2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

günaydın kızlar dün akşam kanamam başlamıştı ve ikizlerimi kaybediyorum sanmıştım saolsun doktorum akşam 9 buçukta beni muayene etmek için çağardı çok şükür bebeklerim ii progestanı 2 katına çıkarttı ve düşük önleyici iğne verdi Allah kimseye yaşatmasın çok kötü bir duyguymuş Allah herkezin çocuklarını kendilerine bağaşlasın

amin canımmm inşallah sağsalim alırız hepimiz kucağımıza süt kokulularımızı:KK16:
senin adınada çok sevindim bol bol dinlen yorma kendini iş güç için falan:KK34:

herkese günaydın kızlar ben iyileşirim derken daha kötü uyandım sesim çıkmıyorboğazlarım şiş yutkunamıyorun öksürük başladı başladım mecbur antibiyotiğe

günaydın kızlar dün akşam kanamam başlamıştı ve ikizlerimi kaybediyorum sanmıştım saolsun doktorum akşam 9 buçukta beni muayene etmek için çağardı çok şükür bebeklerim ii progestanı 2 katına çıkarttı ve düşük önleyici iğne verdi Allah kimseye yaşatmasın çok kötü bir duyguymuş Allah herkezin çocuklarını kendilerine bağaşlasın

geçmiş olsun,inşallah tekrar bir daha yaşamazsın.
Kızkardeşiminde ikizleri var sana benzer süreci biz onda da yaşamıştık.aman dikkat kendini yormak ve moral bozmak yok.

herkese günaydın kızlar ben iyileşirim derken daha kötü uyandım sesim çıkmıyorboğazlarım şiş yutkunamıyorun öksürük başladı başladım mecbur antibiyotiğe

Geçmiş olsun.Üzüldüm hata olmana.Doktor antibiyotiğe ne diyor kullanmadan atlatamazmısın

Ayyy tüylerim ürperdi yeminle,senelerce c.tesi pazar demeden çalıştım:KK50:
Gerçi o zamanlar bu kadar çok çalışmasaydım şimdi ekmeğini yiyemezdim.
Gençken çok çalışmak lazım

aynen canım çok haklısın sabah 8 aksam 7 calısıyorum evlendığımızde hiç birşeyimiz yoktu 3 senede çok şükür epey iyiyiz. çalışmadan yiçbirşey olmuyor aynen çok çok çalışmak lazım

aynen canım çok haklısın sabah 8 aksam 7 calısıyorum evlendığımızde hiç birşeyimiz yoktu 3 senede çok şükür epey iyiyiz. çalışmadan yiçbirşey olmuyor aynen çok çok çalışmak lazım

Profilinde muhasebeci yazıyor.Zor iş muhasebe hesap kodlarını sevemedim nedense:KK1:
SMM olman şart mutlaka ve mutlaka buna önem vermelisin .Yeni türk ticaret kanunu çok ciddi kurallar getiriyor.

Geçmiş olsun.Üzüldüm hata olmana.Doktor antibiyotiğe ne diyor kullanmadan atlatamazmısın

çok kötü olursan başla dedi öyle yazdı ama dahada kötü oluyorum öyle kötü olup 1 kutuyu bitireceğime 2 günde geçsin
ayakta duramıyorum geçmeyen bir baş ağrısı öksürdüke midem bulanıyorum kızım zaten talep ve arzuları bitmiyor
zaten kanamadan dolayı uzanıyorum ama en azından dinçtim bunda vücut bitik belden altımla boynumdan üstüm yok

çok kötü olursan başla dedi öyle yazdı ama dahada kötü oluyorum öyle kötü olup 1 kutuyu bitireceğime 2 günde geçsin
ayakta duramıyorum geçmeyen bir baş ağrısı öksürdüke midem bulanıyorum kızım zaten talep ve arzuları bitmiyor
zaten kanamadan dolayı uzanıyorum ama en azından dinçtim bunda vücut bitik belden altımla boynumdan üstüm yok

Haklısın allah acil şifa versin.2 saat bile dinlenebilsen iyi gelebilir.

