2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

hevuk bu Ali bir harika arkadaşım
Maşallah Subanallah harika ötesi hatta esmer delikanlı
sağlıkla büyüsün inşallah annesinin kollarında.

Diğer doğum yapan arkadaşlar sizleri de tebrik ederim güle güle büyütün bebeklerinizi.
bugün doğum yapacaklara da Allah yardım etsin inşallah bir avazda kurtarsın

9 aydir ilk kez sayfalarin tamamini takip edebiliyorum bi turlu basaramiyordum:)

bebeklerine kavusan arkadaslar heyecanla okuyorum sizi fotograflariniza mutlulugunuza bakiyorum allah once biz gun sayanlara sonra isteyen herkese bu anlari nasip etsin. ben de senelerce anne olmayi bekleyen bir kadin olarak her an dua ediyorum isteyen herkes kavussun yavrusuna saglikla kolaylikla.

Bende Ocak annesi olarak sizi yeni okumaya başlayanlardanım. Çünkü muhtemelen Ocak annesi olamicam. Kızım sabırsız biraz. Tabi nasip işi ama... DOğum yapan tüm bayanları tebrik ediyorum. Allah analı babalı sağlıklı sıhhati büyümeyi nasip etsin. :)

ciddi misinn
ay süpermişşşşş
planlasan bu kadar olmaz sanırımmmmm
bilerek denk getirmediniz di mi....bayıldım yaaa=))

Evet cnm planlı degil ama kızıma ikisine tedavi olduktan sonra hamile kaldım mart 18 en son regli günüm 2011 20 aralık annesi oldum dr ıkı sene korun dedi sezeryanla dogum yaptıgım için kızım kızım 1 yasına gırdıkten sonra mart ayı gıbı korunmayı bıraktım tekrar tedavi görecegımı dusunerek once 5 6 ay deneyım kzım 2 yasın gırdıkten sonra cocuk tedavısıne baslarım dedım ve mart 14 te regli oldum kızım benım bıraz yaramaz eşime dedimki bu ay hamıle kalırsam kızımla aynı olucak dogumu oda ben aynı model istemiyorum bu çok yaramaz dedi çok buyuk konustu galıba hamile kalmısım o ay ve aynı model bir tane daha bu sefer erkek versiyonu geliyor

Günaydın kızlar 02/12/2013 saat 00:35 de meleğim dünyaya geldi 38+4 te 3.400 gr ve 52 cm olarak doğdu kızım çok şükür Allahıma sağlığı yerınde darısı hamişlerimizin başına hayırlısıyla yavrularınıza kavusursunuz inş

ay negüzel hikaye buuuuuuuuuuuuuuu

Kızlaaarrrrrrrr :))

Herkese günaydın, doğum yapanların gözü aydın...
Bizde şimdi geldik hastaneden.
Haftaya salı sabah bizde gidiyoruz doğuma inşallah..
Minnak kelebeğime kavuşmama son 6 gün.... :)))))

maaşallah canımm..
listede adın yok ekliim senide doğum yapanlar arsına.. sezaryen mi normal mi

ayyy hadi bakalımm benimde 9 gün sonraa..
güzel geçer inşallah.. göğüs yarasından korkuyorum çok.. oğlumda 1 ay çekmiştimm

ayyy hadi bakalımm benimde 9 gün sonraa..
güzel geçer inşallah.. göğüs yarasından korkuyorum çok.. oğlumda 1 ay çekmiştimm

İnşallah canım sağol..
Sağlıkla kavuşalım bebişlere inşallah...
Lansinoh göğüs kremi almıştım ama çok düzenli kullanmadım.
Bugünden itibaren sabah akşam sürmeyi düşünüyorum.. İnşallah yaşamayız öyle bi sıkıntı...

maaşallah canımm..
listede adın yok ekliim senide doğum yapanlar arsına.. sezaryen mi normal mi

yüksek tansiyondan yatırdılar cnm ıkı gun hem damar yolundan hemde fitil olarak suni sancı çektim malesef açılmam olmadı sonunda sezaryana aldılar. spinal anestezi sezeryanla doğdu yavrum.

İnşallah sizin meleklerde bir an önce gelir ler..Benim oğlum çok küçük biraz büyüsün bakalım nasıl olucak gözleri suratında kocaman kaldı

A amin inşallah seninle günümüz aynıydı bak sen bebeğin kucakladın bile ne mutlu sana:) Ali'n de çabucak kocaman olur merak etme:)

Gözünüz aydın sağlıklı sıhhatli mutlu güzel bir hayatı olsun inşallah....

arkadaşlar merhaba doğum yapan herkesin gözüaydın.. bebeklerinizle hayırlı uğurlu bir ömür geçirmenizi dilerim... bana da pazartesi günü sezeryan için gün verdi dedi doktor. ve spirali önerdi ama ben biraz korkuyorum felç riskinden falann. genel yada spiral anestezi yapanlar fikirlerini paylaşabilirmi..

ayyy ne kadar tatlııı

hadi bakalım bebnimde son 9 günüm....
heyecanla bekliyorum.. daha hastane çantam hazır değil desem ...
çok mu gamsız dersinizzzzzzzzzz..
bi türlü elim varmadı dahaa..
Anaaaamm ben de kendimi rahat bilirdim sen benden de betersin kız bi zahmet hazırla şu çantayı artık :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…