2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
anıl sen sürekli irtibat halinde ol bizede güzel haberler ver canımmmm. çok heyecanlııı... tarihler yakındı onlaarın senin.. sen lede biz belki aynı gün yaparız 13 aralıktaaaaaa

Kızlar hastanedeyim
Şimdi serum takılacak
Gizemde hastane Aysunda bende :)))
Ay hadi bebeğim allahım rahat doğumlar nasip etsin
Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..
Kız sen nearadoğurdun bekleseydin yarın doktorumuz beraber doğurturdu bizi allah analı babalı biyütsün aysun tabi şok oldum o ayrı
Günaydın kızlar birazdan doğuma gideceğim dualarınızı eksik etmeyin
Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin
Ben gidiyorum... Yavrumu almaya
Ay deniz nasıl heycan nasıl heycan arkadaşım ama gizemle aynı gün. Doğum dahada güzel ve şaşkınım anesi oğlunu bizim yerimizede koklaaa inşallah. Ay bayılcam neyazcamıda şaşırdım yaaa
kızlar sabah 7de nişanım geldi
sancılar da başladı, dayanabildiğim kadar beklicem evde sıklaşmasını... eşim işe gitmedi
benim için de dua edin olur mu
Ahh canım inşallah kendi sancınla doğuma gidersin kolay ve rahat doğum nasip olur inşallah

Arkadaşlar doğuran doğurana bende inş yarın cennet kokumu asyamı alacağım inşallah dualarınızı esirgemeyinnn

anıl sen sürekli irtibat halinde ol bizede güzel haberler ver canımmmm. çok heyecanlııı... tarihler yakındı onlaarın senin.. sen lede biz belki aynı gün yaparız 13 aralıktaaaaaa
taamam canım yzıyoum
gizem en son kendi sancısındaydı=))
Denizi suni sancılar gereye başladı feci diyo...Bakalım hangisi önce doğum yapacak hehhehehehe=)))

13 aralık ana uyar..10 aralık olmasında ..şaka bi yana hayırlısı...çok merak ediyoreeeee

sabah kalktım ilk işim kk açmak oldu..iyki açmışım kızlar ne bereketli bir gun bu gun...hayırlı haberlerle gelsin kızlar inşallah....

Duru'muz saat 8:40ta 3050g,48cm normal doğumla doğdu kızlar..ikimizde çok iyiyiz kolay bir doğum oldu,detayları yazarım öpüyorum sizi..

aysnn hadi gözün aydın..allah analı bablı büyütsün...

Günaydın kızlar birazdan doğuma gideceğim dualarınızı eksik etmeyin

hadi bakalım ya..dualarımız sizlerle kızlar..

sancılar da başladı, dayanabildiğim kadar beklicem evde sıklaşmasını... eşim işe gitmedi

canım hayırlı olsun..allah yardımcın olsun...

bugün ne kadar atraksiyonlu di miiii=)))
Ay kızlar ne kolay okuyorlar doğumları.bizde böyle yaparız inşalllahh....
Bende istiyorum dediğiniz gibi artık bebeğimi almak. ama daha çok var=/

denize gizo aynı güne denk geldi..çok güzel ya:)))) sıra bizlerde artıkkk...

Canım dualarımız seninle kolaylıkla sağlıkla alacaksınız inşallah bebeğini:)

Oyyy maşallah tombişşş şeker bu yaaa:)

Hayırla git hayırla gel inşallah canım:) kolaylıklar diliyorum..

Kızlar sancım çok fazla doğuma gidiyorum,yoldayız şuan dua edin nolurrrr

Yaaa Allahım nasıl güzel bir doğum hepimize nasip et yarabbim
Tebrik ederim canım ben geçmişi okuyana kadar sen zaten doğurmuşum bile
Hayırlı olsun Duru'nuz:)

Hadi hayırlısı canım senin için de dualarımız seninle 2 aralık tayfası hızla artıyor yahuu:)

Denizzz ve gizemmm istediniz istediniz aynı gün oldunuz işte:) ikiniz de kolaylıkla atlatın inşallah...

