2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
:))) gunumuz ayni seninle acaba kim once dogurcak

farkındayım :)) ben yazarım buraya doğurursam :)

bveis buralarda mı? bugün çatı muayenesi oldum da sorunsuz geçti onu haber verecektim :)) desteği ve gazı için sonsuz teşekkürler :))

Özel muayenehaneye giden arkadaşlar sonlarda iki haftada bi çağiriyorya ozamanda muayene ücreti alıyorlarmı

Bende yazmadım burda bazı kızlar kızıyo diye ama bizde de aynı=))
evde olmasınında etkisi vardır illa ama herşeyme destek olduu...bir şeye elimi sürdürmedi
öyle şımardım ki doğumdan sonra zorluk çekcemmm sanırım....ev işlerini unuttum sadece ütü yapıyorum onu da kendi beceremiyor=)
ayyy tatlı olayınıza koptm yaa süpersniiz yazık adamcağızzz..ne çektler bizden bee.bi de naz yapmadık yapsak neler yapacaklar kim bilir=))
bu böyle olduğu sürece ,doğumdan sonrada destek olursa ben paso doğururum=PpPp

Deniz Gizem Aysun Ve doğum apan diğer arkadaşlar maşallah allahım esirgesin hepinizi Allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi hepinize sağlık sıhat versin Rabbim Hayırlı uğurlu olsun canlarımm

Benim de bebeğimiz doğum tarihi belli oldu kısmet olursa bi aksilik çıkmazsa ayın 17 sinde sabah 6da yatış yapcam hastaneye :)

amn yalnız kalma da ne olur ne olmaz
benim kv de kendi annemde uzak..zaten ilglenmezler bile..neyse...
ben sormadım sormak da istemiyorum ya.eşim bilmişik yapma dr a diyoo uyuz ediyo.
bana cesaret verde soriiimm niye bakmıyorsun diye.
sanmam açıklık yumuşama olacağını evde yatıyom görüyosun tüm gün
hareket yok sancı yok
benimk de ağzıma gircek yukarı çıka çıka yaa
aşağı inmen lazıım oğlum burda işin yok ağzımdan çıkmıcan totomdan çıkcan diyom anlamıooo=))
deniz 4 cm e dayandı epi takıldı
gizemin hiç ilerlemedi ama gizemin suyu bitmişti tuğbacım ondan zorlanmış.denizin suyunu ılmadan sonra patlattı dr u.
gerçekten biz nasıl yapcaz neler yaşıcaz çok merak edyorumm az kişi kaldık şurda=))

Yarın ben doğuruyorum!!!!!!:))) Sabah 7de hastanede olacağız.

yarın aramıza bi prenses daha katılıyooooooooo
huu huuuu.duymayan var mııı=))

çok şanslı bir böcek geliyoooo=))
Allah kolaylıkla kurtarsın canım arkadaşım...doğduğunda o kırmızı suratın totosunu cimcikle benim içinn

4.12.13
tarihinizde süper..hadi bakalım..sağlıkla kavuşun ana kız inşallah..

Kuşum bende bilmiyorum İnan. Ben doktoruma ne zamn çatı muayenesi yapacaksınız kendimi ona göre hazırlıym demiştim eşim bana sapık demişti :) bence sende böyle sorablirsin bilmiştik olmaz:) suyun hepsinin bitmemesi doğumu kolaylaştırıyor Muş galiba daha rahat kayıyormuş yani bebek. E deniz önermiyordu epi nasıl olduki epi takıldı ama çatır çatır doğurdum diyodu ?

Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin dayanma gücü versin inş kuzum onlar iyi kötü atlattı :)

Canım benim, çok teşekkürler, darısı tez zamanda başına inşallah

Kendimi toparladığım gibi yazacağım size. Hepinizi çok öpüyorum. Dua edin bizim için.

hahahha eşin alemmiş=)))
off bana dedirtmez öyle şey ya aman...bi bilseydim çatım uygun mu en azından normale hazırlardım kendimi..korkuyorum tuğba doğrusu
benim bebek büyük biliyorsun
gerçi ben yapılıyım boyum 174 kilo oldu 82 .
dr 3700 e kadar yaparsın dedi ama usg ye de güvenemiyorum.başka bi dr da daha kilosuna baktırsam mı acabbb
denizin ilk doğumda epi yapamadıkları için korkuyordu garibim haklı larak ondan önermyordu ama bu sefer yaptılar çok rahat etti.süper diyor..
tabi su olunca bebek daha rahat kayıyor ve açılma daha rahat oluyo.açılmadan ziyade kalana girmesi işte fark var mı bilemiyorum da.
yani suyumuzun gelmesiyle doğum yapmamız arasında çok zaman olmamalı...

aynen öyle onlar öyle böyle atlatttı bizi neler bekliyor bakalım.
Rabbim hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin bizlere de.oksa hiç takıntılı değilim sezer normal diye.
çevremdekilerden psikolojik baskıyı hissetsem de iyiyim..

kimse kalmamışş yaa ortadaa kimsecikler yok,doguran doguranaa ,eeee herkes işte güçte tabii artık :)

kızlarr 36.haftam yarın bitio bugun ultrasonda bebiş 50cm. 2750gr.dı nasıl sizce? 38.hafta sonuna kaç kilo olur acaba ?

Canım benim, çok teşekkürler, darısı tez zamanda başına inşallah

Kendimi toparladığım gibi yazacağım size. Hepinizi çok öpüyorum. Dua edin bizim için.
acele etme toparlan yazarsın.iyi olun yeter ki...
dualarımızda olacaksın canım arkadaşım şüphen olmasın..sabah 8 de başlıcammm=))
sen bu gece uyumazsın zaten=)

ya kızlar artık son haftalar aranızda kabız olan varmı? ya iki gündür biraz fazla yiyorum diye oldu sanırım aynı durumda olan varmı ne yapsamki...

ya kızlar artık son haftalar aranızda kabız olan varmı? ya iki gündür biraz fazla yiyorum diye oldu sanırım aynı durumda olan varmı ne yapsamki...

Canım eczanelerde libalaks satılıo lawman yapıyorum 6.aydan beri 2tane yapıyosun biraz bekleyip kosar adım wcye atıyosun kendni o seni rahatlatır

Canımmmmm
Msjını okuyunca cok duygulandım..
Allahım o guzel müjdeli haberi bize vereceğin günleri yakın eylesin
Allah kucağını tez vakitte uzun ömürlü sağlıklı hayırlı bir evlatla doldursun
Bi daha hiç ağlatmasın seni eşini.
Guzel günleriniz cok yakın bak göreceksin. Zmn o kdr çabuk geçiyor ki

Yaseminnnnnnnnnnnn
Canım msjına dönemedim.. Cok sagol cok guzel şeyler yazmışsın
Hepinize sancılarında dua ettim
Hepinize..
Allahım tez vakitte buluştursun sizleride
Hikayemiz cokkkkk cokkk karışık
Cok atraksiyonlu..! Bi ara yazıcam.!
Hastanede adım çıktı resmen :/:)
Herseyi yazıcam
Halay bile çektik düşünün neyse
Öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…