2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

benim rahim damarlarım çok inceymiş kalp atışları başlamayabilirmiş yada başlarsada beslenemezmiş tatlım. o yüzden kese belli olunca iğne vericek doktorum. ben geçen sene hamile kaldım ve bebeğimin kalp atışları başlamadı tatlım. inş bu bebeğime bişey olmaz. onada bişey olursa eşim daha çocuk yapmicaz dedi bi daha aynı acıyı yaşamak istemiyorum dedi tatlım benim için dua edin ne olurr

içini ferah tut canım iyi düşün iyi olsun herşey dualarımız seninle

canım dualarım seninle rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin bu arada meryem suresi , yusuf suresi ve 41 yasin okut bende okutucam iyi oluyomuş böyle durumlarda arbbim acılarını göstermesin benimde 3 düşüğüm var acısı çok kötü oluyo bilirim korkumda ondan ya işte

Allahım inş bu sefer bizlerinde yüzünü güldrcek tatlım bu sefer neden bilmiyorum ama umutluyum ya inş umutlarım boşa çıkmaz tatlım

aynen öyle canım rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah sağlıklı bi şekilde alırız meleklerimizi kucağımiza
amin canım inşallah
Allahım inş bu sefer bizlerinde yüzünü güldrcek tatlım bu sefer neden bilmiyorum ama umutluyum ya inş umutlarım boşa çıkmaz tatlım

benmde öyle ne kadar üzülsemde içimde bi umut var yani yinede rabbim bağışlasın bize

tatlım valla ben 23 ocakta regl olmam lazımdı olmadım 24 ünde test yaptım çok silik çizgi çıktı.koşa koşa doktora gittim:)günüm şaşmaz çünkü..ultrasonda dolayısıyla bişi görünmedi..sadece rahimde kalınlaşma var dedi..kan değerimde 79.63 tü sanırım.2 gün arayla yaptırdım değerim yükseldi..1 yada 2 hafta sonra gittim sanırım.kese görüldü tatlım.ama ben şuan doktorumun hesabını kullanıyorum zaten adet günümle arasında 3 gün falan oynuyor.senin şuan ne kadarlık?
benim doktorum asla alttan bakmaz.ben başka doktora gitmiştim merak edip keseyi bile göremedi.alttan bakmak istedi çatala çıktım ilk muayenem bide korkudan öldüm..doktor cihazı az bişi soktu dedim bırakın canım yanıyo ben yapamıcam..kalktım çataldan ağlaya ağlaya kendi doktoruma gittim kese göründü..

canım benım dr. hesabına gore en son ayın 18 ınde degerım 40,07 ıdı daha baktırmadım....ama daha gunum gecmemıstı bugun tam olarak gunum gectı degerım daha da yukslmıstır emınım ınsallah. ama bu degere gore 3 haftalık... 2 gunde bır 2 katına cıktıgını farzedersek bugun 5 haftalık ablasıı... ben sımdı sasırdım. onların hesabı tutmuyor kı ama..

obsesif22 canım üzülmek yok bebeğin için kendin için iyi olmak zorundasın

canım benım dr. hesabına gore en son ayın 18 ınde degerım 40,07 ıdı daha baktırmadım....ama daha gunum gecmemıstı bugun tam olarak gunum gectı degerım daha da yukslmıstır emınım ınsallah. ama bu degere gore 3 haftalık... 2 gunde bır 2 katına cıktıgını farzedersek bugun 5 haftalık ablasıı... ben sımdı sasırdım. onların hesabı tutmuyor kı ama..
değerin 2 katına çıksa bile canım 5 haftalık olmuyor ben 2 nisanda baktırdım 371.26 çıktı 4 haftalık dedi bu değere göre

değerin 2 katına çıksa bile canım 5 haftalık olmuyor ben 2 nisanda baktırdım 371.26 çıktı 4 haftalık dedi bu değere göre

bende çarşamba günü baktırdım73.37 idi haftaya kadar baya yükselmiş olur ve kese görünür demi kızlar

bende çarşamba günü baktırdım73.37 idi haftaya kadar baya yükselmiş olur ve kese görünür demi kızlar

