2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..

Kızlar hastanedeyim
Şimdi serum takılacak
Gizemde hastane Aysunda bende :)))

Allah yardımcın olsun cnm

Kızlar merhaba. Ben de aralık annesi olacaktım kısmet olmadı ama sizleri hep okudum. O kadar güzel ve içten şeyler paylaştınız ki bu 9 ay boyunca sanki hepinizi ayrı ayrı tanıyor gibiyim. Özellikle de bugün doğum haberlerinizi ve hastane haberlerinizi okudukça sizler için o kadar heyecanlandım ve mutlu oldum ki anlatamam :) Rabbim hepinize kolay doğumlar ve hayırlı evlatlar nasip etsin inş :)

kızlar sabah 7de nişanım geldi
sancılar da başladı, dayanabildiğim kadar beklicem evde sıklaşmasını... eşim işe gitmedi
benim için de dua edin olur mu

Anaamm 2 aralik ugurlu geldiiii...

Gizem coookk tatli bayildim masallah

Allah yardimciniz olsun
Mutlu haberlerlerle donun insallah
Emekleriniz bosa cikmasin

Oylamaaa nasi gidiyorrrr

Ay herkez doguma gitmis...Allah hepinizin yardimcisi olsun kizlar dogum haberlrini okudukca heycanlandim allahin izniyle yarın bende dogurmaya gidiyorum...bugunde cok yorulcam aksama kadar bi suru is yapicam:18:

anam sabah 7:30 dan ber ne atraksyonlu ne bereketli bir gün
Dwnizi aramak için teli elime adım gizemin suyu gelmiş..Gzemden habaer almak için teli elime aldım Aysun doğum yapmış...
geçmişi okumadan yazay hemen kim ne yazdı bilmiyorum=))

ama ben heyecandan bugün doğurmazsam daha da doğurmammmmmmm..

Gizem hasatane de 4 dk da bir sancısı var kuzumun.çok iyi gidiyor 4 cm açıklığı varış.epidural apacaklarmış
sesi inanılmaz iyi geliyor maşallah sübhanallah
lavman yapışlar beklemede EYLÜŞÜ

Denizie de lavman yapmşlar.o zaten en bilinçlimiz tecrübelimiz zaten rahattır..
yazışıyoruz devamlı.onlar bana yazdıka ben yazarım

Deniz buraya yazar belk ama GİZO sen yaz beni Anıl dediği için yazıyorum.

Dularımızı hiç bir hamişimizden esirgemeyelim.Karnınd bebeğini taşıyan tüm hamileleleri Rabbim bir avazda kurtarsın hayırlı doğumlar nsip etsin..

Diğer 2 arkadaşımız ne oldu acabaaa..

Ayy başka doğuran var mı geçmişi okuyamamdan daldım hemen bennnnnnnnnn

ayyy gizemde gitmişşş.

deniz seni yalnız bırakmamış gizoşş.

kız aysun ne ara gittin pırt diye doğurdunn.. masaallah sana yaa. darısı bizlere...

denizz suni sancı başladı mı canımmmmmmmm

Herkes doğurmaya gitmiş:)) gizem, Aysun ve esselaya çok şaşırdım. Gizemcim Allah kurtarsın, Allah gönlüne göre versin inşallah. Aysuncum maşallah kolay bir doğumla almışsın Duruyu kucağına. Esselacım inşallah senin de kolay olur. Bugün doğumda olan herkese Allah kolaylıklar versin. Çok heyecanlı bir gün:))

inanki dün bide gizem kocası yoktu ya bu gece doğursam ne alem olur diyodu..
kocası sabaha kadar mal indirecekti...allah kolaylıklar versin doğuracaklara... dualarımızda hepsii

Canım arkadaşlarım Allah hepinize hepimize hayirli dogumlar nadip etsin bebeği olan arkadaşlar sağlikli mutlu büyütün bebeklerinizi valla anılın dediği gibi ben bugün tedirginim bugüne kadar rahattım kızlar tek tek doğuma gidince bende bi telaş oldu. Çok yazamıyorum ama sürekli takip ediyorum ellerimde karpal tünel sendromu çıkmıştı hatirlarsaniz ellerim sizliyor yazamiyorum hepinizi seviyorum mucuk

Ayyyy Anılcım ne kadara heyecanlı değil mi ben de sabırsızlanıyırum artık böyle güzel haberler aldıkta doğurmak istiyorum :)

Günaydın kızlar birazdan doğuma gideceğim dualarınızı eksik etmeyin
Canımmm senden de hayırlı haberler bekliyouz
ben bugün çok heyecan yaptım sonun hayır olsun=))))
kızlar sabah 7de nişanım geldi
sancılar da başladı, dayanabildiğim kadar beklicem evde sıklaşmasını... eşim işe gitmedi
benim için de dua edin olur mu
esselaa ün açım ağzımı bugün alcan yavrunu inşallah..
Aralık çok bereketli geldi.çok hızlı bir giriş yaptık bu kadar hız beklemiyoruuummmmm.
SÜpersiniz Allah ağzımızn tadını bozmasın
hiç kötü haber almayalım inşallahhhhhh.Dualarımdasınız hepiniz
Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..
Ayunnnn kızzz inanamıyorum Maşallah tebareke Allah .Allah bizlere de böyle doğum nasip etsinnnn.
Allah bizimde yüzümüzüe güldün böyle .....ço çok çok çok tebrik ederim.
Gözün aydın eşininde senin de....kıyamam yaaa=)
atlattınız sağlıkla sıhhatle sonsuz şükür.....
sen online hep görüyordum ama hiç yazmıyordun.
niye yazmıyor bu bahar acaba diyordum hatta çünkü online süren gerçekten uzun oluyrdu=))
nasip bugüneymiş seninle konuşmak için...
Allah senin de gönlüne göre versin arkadaşım....ne güzel dileklere bulnumuşsun
içtenliğin çok belli...

Aysuuunn Duruna maşallah canım geçmiş olsun güzel bir ömrü olsun inşallah ... Darısı başımıza canım

Cemredenız seni merak ediyoruz canım dualarımız seninle herşey yolunda gitsin bir an önce al yavrunu kucağına ...

Gizemim bu akşam doğursam dedin suyun gelmiş kız saatine mi denk geldi dileğin naptı :) hayırlısı olsun canım Eylülünekavuş sağalım inşallah dualarımız seninle

Ayyyy Anılcım ne kadara heyecanlı değil mi ben de sabırsızlanıyırum artık böyle güzel haberler aldıkta doğurmak istiyorum :)

ayy massaaallah aysıunaa 7,30 da doğuma gidiyorum diye yazmış 8,40 da doğurmuşşş

bugün ne kadar atraksiyonlu di miiii=)))
Ay kızlar ne kolay okuyorlar doğumları.bizde böyle yaparız inşalllahh....
Bende istiyorum dediğiniz gibi artık bebeğimi almak. ama daha çok var=/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…