2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ben sebze agırlıklı tuketmeye çalısıyorum makarna ve pılav neredeyse hıc yemıyorum.
Saglıklı olsun yavrularımız inş. :KK23: :KK23: :KK23:

selamun aleykum arkadaslar... aranıza ben de yenı katıldım eger kabul edersenız.... cok guzel bır duygu..Rabbım tum ısteyıpte bekleyenlere nasip etsın inşallahh. elhamdulillah

Mesela eşlerimiz bebek hakkında neler düşünüyor onu paylaşalım olur mu?

Ben başlıyım mesela benim ki diyor ki ne zaman cinsiyetı bellı olacak
bence erkek
bana benıyecek klasık baba modelı :KK66:

benimkide kız olcak diyor tabi oğlm olsun isterim ama diyo bu kızgibi benimde erkek doğuyor bakalım ne olcak:KK1:

selamun aleykum arkadaslar... aranıza ben de yenı katıldım eger kabul edersenız.... cok guzel bır duygu..Rabbım tum ısteyıpte bekleyenlere nasip etsın inşallahh. elhamdulillah

Hoşgeldin
güzel dileklerin için kendi adıma teşekkür ederim.
İnşallah bebişleri kucağımızda görmek nasip olur.

hoşgeldin canım benim inşallah bende aranıza katılabilirmmmmmmm
topiği açan arkadaşa bilgilerini özel mesajla yolla kaydetsin seni ok görüşürüz canım

hoşbuldumm.. çok güzel burda herkes hemen hemen aynı haftada ve ortak problemlerımızı(ınsallah olmaz) paylasıp fıkır alabılıcez... aşermeyle alakalı arkadasların yazılarını okudum henuz bende boyle bırsey yok ama ben aşermenın psıkolojık oldugunu dusunuyorum. benım canım o an ne ıstıyorsa yıyorum. o yuzden ekstra bırsey ıstemedım henuz. bır de eslerın beklentılerı galıba hemen hemen aynı benım delı oglum dıye sevıyoo. :)))

canım yanlız diğer topikte bir arkadaş sana bir kaç soru sormuş onlarıda cevaplarsan iyi olur burdan çıkmana gerek yok başka sayfada açarsın o topiği ok?

ben sebze agırlıklı tuketmeye çalısıyorum makarna ve pılav neredeyse hıc yemıyorum.
Saglıklı olsun yavrularımız inş. :KK23: :KK23: :KK23:

Karbonhidrat alman lazım.Ben sabahları kahvaltı,öğlenleri kırmızı yada beyaz et(dışarda yemek zorundayım işim nedeniyle) akşamları sebze ve baklagil şeklinde dengelemeye çalışıyorum.
Bu sabah evden nasıl çıktıysam ceviz ve sütümü unutmuşum:KK14:

benimde turşuu ve zeytin
çikolata ve tatlıyı hıc ama hiç canım çekmiyor
Süt içemedigimi içinde gunde ıkı bardak ayran içiyorum :KK66:

tatlı süte nesguik falan katıp içmeye çaılştınmı zorlayıp kendini :KK34:

Son düzenleme:
kızalar mrb bende aranıza kaılmak ıstedım benım dogum tarıhımde muhtemelen 14 aralık hepımız saglıklı bır sekılde bebıslerımızı kucagımıza alırız ıns....ama benım mıgde bulantılarım cok kotu ve ılk bebegım hersey yolunda gıtsın ıstıyorum allah yardımcımız olsun.......

Karbonhidrat alman lazım.Ben sabahları kahvaltı,öğlenleri kırmızı yada beyaz et(dışarda yemek zorundayım işim nedeniyle) akşamları sebze ve baklagil şeklinde dengelemeye çalışıyorum.
Bu sabah evden nasıl çıktıysam ceviz ve sütümü unutmuşum:KK14:

bende dengelı beslenmeye çalısıyorum ilk zamanları çok et tükettım
Şimdi ise bıraz sebze agırlıklı yıyorum akşamları etli yemek yiyorum
Süt içemıyorum ondan dolayıd aayran içiyorum
2 litre su tüketıyorum
abur cubur hiç yiyemıyorum
meyve tuketıyorum
cevız incir badem fındık yıyorum
öyle işteee
:))

Dün gece tv'de doktorlar süt içmeyin yoğurt yada ayran tüketin diyordu.
Ne yapacağımı şaşırıyorum bazen

heheh ben zaman süt içemıyorum iş yerınde bır tane sabah birtanede ögleden sonra ayran ıcıyorum :KK70:
aksamda yogurt :KK70:D
yarasın yavruma :KK66:

kızalar mrb bende aranıza kaılmak ıstedım benım dogum tarıhımde muhtemelen 14 aralık hepımız saglıklı bır sekılde bebıslerımızı kucagımıza alırız ıns....ama benım mıgde bulantılarım cok kotu ve ılk bebegım hersey yolunda gıtsın ıstıyorum allah yardımcımız olsun.......

hosegddin cnm.
sat kaç?

slm herkese Allah nasip ederse bende aralık annesi olucam kızlar benide aranıza alırmısınız???

X