8 - 10 gün içinde değerin 1000 i geçmesi lazım canım haftaya cuma gidersen görürsün bence ama biraz daha bekle ben 2 nisanda öğrenmiştim hamile olduğumu 20 nisanda gittim doktora bebeği de gördüm kalp atışlarınıda :KK16:

evet dogru soyluyorsun ıste onların hesabına gore sat 21 oldugu ıcın 4. haftası bıtmıs oluyor yanı 5. haftaya gırmıssın dıyorlar. ama benım hesabıma gore daha 3 hafta yenı bıtmıstır belkıı... anlamadım gıttı

8 - 10 gün içinde değerin 1000 i geçmesi lazım canım haftaya cuma gidersen görürsün bence ama biraz daha bekle ben 2 nisanda öğrenmiştim hamile olduğumu 20 nisanda gittim doktora bebeği de gördüm kalp atışlarınıda :KK16:

tatlım kalp atışlarını beklememem lazım kese görününce doktor iğne verceğini söyledi o yüzden perşembeye gün vardi. o yüzden sordum

evet dogru soyluyorsun ıste onların hesabına gore sat 21 oldugu ıcın 4. haftası bıtmıs oluyor yanı 5. haftaya gırmıssın dıyorlar. ama benım hesabıma gore daha 3 hafta yenı bıtmıstır belkıı... anlamadım gıttı

canım doktorlar ne zaman hamile kaldığını bilemedikleri için adet tarihinden hesaplıyorlar sata göre 1 2 hafta oynuyor canım ben de hesaplamaya göre 6 +5 im ama değilim en az 7 8 haftalığım çünkü karından bakıldığında herşeyi gördüm dün

tatlım kalp atışlarını beklememem lazım kese görününce doktor iğne verceğini söyledi o yüzden perşembeye gün vardi. o yüzden sordum

senin riskli gebelik sanırım perşembe git canım vajinadan bakarsa görür keseyi canım inşallah :KK16:

Son düzenleme:
kızlar herkeste bir tedirginlik bir endişe allah hepimize şu ilk 3 ayı hayırlısıyla geçirmeyi nasip etsin inşallah

amın ıns tatlım bende hıc bırsey yıyemıyorum yedgım esnada bosaltıyorum hemen mıgde bulantısı ne kadar kotu ve zor ısmıs aglıyorum herdefasında allah yardımcımız olsun...

benim yine kanamam başladı oysaki 2 gündür sürekli yatıyorum

kızlar şimdi sata göre hesapanıyor ama bence hiç düşünüp kafanızı karıştırmayın çünkü haftanızı bebek gösterecek zaten size benim dr um bebeği görmeden hafta söylemez hiç bir de ilk haftalar çok oynar bir ileri bir geri 12. haftadan sonra şaşmaz pek
kafa karıştırmak isterseniz en basiti hamilelik 40 hafta ne yani 10 ay mı o zaman niye bu 9 ay 10 gğn diyorlar
işte sat başındaki 3 hafta 10 aydan çıkıyor

benim yine kanamam başladı oysaki 2 gündür sürekli yatıyorum

kızlar şimdi sata göre hesapanıyor ama bence hiç düşünüp kafanızı karıştırmayın çünkü haftanızı bebek gösterecek zaten size benim dr um bebeği görmeden hafta söylemez hiç bir de ilk haftalar çok oynar bir ileri bir geri 12. haftadan sonra şaşmaz pek
kafa karıştırmak isterseniz en basiti hamilelik 40 hafta ne yani 10 ay mı o zaman niye bu 9 ay 10 gğn diyorlar
işte sat başındaki 3 hafta 10 aydan çıkıyor

canım geçmiş olsun aman dikkat et nasıl oluyo senin kanama lekelenme gibimi damla damla mı yoksa bildiğimiz adet gibi mi ?

amın ıns tatlım bende hıc bırsey yıyemıyorum yedgım esnada bosaltıyorum hemen mıgde bulantısı ne kadar kotu ve zor ısmıs aglıyorum herdefasında allah yardımcımız olsun...

ahh latacım bende aynı senin gibiydim ağlıyodum artık . şuan daha okadar çoğalmadı daha erken bir iki haftaya kadar benimde başlar

kızlar benm bulantıların eli kulağında heralde midem çok kötü başımda çok dönüyo söylemesi ayıp biraz önce yataktan lavabo için kalktım düşüyodum az daha

X