2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Kiz ben bunlarin agzini burnunu yerim ultrasonda bu kadar tatlilar bide ciksalar allahin izniyle yemede yaninda yat.masallah ikisine de :))

Olsun tatlım ya seeryan da ne var ki
ben gerçektentakılmıyoru ik çocuk olmasına rağmen
varsın sezeryan olsun bebeğe bir şey olacağına... neyse ki en fazla 1 haftan var.belki yarında olabilir.takılcaka bir şey yok lütfennnnn=((
açılma yo ksancı varsa suyun azsa falan flan alır sezeryanla biter ne olacak... takılma ne olursun...
ooyy o dilini ısırırımmm ben bununnnnn maşallaah arasımıza
oof sorma anılım ne pok yicez bilmiyorum
dilini seçebildin mi tebrikler gizomm=))
ufak çektim fotoyu da..
biz ne pok yicemiz mi kalmış ,yemişiz bileee...
bu saatten sonra diyete girsek ne olur.
tek tesellim esselanın söyledikleri 38 den sonra kilo almayacağı.ama hiç mi almıyor 0 mı yani.22 bile alsa 2 hafta da 3900 u geçiyor..
vay anam vay.annem eşim duymasın çok kızıyorlar ben böyle konuşunca=///

canımm benimde 20si yada 23 u olcak sanırım doğumum.inanılmaz korkuyorum doğumdan ( canım cumartesi kilosu 2700 gr. 48.5 cm di. normal mi kızlarrrrrrrrrrrrrrr?

benim ilk başlarda böyle diyordu doktorum sonra sancı olunca dayanabildiği kadar kalsın dedi şimdilik rahatım ama herşey yarın belli olucak
bence kilosu normal benimki gibi gidiyor benim kızımda en son 2800 olmuştu 2 hafta önce
ben korkmuyorum ikinci sezeryan olacağından
benim korkum çabucak ayaklanamamak :26:
ben çok tez canlı biriyim yerimde duramam hele birinden su bile isteyemem piskolojim bozulur
büyük konuşmayayım ama rabbim hepimize kolay atlatmayı nasip etsin inşallah

Ahh essela senin yorumlarini cok seviyorum, gercekten insana moral veriyor kime olursa yorumlarin, amin cok saol seninde gunun az kalmis 40'i aşirmadan insallah sende kavusursun yavruna
aa ne mutlu bana tişkürler canım
inş. hepimiz sağlıkla kavuşalım

Balım ya senin takvimi okudukça ben heyecanlanıyorum sende durumlar nasıl açılma sancı falan filan?
dr ne diyor duruma ?
takvime göre 2-3 günün kaldı..
evet anılcım
şimdiye kadar bişey yok
aslında açılma falan varsa da benim haberim yok :26: yarın kontrolüm var
ama çok fena bel ağrılarım oluyo
hayırlısı bakalım bekliyoruz

oyy maşallah ona annesi
allah nazarlardan korusun sağlıkla büyüsün inşallah
çabucak toparlarsınız umarım

Bveiss canım gozun aydınn mas size tosuncugunla emişiyodunuzdur ne gusel. Kızlarrrr bende yarın sabahhh erkenden gırıorum doğumaa hafif tırsakk halde.duanızı esirgemyinnn

canım dualarımızdasın allah hayırlısıyla sağlıkla kavuştursun

Anıl yaaaa cok yakışıklı buuuu
Ay sen ben gizem tosun dogurcaz anlaşıldı
Durun ben yarın bi deneme yanılma yöntemi kullanayım :)))
Ona gore sizde peşimden gelirsiniz

