2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
SONUNDAOLDU
hiç de uzun gelmedi bir çırpıda okudum hikayeni...
Çok çekmişsini kıyamma ama değmiş bak.normal doğum yapmışsın bebeğin sağlıkla gelmiş maşallah ikinizde de..
Allah sizlere bağışlasın...

aynen canım ne güzel demişsin=))çok teşekkür etm arkadaşları aydınlattığın için hehehhehehhe=))

ben optimumdaydım bugün=)
kendime eşofman atlet çamaşır vve makyaj malzeesi aldım=)
ayranım yok içmeye atla gidiyom mıçmayaaa=))
uyguna aldım ama.iyi geldi alışverş gezmek falan.dün çok gerildim...bugün iyi geldi gerçekten.
sen ne yaptın ya sonuna kadar okudum doğum yaptın mı diye hala ses yok sanırım
demek nişanmış o kan öyle mi
vay arkadaş biz nasıl ayırt etçez ki böyle
senin muayene de tetiklemiş olabilir tuğbam...aynı gün oldular çünküüü

kuzummm cnm benimmmm
nasıl hissetmemişsn helal olsun sana senn ilk bebek miydi ki bu ...maşallah sana çok rahat doğum yaparsın gör bakk...
bize haber ver kuzey den kuran olsunlar verene..çok heyecanlandm=)

yirim seni ben yirim yirim=))
yaptın mı yemeğiniii tripli hamişşşş

SABRİYA ÖZGE ne yaptı kızlar onu da merak ettimm??????

yidim bilem :KK53: o hızla cacıktı salataydı çorbaydı acımı mutfaktan çıkardım sonunda olan bana oldu tabi üstüne bide 2 dene tavuk göğsü tatlıyı götürdüm :KK76::KK76: artık baskül üstüne çıkıcam diye korkuyor benden :KK52:

Canlarım... Bakın biz hastaneden boyle çıktık :nazar:

:nazar:

denizzzzz maşallah sanada aliye de beklemene değdi çok şükür bu günümüze :KK16:
ikinizde muhteşem görünüyorsunuz :nazar:
iyisin değil mi sorun yok herşeyi rayına oturttuğunda bize herşeyi alat uzun uzunnnnn :KK54:

denizzzzzzzzzzzzzzzz tosun gibi alicik çok tatlı maşallaaah allah nazarlardan korusun hemen bol bol oku canım oğluşuna :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hayırlı olsun canım senin adına çok sevindim Allah sağlıklı sıhhatli büyümeyi nasip etsin benim günümde seninle aynıydı kendimin olmuş kadar sevindim Allahım en kısa zamanda benimde kucağımı doldurur inşaallah

Benimde bugun konturulum vardi... ve benim minigim küçük kalmis 2700 gr 48 cm olmus ve 36 +5 dr cumayada gel bakalim ilerleme yoksa ciger gelistirici igne yapalim ctesi sezaryana alalim dedi bakalim... dunde cok sancim vardi birde az oynadi bakalim herseyin hayirlisi artik

canım benimde dün kontrolüm vardı 36+5 2755 gr 47cm bebişim doktorum normal dedi suyuna felan baktı bundan sonra önemli olan suyu dedi bide hareketlerini takip et dedi benim hareketleri normal senden tek farkım benim sancım yok senin neden hemen sezeryan dediki bebeğin suyumu az acaba...

mşl canım rabbim nazarlardan korusun çok güzel görünüyorsunuz ali bebekte tam ısırmalık çok tatlı:)) sende çok ii gürünüyorsun doğumun nasıl geçti çok merak ediyorum bakalım bana ne zaman sıra gelicek...

Iyi yapmışsın canım çık gez dolaş. Kız sabah kalktım wc gittim çamaşırımda yumurta sarısı büyüklüğünde jölemsi bi kırmızılıl vardı silinirkende geldi bi miktar dedim bu kesin nişan dünkiler olmasa bile. Bakalım daha ses yok gibi sancım var ama dayanılmıcak gibi değil... Doktorumu aradım ama ancak asistanı ile görüşebildim. Sancısı yoksa gelmesin dünkü muayene dendir demiş ama kız ne kdr doğru anlattı bilemiyorum. Bende sancım olmadan gitmek istemiyorum zaten. Kendimi çok gergin hissediyorum bana moral veren olmazsa doğum anında yapamam herhalde :KK43:(
Benimde valizinde sütyenim eksik ama artık çok geç evden bişiler koydum idaretende olsa...

