2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

benim yine kanamam başladı oysaki 2 gündür sürekli yatıyorum

kızlar şimdi sata göre hesapanıyor ama bence hiç düşünüp kafanızı karıştırmayın çünkü haftanızı bebek gösterecek zaten size benim dr um bebeği görmeden hafta söylemez hiç bir de ilk haftalar çok oynar bir ileri bir geri 12. haftadan sonra şaşmaz pek
kafa karıştırmak isterseniz en basiti hamilelik 40 hafta ne yani 10 ay mı o zaman niye bu 9 ay 10 gğn diyorlar
işte sat başındaki 3 hafta 10 aydan çıkıyor

rüzgar canım iğne verdi mi sana progestoron için.
kanama dediğin nasıl kırmızı mı yani?

benim rahim damarlarım çok inceymiş kalp atışları başlamayabilirmiş yada başlarsada beslenemezmiş tatlım. o yüzden kese belli olunca iğne vericek doktorum. ben geçen sene hamile kaldım ve bebeğimin kalp atışları başlamadı tatlım. inş bu bebeğime bişey olmaz. onada bişey olursa eşim daha çocuk yapmicaz dedi bi daha aynı acıyı yaşamak istemiyorum dedi tatlım benim için dua edin ne olurr

ne iğnesi canım.cleaxen gibi kan sulandırıcı mı?

canım geçmiş olsun aman dikkat et nasıl oluyo senin kanama lekelenme gibimi damla damla mı yoksa bildiğimiz adet gibi mi ?

daha nasıl dikkat edilir inan bilmiyorum artık kızımın maşallahı var 1 haftadır beni hiç üzmüyor sürekli yatıyorum yok canım su gibi kıpkırmızı ayaktaydım bacaklarımda hissedip baktım yattım yine artarsa daha eşimi aradım gelecek dr a gidicez yine

kızlar benm bulantıların eli kulağında heralde midem çok kötü başımda çok dönüyo söylemesi ayıp biraz önce yataktan lavabo için kalktım düşüyodum az daha
benim gece ve sabahları çok bulanıyo midem ama çok şükür yediklerimi çıakrdığım olmadı henüzz

daha nasıl dikkat edilir inan bilmiyorum artık kızımın maşallahı var 1 haftadır beni hiç üzmüyor sürekli yatıyorum yok canım su gibi kıpkırmızı ayaktaydım bacaklarımda hissedip baktım yattım yine artarsa daha eşimi aradım gelecek dr a gidicez yine

yavrum daha ne bekliyosun kıpkırmızı geliyo diyosun git bi doktora ya.
durulur mu öyle

canım ne bekliyosun bi git hemen benim 1 pedi doldurmucak kadar oldu ve daha hiçi öyle olmadı her lekenlenmede gidiyorum sende bekleme çok ay ömrümüzü yediler valla
benim gece ve sabahları çok bulanıyo midem ama çok şükür yediklerimi çıakrdığım olmadı henüzz

bende çıkarmıyorum ama çok kötü midem ne bulanıyo diyebiliyom nede bulamıyo diyebiliyom canım lekelenmelerin nasıl oldu canım

rüzgar canım iğne verdi mi sana progestoron için.
kanama dediğin nasıl kırmızı mı yani?

yavrum daha ne bekliyosun kıpkırmızı geliyo diyosun git bi doktora ya.
durulur mu öyle

evethap kullanıyordum iğneye çevrimiştik 3 gündür
çok daha kötülerinide gördüm canım ondan bekliyorum
kızımdadaböyleydim bu da böyle aktı azaldı şimdi brşey yok biraz daha yatayım kalkınca ne olacak bakalım ona göre giderim artık

canım ne bekliyosun bi git hemen benim 1 pedi doldurmucak kadar oldu ve daha hiçi öyle olmadı her lekenlenmede gidiyorum sende bekleme çok ay ömrümüzü yediler valla