Karamel Aral daki Dr değil bu
O 3600 civarı demişti 3.670 doğdu
Ama bu daha iri

İnşallah bnmkide guelbeyaz ınki gibi suyun fln çoktur ya

Kiz ben bunlarin agzini burnunu yerim ultrasonda bu kadar tatlilar bide ciksalar allahin izniyle yemede yaninda yat.masallah ikisine de :))

sen bebişini bizim yerimize öp kokla biraz biz daha bekliyoruz baksanaa :))

seçmezmiyimm eşşekk yaa nasıl tatlı dilini tutmayamı çalışmış napmış sıpa
hehh işte ben de tam onu diyorum düşünüyorum korkuyorum.çarşamba doktor ne derse onu yapıcam ben anılım:26:

evet anılcım
şimdiye kadar bişey yok
aslında açılma falan varsa da benim haberim yok :26: yarın kontrolüm var
ama çok fena bel ağrılarım oluyo
hayırlısı bakalım bekliyoruz
ooo süper beline vuruyorsa
bak gizminde vuruyo
ben tık yok..
yarın haber ver seni de çok merak ediyorum..ne diyecek açılma var mı sancı çıktı mı gün verir mi..
ben teeeee perşembe gitcemm..çooook var.zaten sancım falan da olmadığı için dr da önemsemiyor çatıma falan da bakmadı saldık iyice biz=)
niye de acele ediyorsam sanki.sonuta daha gününe var. doğurmucakmışım gibi geliyor=)

biz nasıl böyle olduk ne zaman oldu hiç anlamadım bi anda kiloları aldı başını gitti sanki dimi 25te falan gayet normaldi bunlar :44:
burcu bi tosun doğurdu sırayla bizde sıra heralde.3 şişko böceğin arasında bi şişko çiçek benimki

yüz yıldır hamileymişim ve hiç bitmicekmiş gibi hissediyorum bildiğin ! 9 ay sanki 9 yıl geldi bana

bilsem ne yapmaya çalıştığını
doğsalar da ısırsak şunları gizem yaaa.bebek sevesim çok gedi içim bi kaynaı seninkinide görünce ayyy=))
Anıl yaaaa cok yakışıklı buuuu
Ay sen ben gizem tosun dogurcaz anlaşıldı
Durun ben yarın bi deneme yanılma yöntemi kullanayım :)))
Ona gore sizde peşimden gelirsiniz
evet sen bizim örneğimiz ol bakalım ne olacak=)
makinadan makşnaya farkeder tabi de.
nneyse sağlıklı olsnlar ada kilolu olsunlar
zayıf olsalardı da ayy sağlıksız mı zayıf kaldı cılız kaldı derdik.ne uyuz varlıklarız bi insanlar=PpPP

Dogiumlar. Yaklastikca iyice gece kusu oldukkk.

Anil gizemm. Maasalah bebelerinize...siz buyuk olcal diyosnuz bende benimki kucuk diye canim sıkıliyor...
Gerci benimki sezaryen odugu icin biyuk olmasi.ni istiyorumm...cagan 3850 doginca. Bu kucuk geldi...

Uyucam ben
Sabah yazarım.
De haydinnn iyi geceler

iyi geceler kuşummm güzelce uyu :))
çatır çatır doğur gelll

canım sen çok minyonsun kızın sana çekiyo bak ne güzel :))
çağan babasına benziyo demekkii :)

yerim o çiçeği ben yer yer yer...
Eylüşümüz bizim yaaa....prenses olacak ortada ooo... naz yapcak bizimkilere kıvıra kıvıra...
yüz yıldır hamileymişim ve hiç bitmicekmiş gibi hissediyorum bildiğin ! 9 ay sanki 9 yıl geldi bana
benimde bu hafta geçmek bilmedi ya.yani kasımın ortasnan beri zaman durdu benim için...neyse gereyelim evrene pozitif enerji yayaım=))
reiki mi ne vardı bi spor vardı onu yapalım....yogamsı=))
bu kiloyla bu aldır bu popoylaaa
Uyucam ben
Sabah yazarım.
De haydinnn iyi geceler
süt iç de yat belki rahat uyursun.uyuyamazsan yaz muhakkkakk kuzuuummmmmmmm.

