2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ben anne değil dev olacağım bu gidişle

Merhabalar aralık anneleriii
Mercimekleriniz nasıllarrr oyyy daha onlar keseciklerrrrr
Güzel hamilelikler diliyorum eylül annesi olarak kızlar sorunsuz...Merak ettim bakayım dedim en taze annelere

kızlarr bugun dr kontrolüm var dı ama gidemedim cünkü eşimin acil işi cıktı pazartesiye kaldı

kızlarr bugun dr kontrolüm var dı ama gidemedim cünkü eşimin acil işi cıktı pazartesiye kaldı
üzülme geç olsun güç olmasın canım
Merhabalar aralık anneleriii
Mercimekleriniz nasıllarrr oyyy daha onlar keseciklerrrrr
Güzel hamilelikler diliyorum eylül annesi olarak kızlar sorunsuz...Merak ettim bakayım dedim en taze annelere
teşekkür ederz ama ömürden ömür gidiyo valla
Benim meslegım bu araştırıp ogrenmek

hmm iimiş tatlım ya çok hoşuma gitti bu benm

selam kızlarrr
bugün kalp atışlarını gördümm kuzumun,ama iki hafta önce 4+2 idi,bugün 6+2 olmasını beklerken 8+1 çıktı,neden acaba..

selam kızlarrr
bugün kalp atışlarını gördümm kuzumun,ama iki hafta önce 4+2 idi,bugün 6+2 olmasını beklerken 8+1 çıktı,neden acaba..

canım takma kafana bizim cücükler bizi parkamklarına takmış oynatıyolar :) bu arada biz şimdi bi güzel çiğköfte ve pizza yedik yanında koyu bi ayran ohhh değmeyin keyfimize alakasız ama canım istedi ne yapayım tatlım bu arada hayırlı olsun pıt pıtların rabbm banada nasip etsin Allahîm salıkla kucağımıza almayı nasip etsin lütfen dua et bize

kızlar lekelenme artınca doktora gittim.
iyiki gitmişim bebeğimi gördümmm minnacıkkk
kalp atışlarını da gördüm...
maşşallahh kuzuma benimm
hala riskimiz var iğnelere devammmm
RABBİm tüm meleklerimizi korusun....

canım gebelikte salam sucuk çiğ köfte yemek zararlı diye biliyorum.

çiğ et türü şeyler yani dikkat et emi kuzum

amma konuşmuşsunuz annişler oku oku bitmedi yeni gelen arkadaşlar olmuş hepsi hoşgelmiş sağ salim hepimiz alıcaz inşallah bebişlerimizi kucağımıza

benim sıpa bugün bizi mahvetti doktor doktor gezdik bugün sabah gittiğimiz gıcık doktor yine muayene etmedi bizde özele gittik iyikide gitmişiz oradaki doktor iyiydi şükürler olsun kesemizide gördük ama düşük tehlikesi var demesinmi aşağıya yerleşmiş bebiş birde önceki doktorun (10 gün önce ) yaptırdığı tahlilleri gösterdim meğer idrar yolu enfeksiyonu varmış bu doktor bunu nasıl görmedi dedi bi kızdı neyse tekrarladık tahlilleri enfeksiyon geçmiş progesteron 32.52 çıktı bebek çok iyi tutunmuş dedi ama yinede progestana başladık 1 hafta sonra yine gidicez o zaman bebeği görebilicez sanırım ağlamaktan gözlerim şişti ne gündü ama neyseki şu anda yolunda gidiyor sanırım alah hepimize kolaylık versin

elendil ve obsesif üzülmeyin artık düzelecek herşey böyle yaparak onları daha çok tehlikeye atıyoruz olacağı varsa olur biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi allahın takdiri hayırlısı neyse o olsun öptüm sizi

maşallah canım benim o lekelenmelerde bitecek herşey yoluna girecek inşallah bebişinin kalbi atıyor ya çok şükür gerisi gelir inşallah darısı bizim başımıza

şuan itibariyle kanamam başladı ikizlerimi kaybediyorum galiba adet ağrısı gibi bir ağrı var karnımda çok kötüyümmmm

canım gebelikte salam sucuk çiğ köfte yemek zararlı diye biliyorum.

çiğ et türü şeyler yani dikkat et emi kuzum
canım dayanamdım valla çok istedi canım arık pozitif düşüncem olucağı varsa olur hepiniz iyi ki varsınız canım maşallah rabbm banada nasip etsin bu lekelenmeler boş çıksın
aynen öyle canım rabbim hayırlısını versin bakalım
maşallah canım benim o lekelenmelerde bitecek herşey yoluna girecek inşallah bebişinin kalbi atıyor ya çok şükür gerisi gelir inşallah darısı bizim başımıza
canım bende progestan kullanıyorum ve faydasını gördüm bu arda meriva pıtpıtları duydun mu

Son düzenleme:
hımm allah hayırlı etsın hamılelıgını nasıl ecıyor rahatmısınz ben su 4 gundur cok kotuyumm mıgdem konusunda..
mide bulantım olmadı çk şükür.bi iki kere kısa öğürtü geldi o kadar..
ama bende feci gaz varr..sürekliii gazım cıkıcak die bekliorumm...
çıkan eden yk..bi ara kabız oldum.çk şükür gecti o da..normalmiş ama hepsi dr.öyle dedi yanii.gecicek sabır dio:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…