2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ayyy Deniz hadi gozun aydin ne guzel artik normal dogumu garantiledin gibi bisey bugun bizimde kontrol umuz vardi oglusum 3800 gr olmus dr sali gunu hazirlikli gel bebegin pozisyonuna gore suni sanci ile ya sezeryanla alcak yani her kosulda 3 aralikta olucal ins hayirlisiyla ama ben normal dogum istiyorummm dua edin arkadaslar

merhaba sedaser günlerimiz aynı bende pazartesi gdeceğim aynen senin gibi benim doktorumda pazartesi hazırlıklı gel önce suni sancı olmazsa sezeryan dedi ama ben suni sancı istemiyorum galiba sezeryana gircem .. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

dünki kontrolde doktor bebeğin kilosunu geçen haftaya göre 200 gr eksik söyledi :KK43:
sizce kilo verme ihtimali var mı?

merhabalar bayanlar bende önümüzdeki çarşamba doğuma gidiyorum doktor çantanı alda gel dedi suni sancı ile doğum yaptırcak işlh sancım gelir o güne kadar suni istemiyorum haftaya bebeğime kavusuyorummmm allah herkesin yardımcısı olsun

hayırlı olsun canım inş. kendi sancıların gelir hayırlısıyla doğurursun :)

bende mutfağı çamaşır suyuna buladımmm:KK9:
ocak fayans tezgah ne var ne yok ovdum ovdummm ohh benimde gelsin ne gelcekse yeaaaa sapık gibi külotumu aç bak aç bak yalama oldu eşofmanım indir kaldır indir kaldır:KK52:

ay Gizem bayılıyorum senin tabirlerine ya çok gülüyorum :) Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün cnaım :):)

:nazar::nazar::nazar:
Merhaba kızlaaaar.. Biz prensesimizle evimize geldik. Ikimizde çok iyiyiz Allaha bin şükür. Darısı başınıza canlarım. :KK16:
Kızımız cuma günü 9:38de 3600 gr 50cm doğdu. Dünya tatlısı mis kokulum benim.
Sütümüz az arada mama verdim bi kaç kere ama yavaş yavaş artıyor. Ameliyat ağrılarım da idare ediyor. Şimdilik bizden böyle. Hepinizi seviyorum. Allahım kolay doğumlar ve dünya tatlısı bebislerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.:KK54:

Merhaba kızlaaaar.. Biz prensesimizle evimize geldik. Ikimizde çok iyiyiz Allaha bin şükür. Darısı başınıza canlarım. :KK16:
Sütümüz az arada mama verdim bi kaç kere ama yavaş yavaş artıyor. Ameliyat ağrılarım da idare ediyor. Şimdilik bizden böyle. Hepinizi seviyorum. Allahım kolay doğumlar ve dünya tatlısı bebislerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.:KK54:

merak ettik seni çokk :)
canımmm gözün aydınn tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.çok geçmiş olsunnn:nazar:
maşallah prensesimizee :)
resim bekliyoruz unutmaa :)

canımmm gözün aydınn tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.çok geçmiş olsunnn:nazar:

Teşekkürler canım. Amin inşallah. Atıcam foto ama zaman bulamıyorum çok uykusuz kaldım gece. Yorgunluk yoğunluk arayan soran gelen giden derken kafa beyin kalmadı. Ama hamilelik psikolojisinden eser kalmadı. Çok mutluyuz.

Teşekkürler canım. Amin inşallah. Atıcam foto ama zaman bulamıyorum çok uykusuz kaldım gece. Yorgunluk yoğunluk arayan soran gelen giden derken kafa beyin kalmadı. Ama hamilelik psikolojisinden eser kalmadı. Çok mutluyuz.

ayy nasıl özendim nasıl imrendim maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: rabbim sağ salim kavuşturmuş...allah analı babalı mutlu mesut büyütmek nasip etsin :KK31:

Allah bozmasın canımmm dinlen iyi hissettiğinde fırsat bulduğunda atarsınn :)
çok sevindim senin adına 1 günde de çıkmışsın maşallaahh:nazar:
anestezi nasıldı onu da bi ara anlatırsan iyi olur :))

Canım bu varmış telefonumda hastane de çekmiştim. Daha sonrada atarım inşallah.:nazar:

Eklentiler

• $Foto_raf1140.jpg
    $Foto_raf1140.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 42

Oy maşallah ne güzel mutlu mesut evinze de gelmişiniz.... :nazar:
Darısı kalanların başına:)

selam kızlaaar naptınız ne ettiniz valla çok merak ediyorum ama geçmişi okumak çok lüks bana artık.
biz çok iyiyz mutluyuz huzurluyuz 6 günlük olduk ilk günden sütümüz geldii emişiyoruz kızımla sık sık.. hiç mama vermedik hastanede nar suyu verdik 2 3 damla sanırım işe yaradı gaz problemımız yok tavsiye ederım bir tanecik narı ağzına sıkıverin :):):):) ama bundan sonra olurmu bilmıyorummm 5 günde göbeğimiz düştü banyomuzu yapıyoruz rahat rahat dünden beri de meleğim ilk günler gibi tüm gün uyumuyor artık gözleri fıldır fıldır geceleri 2 saatte bir kalkıp emişiyoruz rayına oturcak zamanla allahıma binlerce şükür foto olayını yazmıştım tüm fotolarımız gitti tamırde makınemız inşallah kurtarabilirz hepsini ağrılarım da bayağı iyileşti geceleri anıden kalkarken acıyor yınede katlanılmayacak gibi değill amaaa hala şişkoyuuum

allah sağlıkla sizleri de kurtarsın arkadaşlarıım

Ay ne mutlu canim
Darisi basimiza
Masallah bebeginin kilosuna da boyuna da ataga gecmis demekki

Papatya simdi okudum cok su iciyormussun
Diabetus insipidus isimli hastalikta belirti cok asiri su icmedir
7-8 lt icen bile olur
Muhtemelen dr larin bu hastaligi arastiriyordur
Eczanede ozellikle cocuk hastalarda karsilasiriz bu hastalikla tedavisi var merak etme
Hicbir skinti olmadan da atlatacagini umut ediyorum

merhaba sedaser günlerimiz aynı bende pazartesi gdeceğim aynen senin gibi benim doktorumda pazartesi hazırlıklı gel önce suni sancı olmazsa sezeryan dedi ama ben suni sancı istemiyorum galiba sezeryana gircem .. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Canim benim hala saliya kadar umudum var belki kendi gelmek ister :) bende hayirlisi neyse o lsun diyorum artik benimde aklim sezeryanda karisik epidural mi genel anesezi mi bilemedim kismet neyse hayirlisi neyse o olsun artik hepimiz icin canim bize da haber ver canim kendini iyi hisedince

X