2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

bizim günlerimiz aynnı ben duydum sende duyarsın inş ama sen gittiğinde karından rahat duyarsın benim alttan görebildik

kalp atışını duyunca da rahatlamıcaksın..yok 2li test iyi çıkacak mı yok bugun tekme atmadı işey mi oldu...hayatının en güzel dönemi bu kendine eziyet etme tadını çıkar artık

canım valla annem diyo ki herşeyi geçtim senden olacaz dedi kalpten gitcen diyo
ne biliyim yinede korkuyorum ya boşsa diye

doğru diyosun canım inşallah iyi olcaz diyelim bekleyelim 7 mayısı

maraş usulu sade cornet tavsıye ederım bayılıyorum

kalp atışını duyunca da rahatlamıcaksın..yok 2li test iyi çıkacak mı yok bugun tekme atmadı işey mi oldu...hayatının en güzel dönemi bu kendine eziyet etme tadını çıkar artık

harika insanlarsınız iyi ki varsınız evet canım doğru diysun ama canımı çok sıktılar benmde

bizim günlerimiz aynnı ben duydum sende duyarsın inş ama sen gittiğinde karından rahat duyarsın benim alttan görebildik

Ben hiç alttan muayene olmadım .Duymasamda ekranda gördüm.
Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.
Fakat ben hiç duyarım duymam gibi bir stres yapmadım.Onun yerine keyfini sürmeye çalışıyorum.
İdrar testi pozitif çıktığından berifasulyemle konuşuyorum

bende öle cnm pozitifi gördüğümden beri konuşuyorum mercimeğimle:))

bende öle cnm pozitifi gördüğümden beri konuşuyorum mercimeğimle:))

canım valla annem diyo ki herşeyi geçtim senden olacaz dedi kalpten gitcen diyo

ne biliyim yinede korkuyorum ya boşsa diye

doğru diyosun canım inşallah iyi olcaz diyelim bekleyelim 7 mayısı

boşsa değil bebiş var ve düşün bakalım ne yemek ister ne yapmak ister?
pozitif olalım fasulyemle ben 18:30'u bekliyoruz yemek ısmarlayacağım birde kuzenleri için hediye alacağız

boşsa değil bebiş var ve düşün bakalım ne yemek ister ne yapmak ister?
pozitif olalım fasulyemle ben 18:30'u bekliyoruz yemek ısmarlayacağım birde kuzenleri için hediye alacağız

ayy çok güzel canımız hamburger yemek istiyo galiba bakalım gidip bi yiyelim

iştahım okadar açıldı ki bu ara kızlar canım ne isterse hemen ya yapıyorum yada alıyorum

maraş usulu sade cornet tavsıye ederım bayılıyorum

bende cornet çok seviyorum bak şimd yiyesim geldi ama 1 tane var kızımdan bana kalmaz en iyisi o uyurken yemek

benim mecbur alttan bakıldı kanama olunca üstten göremiyorlar rahat
öyle olmak hep çok stemişimdir ama olmadı hep böyle sorunsuz güzel güzel devam etsin inşallah

ayy çok güzel canımız hamburger yemek istiyo galiba bakalım gidip bi yiyelim

ya sizböylesöyledikçe benimde canım istiyor ama görünce hiçbirşey yiyemiyorum
taze fasülye çok özlemiştim çalı fasülye buldum düdüklüyede koymadım tam 2 saatte pişti ama güzel olmuştu fasülyede bitti bakalım bundan sonra ne yiyeceğim ben 2 kilo verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…