2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
1-pembegri :nazar:
2-ocakn:nazar:
3-damla17:nazar:
4-angelif:nazar:
5-moiraia:nazar:
6-guelbeyaz:nazar:
7-cnnm:nazar:
8-browny:nazar:
9-mdaa:nazar:
10-ecemsu1:nazar:
11-kayraneren81:nazar:
12-eylül2807:nazar:
13-mhsezer:nazar:
14-umut_iklimi:nazar:
15-uzay100:nazar:
16-ercelf:nazar:
17-hevuk:nazar:
18-lusnica:nazar:
19-agresifmelek:nazar:
20-hayat_ask:nazar:
21-miges:nazar:
22-diilekkkkk:nazar:
23-38ÖZLEM38:nazar:
24-ayshes:nazar:
25-hnk:nazar:
26-MTA:nazar:
27-askkizi:nazar:

ben dün oldum canım..
normal doğuma uygun olup olmadığını çatının müsait olup olmadığını değerlendiriyolar.[/QUOTE]

saol cvbın için... bende plasenta previa da var plasentam doğum kanalına yakın. raporluyum yaklaşık bi aydır. doktor 24. haftaya kadar olması gerekne yere çıkar ama çıkmayadabilir demişti. çıkmazsa büyük ihtimal sezeryan yapılıyo araştırdığım kadarıyla. neyse hayırlısı inş... sağlıklı bi şelikde bebeğine kavuşman dileğimle...

saol cvbın için... bende plasenta previa da var plasentam doğum kanalına yakın. raporluyum yaklaşık bi aydır. doktor 24. haftaya kadar olması gerekne yere çıkar ama çıkmayadabilir demişti. çıkmazsa büyük ihtimal sezeryan yapılıyo araştırdığım kadarıyla. neyse hayırlısı inş... sağlıklı bi şelikde bebeğine kavuşman dileğimle...

Önemli olan sağlıkla kavuşman sezeryanda olsa normalde olsa tek isteğimiz bu hepimizin.
teşekkürler:)

benim 3 haftadır falan böyle
sen hep mi böyleydin tüm hamileliğin boyunca mı?
Benim şuan yüzümün sağ tarafında felç var ya,acaba diyorlar suya doyum noktasınnda da mı hasar var ama MR çekmden anlamıyorlar.gerçi felç geleli 1 hafta oldu ben 3 haftadır yaşıyorum bu sorunu
soruna bak 5 litre su=))
Allah kötü birşey vermesin.

çok çok geçmiş olsun allah en kısa zamanda iyilikle sağlık versin inşallah.
ben son 2 aydır inanılmazın üstü işte böle 5 litre flan ki geçiyodur su içmeye başladım.
doktor ilk şeker dedi sonra ondan bişi çıkmayınca bir sürü test falan.
bence sağlığınla ilgili bişi değildir bu aşerme gibi bişi. yani çikolata nasıl ister insanın canın benim canım su istiyor :)
üzülme kafana takma moral herşeyden önce gelir herşeye iyi gelir.
hamilelikte yaşanan sorunların hepsi hamilelikle biticek.
Çok çok geçmiş olsun bebişinle sağlıkla mutlu ol :)

kızlar bişey sorucam kendimizi dinleyip dursak açılma hissedilir mi ? ama ağrı sancı hiç bişeyim yok sadece afedersiniz tam tarif edilen yerde rahim ağzında garip bi his var kasılma desem değil açılma desem benzeri gibi değişik...:44::44::44:

cevap yok mu :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

sen zaten sezeryan olmicakmısın canım ?

