttın bilemezsin ama çok şükür alinde sende çok iyisin
sağlıcakla büyüsün alimiz

Slm Kizlar 03/12/2013 saat sabah 9/08 de Kizim asyayi kucagima aldim 50cm 3,740 kilo massallahdogdu genel aneztezi ile AMA Zor bir ameliyat OLDUGUNU Duydum aneztezi Fazal verilmis 2 saat kalmisim AMA cok Sukur iyiyim Ayaga kalktim yurumeye basladim

herşeyin mutlaka bir sebebi var cnm sende aline eminimki en doğru en hayırlı zamanda kavuştun rabbim sizi birbirinize bağışlasın
paşadaki keyif kimssede yok maşallah sana kuzum

ohhhh Ali beydeki keyfe diyecek yok buraların ağası benim üleynnnn der gibi duruyo zaten baksana hele

Allah gül yüzünüzü soldurmasın canımcım
Heheh evimizin ağası olduğu kesin çok sinirli kaşık suratım
Evet kara oğlum benim ben çok sarıydım küçükken bana benzemedi sıpam gamzemizde var 2 yanekta Anıl teyzesi inşallah sende bir an önce kucakla muhteşem bir duyguuu..
Oyyy melek bu be:) maşallah ona

İnşallah sizin meleklerde bir an önce gelir ler..Benim oğlum çok küçük biraz büyüsün bakalım nasıl olucak gözleri suratında kocaman kaldı

maşallah kızına sağlıcakla büyüsün inşallah
neden genel oldu sen mi istedin :26: benim ilkide geneldi uyanmak zor olduğundan şimdi epidural istiyorum ama hayırlısı ne ise rabbim o yola iletsin inşallah
epiduralinde kötü yanları var tabi onlarıda duydukça tırsıyorum :44:
neyse sen iğleşte merakımızı giderirsin

annecim saolsun elinden bişi gelmediği için önce ağrın sızın kıvrandırır ama bittikten sonrada hiç bişi olmamış gibi olursun rahat olursun sabrediceksin yavrum napacaksın ki dedi... ağlıcaktım nerdeyse zor durdum onun yerine şimdi ağlıyorum:2:
valla helal olsun denize 3800 lük çocuğu doğurdu maşşallah tebarekAllah ya bizde burda tırsıyorum korkuyorum bilmem ne!
hakkaten korkunun ecele faydası yok iyi düşünelim kendimizide biraz hazırlayalım... beni sinir eden şeylerden biride hastanede kötü muameleye maruz kalmak canım ya düşünsene sana bağıran bi ebe sen zaten canınla uğraşıyosun orda ona muhtaçsın o anlık elden bişi gelmez iş işten geçtikten sonra anasını ağlatırsın da o ebenin bi faydası olmaz

kızlar bu arada ben hiç nefes egzersizi çalışmadım bilmiyorum da nasıl olcak o iş ya?

bide plates topu hikayesi vardı kullanmak isteyenlerin hepsi hikaye oldu

canım tebrikler.darısı bize :) canım neden zor geçti ameliyat ? geçmiş olsun cnm

haklısın cnm
bir sürü gerginliğimiz endişemiz var bi de hastane personelini düşünmek ekstra yük bize yaa daha nelerrr
o konuda rahat etmek için dr larla dr unla konuşsan şüphelerim endişem var falan desen???

bende hiç nefes egzersizi yapmadım canım top da yalan oldu
ama sancı esnasında yapmak rahatlattı dedi hevuk Gülay bana..
topu da götüremem hastaneye vala
inik alıp ,pompa alıp ordada şişeremem uğraşamam yani
zaten onu kullanmayıda bilmek gerekir...bizden geçmiş içimiz geçiş tuğğbaaa peh=///
20 side ben benim inş. bir sorun çıkmazsa kızımla oğlumun dogum gunu aynı olucak
ciddi misinn
ay süpermişşşşş
planlasan bu kadar olmaz sanırımmmmm
bilerek denk getirmediniz di mi....bayıldım yaaa=))

ben yatıyorum kızlar :89:
uzun zamandır ilk kez bu saatte uykum geliyor bunu kullanayım gece nasılsa uyanırım ben okurum geçmişi
hepinize hayırlı geceler bakalım sabaha kimler yavrularına kavuşmuş olacak

ya hastaneyi o konuda çok methediyorlar bir çok kişi orayı tercih ediyo benim doktorumu tavsiye ediyolar ama insanın anı anını tutmuyordurup durup bana denk gelirse öyle bişi sinir olurum Allahtan hayırlısını istemekten başka çaremiz yok

ya bende top varda yapmıyorm evde doğumu başlatır diye sancım gelince yapılması gereken hareketler var diye öyle dediler ya oturup üstünde yaylanma hareketleri deneyebilirim valla... annemlerinki bende topu alırken yanında küçük bi pompada vermişler ben mi şişiricm sanki vericem kocişe o şişiricek tabi şu topuda al dediğimde boşver demezse

basıl nefes almak gerekiyomuşki rahatlamak için ıkınma nefesi sancıyı karşılama nefesi farklı farklı olur herhaldeki yavrum... valla korkudan yürüyüşte yapmıyorum artık zaten pek halimde yok evde kendimi zor dolandırır oldum

Bende yataaarrr
bugün tuzlu yedim tansiyonum çok çıktı yordu beni sanırım

içtiğim suyu zaten biliyorsunuz.5-6 litreyi iç iç iç iç iç şişiyorum=))
o bile yoruyor beni...

hepinize Allah rahatlık versin.güzel günler bizi beklesin...bol bebişli az ağrıılııı...muckkksss=*

Son düzenleme:
Terkedilmis topik kimsecikler kalmadı daha simdiden. Gizem deniz aysun burcu bi ugrayın ya cok sıkıcı buralar

günaydın kızlar... dün karnımdaki portakal büyüklüğündeki sertleşmeler için nst ye girdim, herhangi bir sorun olmadığını söyledi dr, sabaha kadar devam etti ama, umarım bebeğimin kafası poposu falandır bu sertlikler... enfeksiyon için tek kullanımlık toz verdi, kullanan varmı?

canım hayırlı uğurlu olsun, Allah sizi birbirinizden ayırmasın, insallah biran önce toparlanırsınız. niye zor oldu ameliyat merak ettim doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…