2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
emrahta yok üsküdar mağazada mal açıyolar babasıyla sabaha kadar ordalar direk maltepeye geçicek aradım dükkanı babası açtı kapattım konuşmadan haha

bu gece doğursam ne aksiyonlu olurr

anladım ben ikiside aynı doktor sandım inşallah çok zorlamaz seni ama olaki büyük bak burcuya atlattı hayırlısıyla
anıl maşallah senin oğluşta çok yakışıklı çıkmış bunlar daha doğmadan çok fotojenikler

kızlar benim bebiş 2700 gr . ama yanakları masalllah poğaça giibi:) 3-4 boyutlu görüntü oldgundan yanaklar kocaman cıkıo. yan, benim bebiş öle iri değil yani .görüntülerde yanılma olabilir, o yüzden normal doğum istiosanız kendinizi strese sokmayın gizoo vee papatyaa

ya bugun bir arkadasın tanıdıgıda 34haftalık doğum yapmıss suyu patlamıss cok uzuldum yaa bebişi hemen kuveze koymuşlar ,hatta anne baba bebeği hiç görmemiş ve göstermiolarmıs .içim acıdı yaaa tanımıyorum ama inan cok uzuldum.inşallah kuvezden sag salim çıkar.

geçmişe baktım buldum mesajını sonunda
cnm hayırlı olsun rüzgar bey maşallah tosuncuk sezeryan olması iyi olmuş seni çok zorlayabilirdi
sağlıcakla büyüt kuzunu ayrıntılar için beklemedeyiz inşallah biran önce ağrın sızın geçer toparlanırsın

mta cnm sen çok büyük moral oluyorsun bana haberin olsun

bende yatıyorum kızlar sabah erken kalkıcam hepinize hayırlı geceler yarın geldiğimde artık 3 annemizde çok güzel şeyler yazmış olacaklar bende keyifle onları okucam inşallah
rabbim yar ve yardımcınız olsun

Kizlar benim sancilarim basladi. Hastaneye geldik yatisimi yaptilar. Acilmam 2 cmmis. kendi sancilarimla sabaha kadar acilmayi beklicez. Acilmazsa sabah suni sanci vericeklermis. Simdilik sancilar dayanilmicak gibi degil ama alttan muayene cok acidi :18:

Ali'nin ultrason resimleri son ikisi özellikle
Yanaktan ibaret...! :/
Gözleri çizgi gibi çıkmış yanaklarının büyüklüğünden
Yukarıya kalkmış iyice :/
Bildiğin sumo..!!!

ay yerim ben o tombik yanakları yaaa maşallah süphanallah çok tatlı eylülümüzz burdan bile çok belli

oyy arası da yerim nasıl pozlar veriyo sizin kuzular maşallah
bi gelseler de ısırsak butlarından
anıl bana da tam 37+2 de 3709 demişti
sonra da, tahmini 3500 3600 doğar dedi bi sonraki kontrolde
ben pek güvenmiyorum bu ölçümlere hiç belli olmuyo

canımm benimde 20si yada 23 u olcak sanırım doğumum.inanılmaz korkuyorum doğumdan ( canım cumartesi kilosu 2700 gr. 48.5 cm di. normal mi kızlarrrrrrrrrrrrrrr?

yalnız değilsin canım hepimiz korkuyoruz doğumdan
ama bedenimizi rahat bırakırsak biz dişiler doğum yapmaya programlı yaratılmış mahluklarız tatlım

benim de hiç çatıma bakılmadı
bi de şey duymuştum
bazı dr.lar çatıya bakılmasının çok anlamlı olmadığını düşünürmüş
çünkü doğum başladığında asıl çatı kendini belli edermiş
yani 38 lerde belki dar görünebilir ama 40ta normale uygun hale gelmiş olabilirmişşş
bilmem ne kadar doğru...

turkuaz senin de az kaldı canım
benim muhtemel tarihim senin kesin tarih
sağlıkla kolaylıkla kucaklarsın inşallah
sen de hepimiz de

Son düzenleme:

canım inşallah kolaylıkla hayırlısıyla gerçekleşir doğumun
allah yardımcın olsun
kaç dk.da birdi sancılar?

canım sağolasın,
sezeryan, benim gibi normal doğumu zor geçmiş biri için belki de en uygunu ama işte sonrası korkutuyor beni
annem gelip kalırım demedi sen gel bizde kal diyor ben de evimi barkımı eşimi bırakıp gitmek istemiyorum,
kv den çok çekiniyorum, yanında rahat olamıyorum o yüzden kalmasını istemiyorum, gerçi kalmayı da teklif etmedi zaten
eşim geç saatlere kadar evde olmuyor, 2 çocukla ameliyatlı halde napıcam bilmiyorum :44:
işte bu sebeplerden kara kara düşünüyorum ne olacak diye,
ama dediğin gibi bebeğime bişey olmasındansa varsın sezeryan olsun

hepiniz iyi ki varsınız, iyi ki burada aranızdayım, hamileliğimin en zor zamanlarında yazdığınız en küçük kelimeler bile ışık oldu
samimiyetiniz sıcaklığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler

anıl, deniz, gizem bebişleriniz birbirinden tatlı, birbirinden tombik maşallah
bence 3 ünüzde 4 kiloya yakın ya da biraz üzerinde doğuracak
Allah hepinize kolaylıklar versin