Kızlardan hbr var mı Anıl'ım nasıllarmış konuştun mu?
haklsın cnm bende nişanım gelse sancılar yoğunlaşana akdar gitmem hastaneye aa ne kadar dayanırım blmyorum
benim canım tatlı.muhtemelen çok durmama.ağrı eşğim de düşüktür bağıra bağıra doğurur ya da sezeryan isterim.
sen yarında olsa ulaş dr una konuş gene de ciddye almamazlık yapma tuğbam..

gizemle görüşemedim 2 kez aradım mesaj attım aa cevap gelmedi yoğundur ağrısı vardır kıyamam=(
Denizden ses gelmiş aten şu güzelliğe bakın=)üstüne laf söylemek düşer miiiiii=)))

yidim bilem :KK53: o hızla cacıktı salataydı çorbaydı acımı mutfaktan çıkardım sonunda olan bana oldu tabi üstüne bide 2 dene tavuk göğsü tatlıyı götürdüm :KK76::KK76: artık baskül üstüne çıkıcam diye korkuyor benden :KK52:
ohhhhhh yarasın tosun olduk zaten boşverrrrr=)
ben bugün yediklerimi anlatmim bile nasılsa bu bebe normal doğmaz bu saatten bu kilodan sonra=)
şimdi bile fırında bir şey pişiyo söylemiim...
öyle rahatm ki eşimi maça bile gönderdim git dedim bende sancı falan yok bi cacık olmaz biletin yanmaasın hehehheh
82 yi gördüm ya artık baskülden çekincem de kalmadı

haklsın cnm bende nişanım gelse sancılar yoğunlaşana akdar gitmem hastaneye aa ne kadar dayanırım blmyorum
benim canım tatlı.muhtemelen çok durmama.ağrı eşğim de düşüktür bağıra bağıra doğurur ya da sezeryan isterim.

gizemle görüşemedim 2 kez aradım mesaj attım aa cevap gelmedi yoğundur ağrısı vardır kıyamam=(
Denizden ses gelmiş aten şu güzelliğe bakın=)üstüne laf söylemek düşer miiiiii=)))

ohhhhhh yarasın tosun olduk zaten boşverrrrr=)
ben bugün yediklerimi anlatmim bile nasılsa bu bebe normal doğmaz bu saatten bu kilodan sonra=)
şimdi bile fırında bir şey pişiyo söylemiim...
öyle rahatm ki eşimi maça bile gönderdim git dedim bende sancı falan yok bi cacık olmaz biletin yanmaasın hehehheh
82 yi gördüm ya artık baskülden çekincem de kalmadı

kız senin neren 82 :KK53: senin baskül kafayı sıyırmış bence :KK19:
sen 82 isen ben neyim ben 70 isem sen aslaaa 82 göstermiyorsun
bir taraftan sana yazıyorum bir taraftan eşim ceviz kırıyor yanıma bırakıyor onları yiyorum üstüne adamada yeter kırma artık diyorum :KK52: ama ben bunu dedikten sonra üstüne 6 ceviz daha yedim :KK53: haliyle oda beni hiççç ciddiye almıyor :KK37:

ı

Sen açılma muayenesi olmuşmuydun Anıl? Ayyy Dr a ulaşabilene aşkolsun ağrım sancım şimdilik hafif bel ağrım var böbrek ağrısı gibi bide sol bacağım çok ağrıyo. Yükseliş olursa o zamn ararım herhalde daha beter sinirlendirmesinler beni.
Inş hastandende ebelerdende hemşirelerdende memnun kalırım kötü bi muammele ile karşılaşmam cicim

Evet gizemin sancısı olabilir ama inş yoktur deniz hanım ve Ali'nin maşşallahu var Ztn :))

yazarsanız listeye ekliim sizide....

denizzz muhtesemsinizz kuzucuğunlaaaaaaaaaaaaa..çooook datlıııı..
sende bobba gbi görünüyorsun cAnımm:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Anılcımmmm canım arkadaşım benim ilk doğumum olacak inşallah hiç ağrım yoktunama çatı muayenesinden sonra belim kopuyor resmen göbeğimin alt kısmı da ağrıyor ama evde olduğum için rahatım hastaneden stiyse bağlayıp sabit yatmak çok zor olurdu herhalde ... Çok tecrübesizim yA ilk olunca neyin ne olduğunu da anlamıyorum ki ama çok heyecanlıyım kuzucuğumuzu merak ediyorum ... Hepimize dua ediyorum sağ salim kavuşalım hayırlısıyla

kız senin neren 82 :KK53: senin baskül kafayı sıyırmış bence :KK19:
sen 82 isen ben neyim ben 70 isem sen aslaaa 82 göstermiyorsun
bir taraftan sana yazıyorum bir taraftan eşim ceviz kırıyor yanıma bırakıyor onları yiyorum üstüne adamada yeter kırma artık diyorum :KK52: ama ben bunu dedikten sonra üstüne 6 ceviz daha yedim :KK53: haliyle oda beni hiççç ciddiye almıyor :KK37:
hahahhaa aynıyız verme diyorum elleriyle besliyoooo
uyuz oluyorum ya
yedirmeseler dert yedirseler dert çok nankörüz çoooooooookkkk.benimde fırındaki yandı
kazıya kazıya yedim
emeğime mi yaniiimm malzememe mi hevesimin içinde kaldığına mı...pofff!!!!
Sen açılma muayenesi olmuşmuydun Anıl? Ayyy Dr a ulaşabilene aşkolsun ağrım sancım şimdilik hafif bel ağrım var böbrek ağrısı gibi bide sol bacağım çok ağrıyo. Yükseliş olursa o zamn ararım herhalde daha beter sinirlendirmesinler beni.
Inş hastandende ebelerdende hemşirelerdende memnun kalırım kötü bi muammele ile karşılaşmam cicim

