2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Uzun zamandır detayları yazıcam yazamadım.. Allaha çok şükür doğumum kolay ve sorunsuz gecti.. Son üc hafta gelişim geriliği oldugu sanılan yaklasık 2700 gram dogacak bebeğimiz şükürki teknoloji kurbanı olarak 3400 kusur gram dogdu ve cok kilo kaybetmeden 3405 gram ile hastaneden cıktık) büyük sok yasadık:) onun haricinde hastane günlerim benim adıma kabus gibiydi çümkü bugune dek 2 saat dahi kimseye bırakmadıgım oğlumdan 2 gece ayrı uyudum sabah olmak bilmedi. Persembe sabahı saat 8 de oglum esim ben annem kvalidem hastaneye gittik. Ufaklığı bırakamadıgımdsn oda benimleydi çok sorun olmadı cınku acıbadem alısveriş merkezi ile bitişik ve orasının oyun yerine bayılır ufaklık. Neyse gittik odaya yerlestik damar yolu acıldı suydu buydu derken vakit gecti son 1 saat kala cocuk hissettimi ne kucagıma bir geldi koridorda yarım saat yuruduk saçlarımı oksadı zar zor yarım saatin sonunda babasıyla atari ve oyuncaklara gitti sonra uyumuş ben ameliyata girdim cıktım uyandı bebeği ve beni gördü oyuncaklar almıstık onları verdik onlarla oynadı derken o gunu yanımda gecirdik.. Gece gittiler sabah 10 da tekrsr geldiler o gun ben ayaklanmıstımda cok güzel rahat geçti ama gecd eve dönerkrn cok agladı içim parcalandı ertesi sabahta babasıyla gelip bizi hastaneden cıkarttılar .. Evde iyiyiz ama sükür:). Bu arada dün itibariyle artık eşim ben iki oğlum yalnızız.. Hersey yolunda hepimiz mutluyuz sükür.. Esim inanılmax yardım ediyor ama:))

sezaryende de 3 gün içinde ayakta oluyorsun canım.. o üç gün 1 haftayı atlattınmı çok rahat edersin...
bu annelerde ne nazlandı....gelsin 1 hafta kalsın işte.. her zaman mı doğum oluyor sanki.
ilk doğumda annem doğumdan bir gün önce geldi...
10 günlüktü artık ben gidiim diyordu.. bende sürekli kavga ediyodum

söyle gelsinnn ısrar et ....gurur yaopmaa.. bak iki çocuk daha varmış.
senin bu arada bu üçüncü olcak bilmiyodumm

çookk duygusall. özellikle saçlarını okşamasııı.. anlıyor çocuklar.
çağan da diyor ki anne bbebeği çıkartırken canın acımicakmı diye sürekli soruyor...

bende o gün çağansız kalcam diye duygulanıyorum şimdiden...bu arada sen sezaryen mi oldun neden iki gece kaldın:44::44::44:

Evet canım ilkide sezeryan olduğundan mecburi sezeryan oldun bunu da... Gaz ve büyük tuvalet sorunundan dolsyı hemen salmadılar maalesef bu arada senin nasıl olacak çağan kaç yasındaydı?

Evet canım ilkide sezeryan olduğundan mecburi sezeryan oldun bunu da... Gaz ve büyük tuvalet sorunundan dolsyı hemen salmadılar maalesef bu arada senin nasıl olacak çağan kaç yasındaydı?

küçük değil sanırım seninki daha küçükk 4,5 yaşında..
ilkinde gazı yapmıştım çıkardılar ama afedesrsin büyük tuvaletimi 2 gün sonra evde yaptım...

kızlar sabah 7de nişanım geldi
sancılar da başladı, dayanabildiğim kadar beklicem evde sıklaşmasını... eşim işe gitmedi
benim için de dua edin olur mu

aralık ayı girdi bizim hatunlar hızlandı.
burcu ve deniz de doğum yapmış
doğum yapan bütün arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, Allah bebişlerine de kendilerine de sağlık sıhhat versin. 2 hafta sonra da benim adım eklenecek inşallah listeye

Gizem coookk tatli bayildim masallah
Günaydın kızlar birazdan doğuma gideceğim dualarınızı eksik etmeyin

kızlar sabah 7de nişanım geldi
sancılar da başladı, dayanabildiğim kadar beklicem evde sıklaşmasını... eşim işe gitmedi
benim için de dua edin olur mu

Kızlar sancım çok fazla doğuma gidiyorum,yoldayız şuan dua edin nolurrrr

Allah yardimciniz olsun
Mutlu haberlerlerle donun insallah
Emekleriniz bosa cikmasin

Son düzenleme:
çok heyecanlandım darısı biz bekleyenlerin başına inşallah hepimiz sorunsuz bir şekilde kavuşuruz bebeklerimize son 25 günüm kaldı beklemek ne zor şey yaaa.......

Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..

Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..

Ohaaaaaaa ne ara açıklığın oldu aysun yaaa
Kızım sen supersin
Ayyy bayılıyorum sana.. Cok guzel cok sevindim
Dua et bizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…