2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Cnm hakketen baya fark var. Ayni benim ki gibi tek fark benimkini fazla soyledi bebek daha dusuk kilob ile dogdu.neyse ki onemli olan saglikli dogmalari gerisi bos.tekrar tebrik ederim cnm allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin

Cnm cok guzel anlatmissin. Merak edilen herseyi yazmissin.allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin.

slm kızlar ultrason bazen yanlş bilgi verebilyr :) benim bebeğim doğumdan bir gün önce 2,950 gözüküyrdu bi doğdu 3,500:)) çok şaşırdım oyzden ona fazla kafa yormayınn sağlıklı sıhhatli olsunda sorun değil:)

doğum yapan arkadaşlar olmuş hepsini öpüyorum gözleri aydın olsunnn maşallah kuzucuklara...

sinirliyim agrasifim depresifim mutsuzum huysuzum offff doğurmaya niyetim yok bari gidim yemeği hazırlıyım
anılllll sesin çıkmadı merak ediyorum bakkk sen ses ver ben okur mutlu olurum gizem deniz mutluluğunuzdan azcık serpiştirin ortalığa toplıyım ağlıyım yaaaa
aman bee dolma yapcem ben

canımmm gözün aydın allah analı babalı büyütsün..sanırım senin doktorda murat beydi demi:)

gozun aydin poffcum gunu ogrenmek bile guzel demek ki benim de o gune denk gelicek. ben nedense daha once 16-18i gibi hesaplamistim.. hepimiz icin hayirlisi yeterki saglikla gelsinler.
sen gaziosmanpasa hastanesinde mi yapicaktin dogumu? ben de gaziosmanpasa tem uzerinde oturuyorum kar falan olursa yakin sanirim bana da aklimda bulunsun:)

Benimde bugun konturulum vardi... ve benim minigim küçük kalmis 2700 gr 48 cm olmus ve 36 +5 dr cumayada gel bakalim ilerleme yoksa ciger gelistirici igne yapalim ctesi sezaryana alalim dedi bakalim... dunde cok sancim vardi birde az oynadi bakalim herseyin hayirlisi artik

Herkese selamlar ben kızımla kavustum sukurler oldun.3400 gr;51 cm usg ile uyumlu geldi.henuz sutum az sadece yalanıoruzzz ama olsunnn.darısı hepinizin basınaa inş

Canlarim siz simdi uyurken ben de tarifi mümkün olmayan bir manzara izliyorum. .
Bebisimiz 2/12/13 saat 17.45 te dünyaya geldi
Tüm dogumunu bekleyen arkadaşlarıma hayirlisiyla kavusmalarini diliyorum...
canlarıımmmm
dün hep sizden ses geldin diye bekledim
tebrik ederimmm

ESSELACIMMM einidim herşeyin yolunda gideceğine...
heüz sayfaları tamamlayamadım.umarım iyisinizdir.Allah bizleride bir avazda kurtarsın=)))
çok mutlu oluyorum szden böyle güzel haberler alınca sabrın sonu selamet=))

çok öpüyorum sizi çok çok çok çok çok çok.....
Papatyanın da sesi çıkmıyor... Yoksa?
papatya nerelerdesin :26:ses ver yoksa yoksaaa

yok kuuzular ben bugün gezenti=))))
avmlerde cirit attım.hiii doğurmaya niyetim yok o yüzden gezom napiim daraldım evde=)
emzirme sütyenim eksik kalmıştı onu da aldım çıktı.pedimi de aldım.
lisemde humana steel çay var onu da alırsam tamam olacak.çok ekstra bir şey tabi ki.....=)

ayy devam edem okumaya neler olmuşşşşş

Hic uzun gelmedi bi solukta okudum
Gozun aydin canim
Darisi bizlerinde basina
Cok mutlu olun oglusunla

Cnm benim de o zmn olucak insallah
Saglikla gelsinde kuzularimiz bekleriz
Allah yardimciniz olsun cnm

SONUNDAOLDU
hiç de uzun gelmedi bir çırpıda okudum hikayeni...
Çok çekmişsini kıyamma ama değmiş bak.normal doğum yapmışsın bebeğin sağlıkla gelmiş maşallah ikinizde de..
Allah sizlere bağışlasın...

