2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
aaa inanmıyorum senin de vaktin geldi demek :) hadi hayırlısı deniz Allahım bir avazda kurtarsın inşallah. sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin. bu foruma takılanlar yardımlarını unutmayacak ben de dahil :)

Kız ne biçim konuşuyon öyle vedalaşır gibi
Ayyy bi an içim cız etti.
Ne yardımım oldu ki ancak moral vermişimdr
Ayyy gidipte dönmemek var
Hepiniz hakkınızı helal edin
Dua edicem size.
Şuan ztn dinleniyorum inşallah p tesiye kdr dururum

Hadi massallah DENİZ hayirlisiyla bit gel rabbim bir avazda kurtarsin benimde sali sabahi sezeryan be begin 3500 gozukuyor AMA bakalim kismet

Çok iyi Cnm kilosu
Ağrısız acısız inşallah özgecim.
Seninlede son günler ilgilenemedim. Eşimle düzenlediğini biliyorum ama
İnşallah hep böyle gider.
Çin e gidecekmisin geri.

Denizimm aradınmı doktorunu
Hadi inş kendi sancın gelirde suniye gerek kalmaz bebişimmm :KK16:

Kontörüm yok burcum
Eşim aramış yokmuş yerinde bi daha arar herhal
Ztn dünde yürüdük cok feci oldum yollarda
Sabah zor kalktım fln bel ve kasık ağrıyordu
Hep ağrıyor diye önemsemedim
Allahım hepimiz için hayırlısını versin burcummmm

bende mutfağı çamaşır suyuna buladımmm:KK9:
ocak fayans tezgah ne var ne yok ovdum ovdummm ohh benimde gelsin ne gelcekse yeaaaa sapık gibi külotumu aç bak aç bak yalama oldu eşofmanım indir kaldır indir kaldır:KK52:

Son düzenleme:
Kontörüm yok burcum
Eşim aramış yokmuş yerinde bi daha arar herhal
Ztn dünde yürüdük cok feci oldum yollarda
Sabah zor kalktım fln bel ve kasık ağrıyordu
Hep ağrıyor diye önemsemedim
Allahım hepimiz için hayırlısını versin burcummmm

Hayırlısı olsun kuzumm
Pazartesiye kadar beklersin inş kendi dr un doğurtsun :21:
Herşey gönlünce olsun bebeğim :KK54:
AY Şu bnm de nişan sancı fln gelsede suni olmasa pöffff :KK14:

Gunaydin kizlar kilolari okudugum zaman sok oldum 49 la hamile kaldim suan 56 yim bebegimde 3 uzeri ben alamadim die uzuluyodum sagolsun doktorumda senin kilon onemli degil deyince rahatladim ama ben cok yiruyodum 7 aylikken nemruta bile cikmistim

Vallaben de 7 kilo aldım ama ben diyabetliyim o yüzden birşey de yiyemiyorum adam gibi:KK50:

Ignelerinizi de olduysaniz korkmayin:) drum bna Allah'in iznyle bisi olmaz diyoduk nn hep acaba mi desemde :) dogar dogmaz ilk sordugm soru saglk mi? Cigerleri nasil? Oldu:) anestezi uzmanmda gormuyomusn aglamasndan belli cok iyi dedi:) ciyak ciyak inliyoddu ameliyathane.. Rabbim snin bebegnide saglkli bi seklde kucagna almayi nasip etsn:) herkesn de tabi:)

İğneleri olduk bugün kontrolüm vardı bebek 2800 olmuş... Artık doğabilir sıkıntı yok dedi doktorum ama ben 3000 g ı görmek istiyorum:)

Herkeze merhaba... kizlar lutfen bana dua edin bugun kontrolüm vardi doktorum sali günü esyalarinla gel dedi galiba doguma alcak spruz yapck bn cok korkuyorum drum cok eglencez dogmda hic bse olmuck dedi ama ister istemez stres oldm korkuormda:KK43:((

merhabalar bayanlar bende önümüzdeki çarşamba doğuma gidiyorum doktor çantanı alda gel dedi suni sancı ile doğum yaptırcak işlh sancım gelir o güne kadar suni istemiyorum haftaya bebeğime kavusuyorummmm allah herkesin yardımcısı olsun

Anam bavulunu kapan gidiyor:) hayırlı olsun kızlar ibşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi

Nişan geldi kızlar Dr umu arayıp hbr veriiim mi :KK14:

Sendeki şu rahatlıktan biraz bizim de nasiplenmemiz lazım yahu... Ben olsam kırk kere bavulumu kapıp bırak temizlik yapmayı pijamalarla atmıştım kendimi hastaneye:KK52:

Ama tecrübeli anne olmak başka tabi:)

Hayırlısı olsun deniz dinlen bari pazatesi istiyorsan...

ocak fayans tezgah ne var ne yok ovdum ovdummm ohh benimde gelsin ne gelcekse yeaaaa sapık gibi külotumu aç bak aç bak yalama oldu eşofmanım indir kaldır indir kaldır:KK52:

güldürdün beni valla bende aynı durumdayım aç bak bişey varmı neden gelmiyor ya bu nişanla sancııı son 4 gün alt tarafım çıkacak gibi hissediyorum işlhh gelir şu sancı kendiligindennnnn

güldürdün beni valla bende aynı durumdayım aç bak bişey varmı neden gelmiyor ya bu nişanla sancııı son 4 gün alt tarafım çıkacak gibi hissediyorum işlhh gelir şu sancı kendiligindennnnn

senin beklemen daha normal 4 gün kalmışş :))
valla sorma akıntımda çok birden boşalıyo resmen su sanıyorum haliyle ama değill:KK19:

benim 3 haftadır falan böyle
sen hep mi böyleydin tüm hamileliğin boyunca mı?
Benim şuan yüzümün sağ tarafında felç var ya,acaba diyorlar suya doyum noktasınnda da mı hasar var ama MR çekmden anlamıyorlar.gerçi felç geleli 1 hafta oldu ben 3 haftadır yaşıyorum bu sorunu
soruna bak 5 litre su=))
Allah kötü birşey vermesin.

Arkadaskar nisan annesiyim sizin topicde gezinirken dikkatimi cekti.. 5lt su fazla biraz.. fazla su icmek suz zehirlenmesi yapiyor. Sekersiz seker diye bi rahatsizlik var. Ilk semptomlari 5lt ve fazlasi su icmek. Bu hastalikta beyindeki hormon salgilatan bezde iltihap vb bir sorun oluyor. Bazi hormonlara salgiilanma emri gonderilemiyor dolayisi ile. Cok susamak da ondan. Bobreklerin su tutabilmesi icin bazi hormonlar gerekli.. su tutumu olmayinca sureekli su icme ihtiyaci hissediliyor... Sonraki evrelerde yani ilerlerse vucut hic bir hormonu salgilayamaz hale geliyor ve disardan hormon takviyesi gerekiyor.. amacim korkutmak degil bir yakinimin basina geldi daha yeni ve cok zor tespit edildi.. tani konulana kadar is isten gecmisti.. her ihtimale karsi doktorunuza bu bhastalik olabilirmi acaba diye sorun lutfen ve ona gore tetkikler yapilsin.. allah korusun..

ay allahımm bu kızdaki rahatlık beni benden alıyoo!!
sancın varmı aşkım aradım seni:26:

hep var gizom

heee aramışsınnn duymadım aralla uğraşıyorum bugun cok sorunlu bıgunn cokkk delırtıyor benı
doğumdan sonra direkt psikolaga gıdıcez okulda da varmış danışıcaz.

k v geldı aralı doyurdu sagolsun.. uzandım dınlendım şımdı pudıng yapıcaz
arallaa....

:KK56:

hahahahahha gizemmmmmmmmmmm manyaksın sen yaaa :))) bende oyleydım yaa bılırım o sapıklıgııı
ay canım bnmm güzel arkadaşım
Allah gönlüne gore versin
ben bnm şimdi nişanım geldi ya doğum yolunda sayılırım artıkın
o yüzden dualarım kabul olurr oğaaaa göreee :KK52:

Hayırlısı olsun kuzumm
Pazartesiye kadar beklersin inş kendi dr un doğurtsun :21:
Herşey gönlünce olsun bebeğim :KK54:
AY Şu bnm de nişan sancı fln gelsede suni olmasa pöffff :KK14:

burcu bol bol yuru
böğürtlen cayı ıç
nar suyu iç kocanla bişiii yap ( ben yapmadım ama )
dun daktır alltta bbaktı ya o da tetıklemıs olabülü :44:
ittirdi bu sefer baya
bu arada doktorum pazarda olsa gecede olsa geliyor canım doğuma
ay o olmasa delırırım herhal