Şaşırdım yaaa bu kadar hızlı hızlı beklemiyordum... Biz ay sonu grubu birkaç kişi kalırız burda bir başımıza:)

usg'de 3670-3700 civarı çıkan bebek sezeryan olursam ve kilosu 3200-3300 çıkarsa çok üzülürüm ama tek tereddütüm bu:26:

aynen ben de ondan korkuyorum
o yüzden normali daha çok düşünüyorum
c.tesi son muayenem
11i sezeyan günüm, bakalım son kilosuna göre karar vericem ben de
az çıkma ihtimali var çünkü

Ab be arkadaşım yazını okurken ağla ağla harap oldum benimde 31 aylık 2.5 yaşjnda kızım var hiç ayrılmadım onun nefesi olmadan uyumadım şimdi onu düşünüyorum nasıl bir histir nasıl bit duygudur bu annelik evlat aşkı da ayrı kızım sürekli karnımı öpüp kardeş diyor ama ben canımı evde bırakıp diğer canımı almaya nasıl gidecem sabır allahım sabırrrr

ayyyy gizeme çok şaşırdım
maşallah
günümüz aynıydı onunla korku başladı bende
Allahım yardım etsin hepsine

Anaamm 2 aralik ugurlu geldiiii...

Oylamaaa nasi gidiyorrrr
Canim cepten giriyorum bende listeyi goremedigimden bilmiyorum
Ceptenne yorum begeniliyor ne adam gibi takip oluyor
Evime donunce pc basina gecerim:))
inanki dün bide gizem kocası yoktu ya bu gece doğursam ne alem olur diyodu..
kocası sabaha kadar mal indirecekti...allah kolaylıklar versin doğuracaklara... dualarımızda hepsii
Yaaa cidden gizeme bak
Allah kolaylik versin
Kizin ici temiz demekki

ayyyy gizeme çok şaşırdım
maşallah
günümüz aynıydı onunla korku başladı bende
Allahım yardım etsin hepsine

Canim haftani goremiyorum kac haftaliksin
Gizemle ayni miydiniz
Onun bebisi azcik tombikti belki ondan sabirsizlandi seninki nasil

ne güzel ya aralık anneleri doğum yapanları kutluyorummm. yazılarınızı okudum çok duygulandım:) ben doğum denilince çok geriliyorum ya korkuyorum bakalım inş sizler gibi rahat doğum yaparım.

doğum yapan yapmayı bekleyen arkadaşlarım Allah bebeklerimize sağlıklı uzun güzel ömür versin hayırlıısyla kurtarsın hepimize inş ben geriden geliyorum ama yaklaştı benimkide bakalım hayırlısıyla bende hayırlı haberleri yazarım inş söyle doğumum çok kolay oldu demeyi çok isterim

evde int olmadığı için sürekli yazamıyorum ama sizleri çok seviyorum

Deniz,Gizem,Aysun ,Essela,Seatlon hepinizi Allah kurtarsın maşallah size

Allah hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsinn
çok heycanlandım walla
bizde yarın gidicez doğuma ama inş bugün kendi sancım olurda
sezeryana gerek kalmaz ya
korkmaya başladım sezeryandan

ay cmt-pazar giremedim 45 sayfa birikmiş, okuyamayacam iş yerindeyim zaten..

kimleer doğurmuş kimleeer 3-5 sayfa gerilere bakayım bakim

aaaayyyy aralık ayına baaaak.. maşşallah maşallah, papatyanın alıntılarından okudum hepsini çok mutlu oldum ağzım kulaklarımda.. Doğum yapan herkesi kutluyorum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.. Kızlar doğuma giderken bizler içinde dua edin zaman yaklaştıkça hem korku hem heyecan bastı beni..

dün akşam 11 gibi ayaktaydım birden bi su aktı bacaklarımın arasından, iç çamaşırım ve pijamam ıslandı, toplamda yarım fincan kadardır sanırım, çamaşırımı kokladım hiç bir koku yok. eşime söylüyorum altına kaçırmışsındır dedi.. kesinlikle kaçırmadığıma eminim hem tam ordan geldi ılık bir su.. hiç sancı falanda yoktu, bebeğimin hareketleride normal. bugünde hareketli hatta. arada olur mu acaba böyle bişey. hiç sancım falanda yok. neydiki o su?

Canım senin suyun gelmiş bence hiç bekleme hemen git Su dediğin gibi az da gelebilir çok da ki seninki bir fincan felan ve kokusuz bence doktorunu ara yada hastanenin ebesini sancın olmadan da suyun gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…