sezeryan için tarih vermiyo ki doktorum...bebeğin çok iri, çıkacak olduğunda yani normal doğum sancın gelince hemen gel ameliyata alayım dedi...hafta olarak küçük olduğu için gün vermiyo...:KK25::KK25::KK25: yani ilk kasılmaları ve sancıları yaşatacak bana illa:KK30:

sezeryan için tarih vermiyo ki doktorum...bebeğin çok iri, çıkacak olduğunda yani normal doğum sancın gelince hemen gel ameliyata alayım dedi...hafta olarak küçük olduğu için gün vermiyo...:KK25::KK25::KK25: yani ilk kasılmaları ve sancıları yaşatacak bana illa:KK30:

normal tarihinden 10-12 gün önce alabilir aslında niye tarih vermiyokii:44:
belki kendiliğinden su falan gelir ama belli de olmuyo hiç:44:

ayyyy canım yaaa.bu ne böyle ne şanssızlık olmuş.....
Zamanda azaldı yaa..ama bak hep kötü haberle duyulur iyiler duyulmaz
100 iyi olursa 1 kötü olur gider o konuşulur
hepsinde vardır bi kötü ihtimal
sanki bizim hastaneler de hiç mi böyle durumlar olmamıştır... istetistiğe bakmak lazım ..çok yoğun bi hastane 1-2 kereyse Dr gerçekten iyiyse düşünülebilir çünkü vakit daraldı.ani bir şey olsa ne yapacaksınız.

bende öyle düşünüyorum artık, yinede bu adamdan randevu alacam bakalım birde gidip biz görelim. eşimde diyor gidelim doktorla tanışalım içimize sinmezse birdaha gitmeyiz diyor. doktor doktor gezerken doğurmam inşallah..

hahahah koptummm=)))
bizimki de ben yataktan kalkarken ya da yatakta dönerken ittiriyo arkamdan destek vererek"haydi hooooppp,olaak olacak az daha" diyo=))
uyuzlar=)

benim eşimde aynısını yapıyor, arkamdan itekliyor birde hadi aşkım yapabilirsin kalkacaksın diye dalga geçiyor :KK19:

Nerde oturuyorsun canım anadolu yakasındaysan benim doktoruda bi deneyebilirsin.ben ilkinide onda doğurdum bunuda onda inşallah:-)ayrıca arkadaşımda onda doğurdu normal doğum.

istanbulda değilim malesef.

ya ama bencede erken daha, bak aynı haftalardayız seninle... bence bekle iki üç hafta daha. karnında durduğu fazladan bir gün bile çok değerli

benim dün gece kulağımdaki ses hat safhadaydı, hiç uyuyamadım ve sinirlerim bozuldu oturdum hıçkıra hıçkıra ağladım, eşim zorla sakinleştirdi. kan tahlili yaptırmıştım tahlil sonucumda enfeksiyon çıktı, haftaya yine nörologa gidecem, bu sefer MR çektirecem sanırım. Özel Mr merkezlerini dolaşıp hangisi çekiyorsa ona çektirelim diye düşünüyoruz. çünkü önceki nörologun gönderdiği MR merkezi çekmemişti.

Bide beni tıp fak. hastanesindeki nörolog aradı, sizi merak ettim nasıl oldunuz ne yaptınız tekrar gelmediniz ben size MR çektirmeyi düşünüyorum falan dedi.. çok şaşırdım bir devlet hastanesindeki doktorun bu şekilde ilgili olmasından. numaramıda hastane kayıtlarından babamın tlfnunu bulup onu arayıp ondan almış.

ya ama bencede erken daha, bak aynı haftalardayız seninle... bence bekle iki üç hafta daha. karnında durduğu fazladan bir gün bile çok değerli

evet de işte bebek büyük ya ondan korkuyorum :18:
gzm canım 11 aralıkta alırsınız siz beni doğuma falan diye takıldım doktora ama sen ona göre şartla kendini sancın gelirse alırız dedi gene :KK23:

Herkeze merhaba... kizlar lutfen bana dua edin bugun kontrolüm vardi doktorum sali günü esyalarinla gel dedi galiba doguma alcak spruz yapck bn cok korkuyorum drum cok eglencez dogmda hic bse olmuck dedi ama ister istemez stres oldm korkuormda:KK43:((

evet de işte bebek büyük ya ondan korkuyorum :18:
gzm canım 11 aralıkta alırsınız siz beni doğuma falan diye takıldım doktora ama sen ona göre şartla kendini sancın gelirse alırız dedi gene :KK23:

Canım akışına bırak geçmez yoksa bugünler sezeryan olcan zaten tosun olsunn daha tatlıı oluuurrr :))):nazar:

X