bende çıkarmıyorum ama çok kötü midem ne bulanıyo diyebiliyom nede bulamıyo diyebiliyom canım lekelenmelerin nasıl oldu canım
iyi canım hafif geliyolar.
tamamen bitseler artık.
2 gündür yatamadım zaten misafir vardı.
ayaktaydım hep.
bugün yatıcam sanırım :)

evethap kullanıyordum iğneye çevrimiştik 3 gündür
çok daha kötülerinide gördüm canım ondan bekliyorum
kızımdadaböyleydim bu da böyle aktı azaldı şimdi brşey yok biraz daha yatayım kalkınca ne olacak bakalım ona göre giderim artık

iğne daha çabuk kana karıştığı için daha iyi iğnelere devam..

bencede git sakın bekleme yatmayla bişe olmaz kalkınca yine akar.bekleme

benimkide net konuştu eğer düşecekse veya bişey olacaksa 24 saat başındada olsam bişi yapamam dedi ama moral bozmak yok onlar bizim yanımızda olcaklar annelerini üzmücek meleklerimiz

kalkınca yine akmazsa azaldı diycem sanırım onu bekliyorum
kızlar walla rahatlık diye düşünmeyin ama elimde parçalarla dr a gittiğimi biliyorum ben
gelecekse ne olursa olsun geliyor
düşecekse ne olursa olsun gidiyor
yeterki biz elimizden geleni yapalım içimiz rahat olsun

benimkide net konuştu eğer düşecekse veya bişey olacaksa 24 saat başındada olsam bişi yapamam dedi ama moral bozmak yok onlar bizim yanımızda olcaklar annelerini üzmücek meleklerimiz

benimkide net konuşuyo kızlar geçen sene kalp atışları başlamayınca çok üzülmüştüm dr yapacak bişey yok Allah ne derse o olur demişti bana bizim elimizden bişe gelmez demişti tatlım

ALLAHINisimlerini okuyun bol bol.
hatta düşük tehlikesi olanlar bol bol EL MÜBDİ okusun...
eşleriniz de okusun hatta
RABBİm korusun meleklerimizi..:nazar:

neyse kızlar ben iğneye gidiyorum..
lekeler artmadan gideyim...
iğneler artırılcak zaten elik deşik oldum :KK1:

iyi canım hafif geliyolar.
tamamen bitseler artık.
2 gündür yatamadım zaten misafir vardı.
ayaktaydım hep.
bugün yatıcam sanırım :)

iğne daha çabuk kana karıştığı için daha iyi iğnelere devam..
çok sevindim iyi olmana canım benmde böle toz pembeden daha açık günde ya bi kere yada hiç benim dr bu bizi parmağında oynatıyo diyo valla
kalkınca yine akmazsa azaldı diycem sanırım onu bekliyorum
kızlar walla rahatlık diye düşünmeyin ama elimde parçalarla dr a gittiğimi biliyorum ben
gelecekse ne olursa olsun geliyor
düşecekse ne olursa olsun gidiyor
yeterki biz elimizden geleni yapalım içimiz rahat olsun
doğru diyosun canım tedbir bizden takdir Allah'tan rabbm yar ve yardımcımız olsun inşallah bişey olmuycak canım
benimkide net konuşuyo kızlar geçen sene kalp atışları başlamayınca çok üzülmüştüm dr yapacak bişey yok Allah ne derse o olur demişti bana bizim elimizden bişe gelmez demişti tatlım

öyle canım yapacak bişey yok yani gidecekse gider diyo doktor artık bende rahat bıraktım akşamdan beri kendimi bugün kendimde iyiyim moralimde iyi çok şükür

ALLAHINisimlerini okuyun bol bol.
hatta düşük tehlikesi olanlar bol bol EL MÜBDİ okusun...
eşleriniz de okusun hatta
RABBİm korusun meleklerimizi..:nazar:

neyse kızlar ben iğneye gidiyorum..
lekeler artmadan gideyim...
iğneler artırılcak zaten elik deşik oldum :KK1:

nelere katlanıyoruz evlat için valla Allah yardımcımız olsun amaaaa mideeem çok kötü yaaa

X