Kızlarrrrrrr(((
Gece vakti oturdum ağladım yazdıklarınızı okurken okadar içim titredi ki
Allah'ım doğumu gelen herkesin yardımcısı olsun
Çok derinden gelen bir sevinç bu,aslında hem son hem de başlangıcın ta kendisi
Mucize tamda böyle bir şey işte
Evet neler paylaştık birlikte neler
Görmeden tanıdım hepinizi en yakınlarım oldunuz bende çooook seviyorum hepinizi

Son düzenleme:

bende bugun oturdum ağladım cok duygulandım.bakma bebişler dogsun die bekliyoruz ama okadar alışmışım ki aynı bedende onla yasamaya , cok duygusalım bu aralar,ilk doğumum cok korkuyorum ona bişey olcak ,bana bişey olcak die( duygularım karmakarışık ,burdan güzel haberleri duyunca birazda olsa moralim düzeliyor ,doğum yapan arkadaşlar korkumu azda olsa hafifletiyor.

geçmiş olsun canım, açılma arttıkça açıklık ölçümü daha az acı veriyor,
mümkün olan en az acıyla, en az dikişle atlatır,
suni sancıya gerek kalmadan kendi sancınla kollarına alırsın kuzunu inşallah
Allah sana ve şu an doğumda olan veya doğumu yaklaşan herkese, hepimize kolaylıklar versin

sağol canım, evet benim de yarın doğuma girme ihtimalim var

bel ağrın geçmiyorsa büyük ihtimalle seninde doğumun çok yakın,
belki yarın belki yarından da yakın

emrahta yok üsküdar mağazada mal açıyolar babasıyla sabaha kadar ordalar direk maltepeye geçicek aradım dükkanı babası açtı kapattım konuşmadan haha

bu gece doğursam ne aksiyonlu olurr

sus kız ağzını hayra aç, kocan evde yokken doğurup napcan

Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki ilk doğumumda bende aynı şeyleri
Düşünüp ağlıyordum sürekli,hatta ben doğuma girince eşim adak adamış
Sağ salim doğumdan çıksınlar koç kesicem diye o kadar korktuk yani ikimizde..
Bu üçüncü olmasına rağmen yine de korkuyorum bana bişey olursa çocuklarım ne yapar diye
Ama bol bol dua edelim bir şey olmaz Allah'ın izni ile..Kafaya taktıkça büyüyor gözümüzde hayırlısını dileyelim..

Bu arada tam 5dk bir kasılmam başladı saate bakmaktan uyuyamıyorum:26:

canım 5dakkada birse doktorunu arasana canım .sen tecrübelisin aslında ama doktorunu arayıp sor bence,yada kadın doğum acile git nstye gir.belki sende 2 aralık annesi olursun kim bilir

ay kıyamam ağlama canım ya beni de duygulandırdın bak şimdi, zaten her an ağlamaya hazırım bu aralar
aylardır belki eşlerimizden veya ailelerimizden görmediğimiz ilgiyi yakınlığı gördük burada birbirimizden,
beraber sevindik beraber üzüldük, beraber kızdık, beraber güldük,
eskisi kadar çok fırsat bulup giremesek yazamasakta inşallah hiç dağılmaz buradaki bu güzel gurup

hastalığın nasıl oldu canım, toparlandın mı iyi misin şimdi?

bende de son zamanlada o duygu var
sanki bişiy olucak da çocuklarım annesiz kalacak gibi geliyor hep korkuyorum
kaç gündür kızıma sanki son kez görüyormuşum gibi bakıyorum
inşallah hepimiz sağlıkla, kolaylıkla atlatır, yine burada hep beraber olur bu sefer bebeklerimizin gazından, kakasından dert yanarız

hadi hayırlısı canım, Rabbim kolaylıklar versin, darda bırakmasın hiçbirimizi

Heycandan uyandımm galiba:) denizcimm sende bugun baslıyomuşsn allahın izniyleee. E biz inş doğum gunlerini beraber yapıcaz o zaman. Cok iyii. Rabbim hepimizin yardımcısı olsunn en kolay doğumlar bizimm olsun inş:)

uyku tutmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrr.. sonra bu uykulara hasret kalcazzzzzzzzzz..

denizzz altta adın var daha gitmedin bacım sennnnnnnnnnnnn

Kızlar sancım çok fazla doğuma gidiyorum,yoldayız şuan dua edin nolurrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…