Gizo bizim ne zaman şafak DOĞAN GÜNEŞ olcak aceppppp=)

aynen sen bi doğur biz bakalım ona göre duruma
çok merak ediyorum ali'yi öyle böyle değil yani eylülü bu kadar merak etmiyorum
ay çok heyecanlıyımm

çıkarıp bi sevebilsek keşke

dimi yaa çıkar azcık sevelim sonra geri koyarız yerine söz kırmayız yaaa

burcuyu yeni gördüm sezeryan olmuş maşallah tosunmuş onunkide çok şükür oda atlattı yarınki doğuracaklar rabbim yardımcınız olsun inşallah
burcucum ayrıntıları bekliyoruz biran önce toparlanırsın inşallah

yerim ben onları oof bi gelsinler artık

dimi sanki zaman bi yavaş geçiyo bi iş yapmazsam bişeyle uğraşmazsam geçmiyo bile hatta duruyo gibi:44:

ben kendim için perşembe veya cuma hissediyorum bebeğim sezercikkk.çarşamba belli olucak :26:

hakikaten yarasa gibi olduk bu ne ya gece otur sabah oturr..puff!

kızlar minyon olur esracım sen bakma eylüle
gizem ona ne yedirdiyse erkek gibi yaptı kızcağızııı=))

çağana da maşallah valla..sağlıklı olsunda kilosu önemli değil bence doğunca zırt diye sütümzü alınca şişecekler annesi sen benden daha iyi bilirsin=)

küser sana görürsün

aa yarın sen de doğuma girebilirsin yani
hayırlısı olsun canım, allah yardımcınız olsun

amin canım benim
inş sağlıkla kavuşursun yavruna
hayırlısı nasılsa öyle olur inşallah
dualarımızda olcaksın deniz
öpüyorum kocaman

yok tatlım doğurmadım henüz
eli kulağında ama hissediyorum acayip belim ağrıyo
hem aşkolsun ne rahatsızlığı ne zaman istersen ara canım
ben de dr.umuzla doğumu merak ediyorum
inş herşey yolunda olur

bide benimde kasılmalar bel ağrılarım akşam başlıyo ne alaka aceba:44:
evet yaa akşam olunca çok fena uyuyamadım
yataktan kalkıp leptopu aldım belim çok ağrıyo
uzanınca da geçmiyo

aa nekadar farketmiş :26:
oluyo işte böyle...

çok farketmiş canım yaa :44:
15 gün daha beklediğimi düşünsene kaç kilo olur zaten doğuramamkiii normal:26:
ay beynimin içinde filler tepiniyp düşünmekten ooofffffff
gizem 38den sonra çok az alıyolar bebeğim
dr. da dedi
ayrıca okudum
bizzat yaşayıp tecrübe de ettim

Iyi geceler kızlar
Uyku tutmuyor beni de ne zamandır.
MTA ve Bveis hayırlı olsun minikleriniz, Allah analı babalı büyütsün. MTA senin öyle rahatladığını okuyunca moralim daha iyi oldu, hele epidural'in rahat yapıldığını söylemen
Deniz, Zelalperd, Seatleon siz de yarın rahat doğumlarla alırsınız kucağınıza inşallah kuzularınızı.
Papatya, Gizem ne güzel tombiş bebekleriniz var sizin ya, yanaklarını sıkasım geldi:)) sizinkilerin kilosu pek yanlış ölçülmüş gibi gelmiyor bana. Hallerinden belli. Sezaryen de olsa sıkmayın canınızı, hayırlısı neyse o olsun. Sezaryenden sonra da kolay ayaklanıyor artık anneler.
Yarın ben de kontrole gidecekler grubundayım:)) Çok sancım oldu bugün de, açılma falan var mı bilemiyorum alttan muayene hiç olmadığı için. Artık salı günü 40. haftaya giriyorum. Çarşambayı biraz heyecan, biraz korku ve bolca merakla bekliyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…