2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ya kızlar artık son haftalar aranızda kabız olan varmı? ya iki gündür biraz fazla yiyorum diye oldu sanırım aynı durumda olan varmı ne yapsamki...
cnm senle zamanlarımız da aynı
ben artık 3günde 1 çıkıyorum tuvalate o derece kabızım
kayısı falan yiyorum ama pek fayda etmiyor maalesef

Canım eczanelerde libalaks satılıo lawman yapıyorum 6.aydan beri 2tane yapıyosun biraz bekleyip kosar adım wcye atıyosun kendni o seni rahatlatır :KK9:

canım son haftalardayızya bi problem olurmu diye korkuyorum sen hala yapıyormusun bi problem olmaz diyosan yapıcam :)))

ya kızlar artık son haftalar aranızda kabız olan varmı? ya iki gündür biraz fazla yiyorum diye oldu sanırım aynı durumda olan varmı ne yapsamki...

canım benimde tam tersine 8 ay boyunca kabızlık çektim, bu son 2 haftadır cok rahatım... benim sana tawsiyem ypamıosan ıkınma sakın .ben 1 hafta cıkamıodum ama zorlamıodum ,eninde sonunda cıkıodum azda olsa ,ıkınma makatta çatlamaya neden oluo,sonra cok uğraşırsın canım...

aşağıda adını ilk defa gördüğüm insanlar varr=))
ocak şubat aanneleri de bize mi bakıyoo acabbaaa bizim ekim kasım annelerine baktığımız gibiii=)))

canım benimde tam tersine 8 ay boyunca kabızlık çektim, bu son 2 haftadır cok rahatım... benim sana tawsiyem ypamıosan ıkınma sakın .ben 1 hafta cıkamıodum ama zorlamıodum ,eninde sonunda cıkıodum azda olsa ,ıkınma makatta çatlamaya neden oluo,sonra cok uğraşırsın canım...

tamam canım çok saol inşallah çıkabilirim

Selammmm ben geldimm
11 AYIN 25 DE 5,5 GEÇE Alim'i KUCAĞIMA ALDIM
1 Ayımız vardı daha ama sabırsız oğlum sancıları ilaçle durdurduğumuz için suyumu patlaarak geldi
2.5 KİLO 45 CM sarılığımız vardı şükür geçiyor dikişlerim var biraz ağrım var ama hep ayaktayım
Yanlızım çünki hiç yatmadım uykuda yok annelik muhteşem bir duygu uyumaktan korkuyorum bir an gözlerimi yavrumdan ayırmak istemiyorum..
İnşallah müsait olunca hikayemide yazarım
Diğer doğum yapanlarada çoook geçmiş olsun yapacak olanlarıda Rabbim kurtarsın evlatlarına sağlıkla kavuştursun inşallah

Son düzenleme:
kızlarr 36.haftam yarın bitio bugun ultrasonda bebiş 50cm. 2750gr.dı nasıl sizce? 38.hafta sonuna kaç kilo olur acaba ?

Bence normalcanım benim de 36+2 de 2800 g dı... Bizimkiler çok kilolu olmayacaklar amao belli bişiy:)

Off kabız durumu zor hamilelikte bir defa başıma geldi ağrıdan canım çıktı.... Kefir önermişti diyetisyenim gerçekten fayda etti bende...

Slm Kizlar 03/12/2013 saat sabah 9/08 de Kizim asyayi kucagima aldim 50cm 3,740 kilo massallahdogdu genel aneztezi ile AMA Zor bir ameliyat OLDUGUNU Duydum aneztezi Fazal verilmis 2 saat kalmisim AMA cok Sukur iyiyim Ayaga kalktim yurumeye basladim

hahahha eşin alemmiş=)))
off bana dedirtmez öyle şey ya aman...bi bilseydim çatım uygun mu en azından normale hazırlardım kendimi..korkuyorum tuğba doğrusu
benim bebek büyük biliyorsun
gerçi ben yapılıyım boyum 174 kilo oldu 82 .
dr 3700 e kadar yaparsın dedi ama usg ye de güvenemiyorum.başka bi dr da daha kilosuna baktırsam mı acabbb
denizin ilk doğumda epi yapamadıkları için korkuyordu garibim haklı larak ondan önermyordu ama bu sefer yaptılar çok rahat etti.süper diyor..
tabi su olunca bebek daha rahat kayıyor ve açılma daha rahat oluyo.açılmadan ziyade kalana girmesi işte fark var mı bilemiyorum da.
yani suyumuzun gelmesiyle doğum yapmamız arasında çok zaman olmamalı...

aynen öyle onlar öyle böyle atlatttı bizi neler bekliyor bakalım.
Rabbim hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin bizlere de.oksa hiç takıntılı değilim sezer normal diye.
çevremdekilerden psikolojik baskıyı hissetsem de iyiyim..