Profilinde muhasebeci yazıyor.Zor iş muhasebe hesap kodlarını sevemedim nedense:KK1:
SMM olman şart mutlaka ve mutlaka buna önem vermelisin .Yeni türk ticaret kanunu çok ciddi kurallar getiriyor.

evet smmm ılk sınavını kazandım staj başlattım ama süreç zor şimdi bebiş durumuda var ne yapıcam bilmiyorum :KK43:

arkadaşlar ben toplantıya girmek zorundayım.
fasulyemle o kadar çok toplantıya giriyoruz ki doğar doğmaz bize, toplanıp durum değerlendirmesi yapalım demesinden korkuyorum:KK1::KK1::KK1:

çokgeçmiş olsun canım inşallah bir daha yaşamazsın Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh

günaydın kızlarr.
gününüz aydın olsun....
birazdan kahvaltı edicez biz bebişimle :)
mide bulantımız özellikle sabahları bide gece çok oluyo.
inşallah çok sürmez yaa...

Evet tatlım hamilelik sırf stres..daha durun kesem acaba boşmu?kalp atışları varmı?bebeğim sağlıklımı?kalp atışı devam ediyormu?
2li test sonucum nasıl 3 lü nasıl vs vs..hep düşünceyle gececek.Bu yolda yarıda kalanlar maalesef olacak..Ama sakın stres yapmayın herşey güzel olacak..

Benim 6.haftada görünmüştü sanırım.
Merak etme cnm mide bulantıların başlayacak ama umarım başlamaz.
Benim 8.haftamda başladı ve hala var azaldı ama:KK43:

canım bırsey sorucam. sız bebegınızın haftalık hesabını yaparken doktorun hesabına gore mı yapıyorsunuz yoksa kendı ılıskı gununuze gore mı hesap yapıyorsunuz???yanı doktor hesabı adetınızın bırıncı gununden hesaplıyor ama normalde bebekler7 haftalık denıldıgınde aslına bakarsan 4 haftalık bırsye oluyor? neye gore belırleyıp ultrason ıcın dr. gıtmemız gerek?

slm kızlar günaydın size ve cücüklerinize dün moralim çok bozuktu ama bugün çok şükür iyi gibiyim artık şöyle düşüncem benim gibi olupta sağlıkla bebeğini kucağına alanlar var ne yazılmışsa alnıma onu görcem sıkıntıya meyil vermicem artık ne yapayım yani çok şükür bugünüme...

canım bırsey sorucam. sız bebegınızın haftalık hesabını yaparken doktorun hesabına gore mı yapıyorsunuz yoksa kendı ılıskı gununuze gore mı hesap yapıyorsunuz???yanı doktor hesabı adetınızın bırıncı gununden hesaplıyor ama normalde bebekler7 haftalık denıldıgınde aslına bakarsan 4 haftalık bırsye oluyor? neye gore belırleyıp ultrason ıcın dr. gıtmemız gerek?

gebelik her zaman sat a göre hesaplanır ilişki gnünü hem herkes bilemez
geç döllenme efalan onlar ultrasona göre çıkar
hamilelik zaten 40 hafta o da 10 aya denk geliyor o baştaki haftalar 40 haftanın içinde i fazladan sayılmış oluyor işte
sat a göre de olabilir kan deeğrinize görede hesaplayıp gidebilirsiniz
değer gün aşırı 2 ye katlar 1500 den sonra alttan kese görünür ondan 15 gün sonrada bebek görünür

slm kızlar günaydın size ve cücüklerinize dün moralim çok bozuktu ama bugün çok şükür iyi gibiyim artık şöyle düşüncem benim gibi olupta sağlıkla bebeğini kucağına alanlar var ne yazılmışsa alnıma onu görcem sıkıntıya meyil vermicem artık ne yapayım yani çok şükür bugünüme...

evetttttttt işte buuuuuu hergün aynı potansiyeli bekliyorum senden

gebelik her zaman sat a göre hesaplanır ilişki gnünü hem herkes bilemez
geç döllenme efalan onlar ultrasona göre çıkar
hamilelik zaten 40 hafta o da 10 aya denk geliyor o baştaki haftalar 40 haftanın içinde i fazladan sayılmış oluyor işte
sat a göre de olabilir kan deeğrinize görede hesaplayıp gidebilirsiniz
değer gün aşırı 2 ye katlar 1500 den sonra alttan kese görünür ondan 15 gün sonrada bebek görünür

evetttttttt işte buuuuuu hergün aynı potansiyeli bekliyorum senden

CANIM alttan baktırmak ıstemıyorum.karından gorunmesı ıcın betahcg degerı kac olması gerekıyorr

X