Evet gizemin sancısı olabilir ama inş yoktur deniz hanım ve Ali'nin maşşallahu var Ztn :))
yok balım olmadım muayene ....sancı falan çıkmadığı için bakmadı sanırım .perşembe gğtcem ne diyecek bilmiyorum
ya aslında daha zaman var da .böyle doğumlar olunca heves ediyoruz iştee..
hala sancın çok mu kuzucum.yalnız değilsin di mi..
Anılcımmmm canım arkadaşım benim ilk doğumum olacak inşallah hiç ağrım yoktunama çatı muayenesinden sonra belim kopuyor resmen göbeğimin alt kısmı da ağrıyor ama evde olduğum için rahatım hastaneden stiyse bağlayıp sabit yatmak çok zor olurdu herhalde ... Çok tecrübesizim yA ilk olunca neyin ne olduğunu da anlamıyorum ki ama çok heyecanlıyım kuzucuğumuzu merak ediyorum ... Hepimize dua ediyorum sağ salim kavuşalım hayırlısıyla
tatlım benimmmm...bende aynıyım cahiliz ne yapalım öğrencez.herkes öyle değil mi...gerilmemeye bakalım...
kesinlikle alete bağlı yatmak daha sıkıcı olur.bende seninle aynı düşünüyorum
bende çok merak ediyoreeeeee...kime benziyo neye benziyo esmer mi beyaz mı sağlıklı mı sorun var mı=)
Allah dualarımızı kabul etsin....Allah razı olsun canım.

hahahhaa aynıyız verme diyorum elleriyle besliyoooo
uyuz oluyorum ya
yedirmeseler dert yedirseler dert çok nankörüz çoooooooookkkk.benimde fırındaki yandı
kazıya kazıya yedim
emeğime mi yaniiimm malzememe mi hevesimin içinde kaldığına mı...pofff!!!!

yok balım olmadım muayene ....sancı falan çıkmadığı için bakmadı sanırım .perşembe gğtcem ne diyecek bilmiyorum
hala sancın çok mu kuzucum.yalnız değilsin di mi..

tatlım benimmmm...bende aynıyım cahiliz ne yapalım öğrencez.herkes öyle değil mi...gerilmemeye bakalım...
kesinlikle alete bağlı yatmak daha sıkıcı olur.bende seninle aynı düşünüyorum
bende çok merak ediyoreeeeee...kime benziyo neye benziyo esmer mi beyaz mı sağlıklı mı sorun var mı=)
Allah dualarımızı kabul etsin....Allah razı olsun canım.

narkör benim ikinci adım bu aralar :KK53: herşeyine bir kulp buluyorum allah razı olsun ondan bilmezdim bu kadarrr sabırlı olduğunu (iyiki burayı okumuyor :KK1: )
kıyamam yaa azıcık ucundan yiyebilmişsin en azından :26: bende geçen gün kabak tatlısını yaktım öyle :kk77: aslında hiç sevmem ama o gün cnm istemişti eşim çok sever adam eve bi gelmiş ben uyuyore fırından dumanlar çıkıyoree :KK52: tabi benim totoda pireler uçuşuyor uyandım aklıma bile gelmiyor hala :KK53:
sonra dayanamadı saatine baktı evet şimdiye ev yanmıştır diyor :KK52: sonra benim 18 köşe jeton düştü :KK30:
anlattı tabi ben kabaktan fazla kızardım :KK17: hayır bide unutkan olan odur lafa gelince :KK9:
kıyamadı yine gitmiş bana komageneden kabak tatlısı almış geldi :KK39:
laf aramızda ben hamileik sırasında yeniden aşık oldum bu adama :78:

hala sancın çok mu kuzucum.yalnız değilsin di mi
Valla doğum sancısı beni çok korkuttuğu için işimi daha zorlaştırmaktan korkuyorum. Yok yalnız değilim eşim var alt katta kv. Annem Anadolu yakasında. Ama sancılansam annemi ararım hemen herhalde.
Sancım çok hafif kasılma şeklinde. Ama benim yavrucuk gittikçe gaburgama doğru geliyo aşağı inmesi gerekmiyor muydu? :)
Kız papoşş benimde sancım mancım yoktu 2-3cm açılman var rahmindede yumuşama var dedi seninki niye muayene etmediki acep benimkine ben demesem hiç bakmıcaktı :) neyse her işte bi hayır vardır... Allah bizimde kolayca doğurmamızı nasip etsin canım. Kaç cm den sonra sancı şiddetleniyor aceba? Gerçi baksana gizemin 2cm de kalmış galiba dayanamamış daha 6saatten sonra dimi? İşte belli olmuyoki bakalım biz ne yaşıcaz

X