2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

bende dengelı beslenmeye çalısıyorum ilk zamanları çok et tükettım
Şimdi ise bıraz sebze agırlıklı yıyorum akşamları etli yemek yiyorum
Süt içemıyorum ondan dolayıd aayran içiyorum
2 litre su tüketıyorum
abur cubur hiç yiyemıyorum
meyve tuketıyorum
cevız incir badem fındık yıyorum
öyle işteee
:))

69 kilo ile hamile kaldım.Kısmetse 85 ile doğum yaparım.Bebiş beni gördüğünde dev sanacak sanırım:KK1:

canım yanlız diğer topikte bir arkadaş sana bir kaç soru sormuş onlarıda cevaplarsan iyi olur burdan çıkmana gerek yok başka sayfada açarsın o topiği ok?

hangisinde sormus canım benım cevaplayalım hemen bılgımız dogrultusunda ınsallahh.

kızalar mrb bende aranıza kaılmak ıstedım benım dogum tarıhımde muhtemelen 14 aralık hepımız saglıklı bır sekılde bebıslerımızı kucagımıza alırız ıns....ama benım mıgde bulantılarım cok kotu ve ılk bebegım hersey yolunda gıtsın ıstıyorum allah yardımcımız olsun.......

slm herkese Allah nasip ederse bende aralık annesi olucam kızlar benide aranıza alırmısınız???

Hoşgeldiniz arkadaşlar,
Kısmetse Aralıkta sırayla bebek resimlerini yayınlarız:nazar:

slm herkese Allah nasip ederse bende aralık annesi olucam kızlar benide aranıza alırmısınız???

tatlım mrb sende mı geldın buraya dalınde burda ben yenı gordum bu topıgı burdakı kzıalrda cok samımı sevdım topıgı hemen daldım bende hemen bır ce yapayım dedım:)

tatlım mrb sende mı geldın buraya dalınde burda ben yenı gordum bu topıgı burdakı kzıalrda cok samımı sevdım topıgı hemen daldım bende hemen bır ce yapayım dedım:)

evet tatlım bende geldim. bende seni gördüm ve hemen geldim:)))

Hoşgeldiniz arkadaşlar,
Kısmetse Aralıkta sırayla bebek resimlerini yayınlarız:nazar:

ıns tatlımmmm canım benım su mıgden bulantıları nezman gececek acaba hıc bırsey yıyemıyorum umarım bebısım mını mınnacık kalmaz...

kızalar mrb bende aranıza kaılmak ıstedım benım dogum tarıhımde muhtemelen 14 aralık hepımız saglıklı bır sekılde bebıslerımızı kucagımıza alırız ıns....ama benım mıgde bulantılarım cok kotu ve ılk bebegım hersey yolunda gıtsın ıstıyorum allah yardımcımız olsun.......

selamun aleykum arkadaslar... aranıza ben de yenı katıldım eger kabul edersenız.... cok guzel bır duygu..Rabbım tum ısteyıpte bekleyenlere nasip etsın inşallahh. elhamdulillah

hoşgeldiniz kızlarrrrrrrr hayırlı uğurlu olsun bebişleriniz< sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin güzel allahım inşallah:KK16:

ıns tatlımmmm canım benım su mıgden bulantıları nezman gececek acaba hıc bırsey yıyemıyorum umarım bebısım mını mınnacık kalmaz...

tatlım merak etme 3 ay içinde geçer korkma minnacık kalmaz bebişin bitanem gelişicek o . benimde başladı artık hafiften . tuzlu şeyler ye ii gelir

X