Vallaben de 7 kilo aldım ama ben diyabetliyim o yüzden birşey de yiyemiyorum adam gibi:KK50:

İğneleri olduk bugün kontrolüm vardı bebek 2800 olmuş... Artık doğabilir sıkıntı yok dedi doktorum ama ben 3000 g ı görmek istiyorum:)

Anam bavulunu kapan gidiyor:) hayırlı olsun kızlar ibşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi

Sendeki şu rahatlıktan biraz bizim de nasiplenmemiz lazım yahu... Ben olsam kırk kere bavulumu kapıp bırak temizlik yapmayı pijamalarla atmıştım kendimi hastaneye:KK52:

Ama tecrübeli anne olmak başka tabi:)

Hayırlısı olsun deniz dinlen bari pazatesi istiyorsan...

napiyim miracım yaaa
bnm derdım pazar gunu olmasın h içi olsunda kadında bende rahat edeyım..
ekibi hafta içi gunduz orda cunku
kendısı hemen geliyor gecede olsa
ama o ekıpte olsun raat et ıstıyorum deyıp duırdu hep
hayırlısı neyse o olsun hepımıze...
sen normal mı düşünüyorsun

Ayy denizim yapmıyo benim adam yaa
Zarar veirirm falan diyo yanaşmıyo hiç :KK4:
Diyorum hem bi an önce doğur diyosun hemde hiç yardımcı olmuyosunn :KK19:
Yürümeyide evde bi o yana bi bu yana gidiyorumm
Dışarı çıkmak işkence kalça ağrımdan yürüyemiyorum :KK14:
Bu akşam dedemlerde yicez yemeği
Halamdayız ya şimdi
Yürürüm o zaman akşam yoluda uzatırımm :26:
yarında yürüyim offf zor ama napimm katlancm acıya
Nar suyu dediğin hazır meyve suyundan diil dimi kuzum kendimiz mi sıkalım suyunu :44:

Ayy denizim yapmıyo benim adam yaa
Zarar veirirm falan diyo yanaşmıyo hiç :KK4:
Diyorum hem bi an önce doğur diyosun hemde hiç yardımcı olmuyosunn :KK19:
Yürümeyide evde bi o yana bi bu yana gidiyorumm
Dışarı çıkmak işkence kalça ağrımdan yürüyemiyorum :KK14:
Bu akşam dedemlerde yicez yemeği
Halamdayız ya şimdi
Yürürüm o zaman akşam yoluda uzatırımm :26:
yarında yürüyim offf zor ama napimm katlancm acıya
Nar suyu dediğin hazır meyve suyundan diil dimi kuzum kendimiz mi sıkalım suyunu :44:

ben migrosta organik buldum cano
böğürtlen çayınıda ordan aldım doğadan marka mı ne
bi fincana iki tane koydum 2 günde 3 kere içtim

ay burcu senın kalça ağrın cok fecii yaaa
bene ınanırmısınn kukumun ağrısından mahfola mahfola yurudum kemıklerımın sesını duyuyordum resmen
arada oturuyorum banklara fln hızlıda degıl zorlanmadan yuru arkadaşım
kalçanı zorlama

bırde burcu bızım bebeler erkek yaa daha iri oluyorlar halıylee doğsunlar yaa artıkkk

ben migrosta organik buldum cano
böğürtlen çayınıda ordan aldım doğadan marka mı ne
bi fincana iki tane koydum 2 günde 3 kere içtim

ay burcu senın kalça ağrın cok fecii yaaa
bene ınanırmısınn kukumun ağrısından mahfola mahfola yurudum kemıklerımın sesını duyuyordum resmen
arada oturuyorum banklara fln hızlıda degıl zorlanmadan yuru arkadaşım
kalçanı zorlama

bırde burcu bızım bebeler erkek yaa daha iri oluyorlar halıylee doğsunlar yaa artıkkk

Ayyy Deniz hadi gozun aydin ne guzel artik normal dogumu garantiledin gibi bisey bugun bizimde kontrol umuz vardi oglusum 3800 gr olmus dr sali gunu hazirlikli gel bebegin pozisyonuna gore suni sanci ile ya sezeryanla alcak yani her kosulda 3 aralikta olucal ins hayirlisiyla ama ben normal dogum istiyorummm dua edin arkadaslar

X