2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Herkeze merhaba... kizlar lutfen bana dua edin bugun kontrolüm vardi doktorum sali günü esyalarinla gel dedi galiba doguma alcak spruz yapck bn cok korkuyorum drum cok eglencez dogmda hic bse olmuck dedi ama ister istemez stres oldm korkuormda:KK43:((

ayy ne güzel kavuşuyosun demek bebeğine... :KK9::KK9::KK9:

merhabalar bayanlar bende önümüzdeki çarşamba doğuma gidiyorum doktor çantanı alda gel dedi suni sancı ile doğum yaptırcak işlh sancım gelir o güne kadar suni istemiyorum haftaya bebeğime kavusuyorummmm allah herkesin yardımcısı olsun

Evet ama ben cok korkmaya basldim bu zamana kadar boyle bir korkum yokdu simdi neden korkuorm bilmiyorumda surekli aglama krizlerine giriyorum:KK43:

zamann azaldığı için korku sarmıştır günü belli olduğu için içini ferah tut bak bende haftaya çantamı alıp gitcem birbirimize destek olalıum normal dogummu olucak?

Merhaba kızlar ben burayı çok takip ediyorum =)
Haliyle durumlarınızdan haberdarım, herkesi tanır oldum...
Aslında etkisinde kalmasını istemiyorum ama cemredeniz seni rüyamda gördüm canım.
Burada yazışıyorduk seninle ve doğum hikayeni paylaştın...
Rüyamda senin ayın 7 sinde doğum yaptığını gördüm, hayır olsun inşallah...:nazar:
Yazmamak için çok tuttum kendimi ama ne bileyim yine de paylaşmak istedim..
Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin:KK16:
Ayın 7 sine kadar sık sık takip edicem burayı =)

zamann azaldığı için korku sarmıştır günü belli olduğu için içini ferah tut bak bende haftaya çantamı alıp gitcem birbirimize destek olalıum normal dogummu olucak?

Burda herkez birbirine cok destek oluyo okadr gzelki zaten burayi okurken bile cogu kez rahatliyorum hayir canim epudral sezeryan hamileligm baslari zor gecti dusuk riski gbi bisru igne feln oldum bide belfitigi var o yuzden drum riske grmeyelim dedi icin sezeryan senin?

Burda herkez birbirine cok destek oluyo okadr gzelki zaten burayi okurken bile cogu kez rahatliyorum hayir canim epudral sezeryan hamileligm baslari zor gecti dusuk riski gbi bisru igne feln oldum bide belfitigi var o yuzden drum riske grmeyelim dedi icin sezeryan senin?

allah yardımcımız olsun benimki normal doğum olcak günüm dolana kadar sancım falan olmazsa suni sancı ile doğum yaptırcak hangi gün senin doğum *

Tamda seni rüyamda gördüğümü yazmıştım üstüne sen yazdın canım =)
Rabbim güzel kolay bir doğum nasip etsin.
Bende heyecanlandım senin yerine..:KK1:

Allah razı olsun canım.
Valla hiç bi heyecan yok şuan mutfağı fln toparladım oğlumu yıkadım kuveti ovdum
Odasını topladım.
Rüyan hayra çıksın inşallah.
Allah o yolda hiç birimizi oyalamasın.
Haber ederim buraya yazarım
İnşallah guzel bi dogum olur

Allah razı olsun canım.
Valla hiç bi heyecan yok şuan mutfağı fln toparladım oğlumu yıkadım kuveti ovdum
Odasını topladım.

cemredeniz allahım kolaylık versin sağsalim bebeğini kucana almayı nasip etsin haberlerini bekliyoruz

Allah razı olsun canım.
Odasını topladım.

İnşallah canım, Amin :nazar::KK16:
Dualarım seninle, hayırlı güzel bir doğum geçireceğine inanıyorum bu rahatlıkla =)
İnşallah umduğumuz gibi olur.
Haberlerini gözle bekliyorum.

Allah razı olsun canım.
Odasını topladım.

deniz maşallah hala daha iş yapıyosun yaaa hiç canın azalmadımı tatlım ya

Nişan geldi kızlar Dr umu arayıp hbr veriiim mi :KK14:

aaa inanmıyorum senin de vaktin geldi demek :) hadi hayırlısı deniz Allahım bir avazda kurtarsın inşallah. sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin. bu foruma takılanlar yardımlarını unutmayacak ben de dahil :)

cemredeniz allahım kolaylık versin sağsalim bebeğini kucana almayı nasip etsin haberlerini bekliyoruz

Allah razı olsun Cnm.
Eşimmdemet Hn ı aramış yokmuş yerinde herhalde doğumda fln
Kadın o kdr dedi hafta içine denk gelse ekibim burda oluyor
Cok rahat edersin fln demişti.
Pazar gunu doğurmayım bi de :26:
Ya hayırlısı ya Allah'ın dediği olur sonuçta.

X