amin canımın içi amin... cümlemiz için inş.
bende ille normal olsun demiyorum sezaryen de olsun demiyorum hayırlısını istiyorum... annem aradı akşam ağrın varmı kızım dedi bende belim ağrıyo biraz dedim o doğum sancısı değildir Allah biliyo ya hiç istemiyorum o kadar sancı çekmeni bence hiç gerek yok sezaryen ol isterim kıyamıyorum napıyım ama sen normal istiyosun e hayırlısı olsun dedi :) ki kendisi köyde ebesiz 2 doğum yapmış bi hanımdır canım annem onu burdan kucak dolusu öpüyor göbüşünü mıncıklıyorum :KK9: :KK9: :KK9:

ben çok korkak davranıyorum anıl ondan korkuyorum ya psikolojik olarak zaten 2-0 yenik başlıyorum olaya hala kabullenemedim şu durumu ya! bu kadar korkmamam gerekiyor ama korkuyorum normal doğumdan... usg ye çok aldırış etmiyorum ben doktorumda boyun uzun çok kilolu değilsin kemik yapında müsait normal doğuma dedi bana ama 3400 dü dün kilosu usg de yanılma payı ne kadar dedim tahmini 500 gr dedi... valla eksik olsunda fazla olmasın :KK70: :KK70: :KK70:

Darısı başına canım. Artık belirsizlikler bitsin, bebişler gelsin:))

Slm Kizlar 03/12/2013 saat sabah 9/08 de Kizim asyayi kucagima aldim 50cm 3,740 kilo massallahdogdu genel aneztezi ile AMA Zor bir ameliyat OLDUGUNU Duydum aneztezi Fazal verilmis 2 saat kalmisim AMA cok Sukur iyiyim Ayaga kalktim yurumeye basladim

Canım gözün aydın... Sana da geçmiş olsun...sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür dilerim Asyaya...

amin canım cümlesine inş bizleri unutma duanda :KK70:

kızlar eşim süt getirdi onu içiyorum bunlar son nazlanmalarımız galiba tadını çıkarsam iyi olur :KK16::KK16:

$image.jpg $image.jpg . :nazar: buda Alim 5 yıllık özlemim rüyam

Kızlar belim ve kasıklarımda çok ağrım var Allah yardımcımız olsun

yoksa yoksa bu gece mi gidiyorsun gülümmmmm? :KK70: :KK70: bana diyodunuz siz gidiyonuz şimdi hehehehe:KK9:

Allah hayırlısı ile kolaylıkla nasip etsin yavrum doğumunu inş.

Selammmm ben geldimm
11 AYIN 25 DE 5,5 GEÇE Alim'i KUCAĞIMA ALDIM
1 Ayımız vardı daha ama sabırsız oğlum sancıları ilaçle durdurduğumuz için suyumu patlaarak geldi
2.5 KİLO 45 CM sarılığımız vardı şükür geçiyor dikişlerim var biraz ağrım var ama hep ayaktayım
Yanlızım çünki hiç yatmadım uykuda yok annelik muhteşem bir duygu uyumaktan korkuyorum bir an gözlerimi yavrumdan ayırmak istemiyorum..
İnşallah müsait olunca hikayemide yazarım
Diğer doğum yapanlarada çoook geçmiş olsun yapacak olanlarıda Rabbim kurtarsın evlatlarına sağlıkla kavuştursun inşallah
çok sevindim canım inanırmısın az önce aklımdan geçtin :KK1: çok geçmiş olsun... dahada iyi haberlerini bekliyoruz doğum hikayenide çok öptüm ikinizide :KK54::KK54:
geçmiş olsun canım bizde bi haber bekliyorduk sizden :KK49: hoş geldin asyacım :21:

Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olmasını nasip etsin inş:KK16:

hahahaha süpersiniz yerim sizi
Allah sizlerede bugünleri göstersin.
bizim içinde kasım anneleri çok popülerdi.sizde öyle olacaksınızzz...muaaahhhh=)

teşekkürler canım...
benim ki birazcık karışık , ben zaten 1 kaç sayfa önce yazmıştım
ben kasım ve aralık annesiyim zaten ::KK1:
şuan kız kardeşim adına yarışıyorum ve yarışmaya ankara dan katılıyorum :KK52:
1 yıldır falan ara ara takip ediyodum bu topikleri hoşuma da gidiyodu birde kardeşimin bebeği 4 yıldır beklendiği için haliyle bu ay olurmu kilerden kendimi alamıyodum... çok şükür ki oldu
yani aday ben değilim :emir_bebek: ama ne demişler teyze annenin yarısıdır :KK52::KK52::KK52:

X