İkimiz sancı düzenli mi değil mi diye bakınırken doğuruvereceğiz:)))

Kızlar bu arada Papatya doğurdu mu yoksa diye soruyordunuz, hatun alışverişte geziyor, daha doğurası yok:)))
aynen canım ne güzel demişsin=))çok teşekkür etm arkadaşları aydınlattığın için hehehhehehhe=))
kız nerelerdesin sen bakıyım?
ben optimumdaydım bugün=)
kendime eşofman atlet çamaşır vve makyaj malzeesi aldım=)
ayranım yok içmeye atla gidiyom mıçmayaaa=))
uyguna aldım ama.iyi geldi alışverş gezmek falan.dün çok gerildim...bugün iyi geldi gerçekten.
sen ne yaptın ya sonuna kadar okudum doğum yaptın mı diye hala ses yok sanırım
demek nişanmış o kan öyle mi
vay arkadaş biz nasıl ayırt etçez ki böyle
senin muayene de tetiklemiş olabilir tuğbam...aynı gün oldular çünküüü

kuzummm cnm benimmmm
nasıl hissetmemişsn helal olsun sana senn ilk bebek miydi ki bu ...maşallah sana çok rahat doğum yaparsın gör bakk...
bize haber ver kuzey den kuran olsunlar verene..çok heyecanlandm=)
yirim seni ben yirim yirim=))
yaptın mı yemeğiniii tripli hamişşşş

SABRİYA ÖZGE ne yaptı kızlar onu da merak ettimm??????

Ay benim de humana steel tea eksik yaa
Evet ya sabriayadan haber alamadık bugün:44:

Iyi yapmışsın canım çık gez dolaş. Kız sabah kalktım wc gittim çamaşırımda yumurta sarısı büyüklüğünde jölemsi bi kırmızılıl vardı silinirkende geldi bi miktar dedim bu kesin nişan dünkiler olmasa bile. Bakalım daha ses yok gibi sancım var ama dayanılmıcak gibi değil... Doktorumu aradım ama ancak asistanı ile görüşebildim. Sancısı yoksa gelmesin dünkü muayene dendir demiş ama kız ne kdr doğru anlattı bilemiyorum. Bende sancım olmadan gitmek istemiyorum zaten. Kendimi çok gergin hissediyorum bana moral veren olmazsa doğum anında yapamam herhalde (
Benimde valizinde sütyenim eksik ama artık çok geç evden bişiler koydum idaretende olsa...

Kızlardan hbr var mı Anıl'ım nasıllarmış konuştun mu?

bakalım gününü bekleyecek mi, açılmam yokmuş bebiş de pek hareketli hala, ama kasık ve bel ağrısından ölüyorum, kilosu arttıkça beni ne uyutuyo ve otur ne yat, zorluyor sanki bacağımın arasından düşçek gibi gelio bazen evet cnm gaziosmanpaşa hastanesinde yapıcam doğumu, yakın oturuyor sayılırız ozaman bize yakın en iyi hastane orası hizmeti de çok iyi diğer yerlere göre biraz tuzlu fiyat ama değiyor, yoğun bakım ünitesi de var bebek için ayrı fln, doktorumda orayla anlaşmalı ztn.

Canim sen antepteydinn.hangi hastane bu rezil ebeleri varmis..
Ama bebisineek kavusmissun nihayet...

Benmde sanko hastansinde olckkk

Son düzenleme:
yaa kızlar ben çok kötüyüm bacağım felaket ağrıyor.. kalkamadığım için annem eczanedeki bayanı çağırıyor o gelip vuruyor iğnemi nezman geçicek ki bu ağrı 13 gündür böyleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…