2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Merhaba, yaş :27 kilo:53
1 gün gecikmeyi bekleyemeden test yaptım ve silik olarak 2. çizgi çıkınca 2 test daha yaptım ve aynı silik çift çizgi çıktı. Kan testi yaptırdım sonuç 54.99 poz çıktı. ancak sonuç bana çok düşük geldi. Size danışmak istedim lütfen yorumlarınızı yazabilir misiniz?
Herkese teşekkürler.
sonucunu doktoa ne zaman gösterceksin..en doğru bilgiyi o verecektir..ama görünen,hamilesin..:KK49:

Merhaba, yaş :27 kilo:53
1 gün gecikmeyi bekleyemeden test yaptım ve silik olarak 2. çizgi çıkınca 2 test daha yaptım ve aynı silik çift çizgi çıktı. Kan testi yaptırdım sonuç 54.99 poz çıktı. ancak sonuç bana çok düşük geldi. Size danışmak istedim lütfen yorumlarınızı yazabilir misiniz?
Herkese teşekkürler.

cnm gebelik olmayan bi kadında değerler 0-5 arası çıkıyomuş gebeliğin 3.haftasında değerler 0-150 arası oluyomuş ve hergün yükselerek devam ediyomuş yani sen daha erken yaptırdığın için öyle çıkmıştır cnm bikaç gün sonra yaptırmış olsaydın baya bi yüksek çıkar yani hayırlı olsun cnm inşallah bebişin geliyo :KK49:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVABINIZ İÇİN, DR.DAN PTESİ İÇİN randevu alabildim. çok sürpriz olduğu için konu hakkında araştırmada yapmamıştım daha önce. değer biraz düşük geldi o nedenle çekinerek kimseye söyleyemiyorum. reglime 3 gün vardı belki ondan düşüktür. ama 3 tane idrar testinde de çift çizgi beni iyice şüphelendirdi. 2 sini dün öğlen birini bu sabah yaptım. bu öğlen tekrar kan testi yaptırmayı düşünüyorum acilde.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CEVABINIZ İÇİN, DR.DAN PTESİ İÇİN randevu alabildim. çok sürpriz olduğu için konu hakkında araştırmada yapmamıştım daha önce. değer biraz düşük geldi o nedenle çekinerek kimseye söyleyemiyorum. reglime 3 gün vardı belki ondan düşüktür. ama 3 tane idrar testinde de çift çizgi beni iyice şüphelendirdi. 2 sini dün öğlen birini bu sabah yaptım. bu öğlen tekrar kan testi yaptırmayı düşünüyorum acilde.

merhaba. bebeğin hayırlı olsun canım. ben de hamileliğimi ilk öğrendiğimde kandaki hcg değeri sadece 9.44tü. 2 gün sonra tekrarladık testi ve 3katı artmıştı değer:) doktorumun testi tekrarlamasındaki amaç gebeliğin sağlıklı ilerleyip lerlemediğini anlamak içindi yani sağlıklı giden bir gebelikte değer 2 gün sonra 2ye katlamalıymış. yokda dış gebelikten falan şüpheleniliyormuş. kısacası senin değerin benimkinden çok çok daha yüksek:)))

Merhaba kızlar. Ben de bir Aralık annesi adayıyım. Öğreneli 1 haftayı geçti aslında ama korkumdan yazamadım. Bugün keseyi gördük, haftaya da inşallah kalp atımını duyarız.
Bu beşinci hamileliğim ama herşey yolunda giderse ilk bebeğim olacak inşallah.

Merhaba 2012 Aralık anne adayları;
Öncelikle hepinize sağlıklı ve rahat bir hamilelik diliyorum ve vakitli,sağlıklı doğumlar diliyorum.
Ben 2011 Şubat annesiyim.2009'dan beri KK'da çeşitli topiclerde yazdım.2010'da Klomen tedavisi ile hamile kalıp 2011 5 Şubatta doğum yaptım.Çoook cadı ama Dünyalara değişmeyeceğim 14 aylık bir kızım var.Aralık ayından beri adet olamıyordum ve geçen hafta süpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim.Rabbime şükürler olsun ki süpriz bir bebiş yolladı bana. SAT belli olmadığı için tahmini doğum tarihi söyleyemiyorum.Bugün doktora gittim.Kese göründü ve ölçüm yapıldı.Kese ölçülerine göre 5+1 gözüküyorum.Sanırım Aralığın ilk haftasına denk geliyor doğum. Önceki doğumum sezeryan olduğu ve bazı sağlık sorunları yaşadığım için belki erken alabilirler ve Kasım annesi olurum ama ben yine de buraya yazdım.
Tabloya beni de eklerseniz çok memnun olurum. Bilgilerim yaşadığım şehir:Ankara 2. bebeğim olacak SAT yok Tahmini SAT 1 MART. Bu SAT'a göre tahmini doğum 6Aralık.

Beta Hcg değerlerinden bahsetmişsiniz kızlar.Bende geçen hafta çarşamba kanda baktırdım. değerim 691 çıkmıştı.

merhaba kızlar , öğlen dün yaptırdığım teste güvenemeyip tekrar gideceğimden bahsetmiştim. dün kanda 54 çıkan sonuç bugün 86 çıktı. boş yere ümitlenmiyorum umarım.

merhaba kızlar , öğlen dün yaptırdığım teste güvenemeyip tekrar gideceğimden bahsetmiştim. dün kanda 54 çıkan sonuç bugün 86 çıktı. boş yere ümitlenmiyorum umarım.

Değerinin düşük çıkmış olması önemli değil, yeter ki düzgün birşekilde artış göstersin. Dünden bugün artışı güzel bence, için rahat olsun.

Değerinin düşük çıkmış olması önemli değil, yeter ki düzgün birşekilde artış göstersin. Dünden bugüne artışı güzel bence, için rahat olsun.

Canım zaten 2 günde yaklaşık olarak 2 katına çıkması beklenir değerin.Sen hemen ertesi gün baktırmışsın.1 günde 54ten 86'ya çıktıysa 2 günde 100'ün üstüne çıkacak demektir.Hiç endişe etme.Gayet güzel ilerliyor hamileliğin. İlk bebeğimde tam adet olmam gereken gün değerim 246,5 çıkmıştı 2 gün sonra 2 kattan biraz az artmıştı ama doktor sorun olmayacağını söyledi.Önemli olan artış göstermesi değerinin.Eğer kendini bu rakamlarla kasarsan bebeğin de rahatsız olur.Bırak büyümeye devam etsin.Şu an o içeride çooook işler başarıyor. :)

selam analar :KK3:

bu yazdığınız değerler ne değerleri yükselen hcg mi? ya benim değerim bile yok ben bilmiyorumki. ama bulantım var özellikle bugun artış gösterdi :KK30:

Merhaba 2012 Aralık anne adayları;
Öncelikle hepinize sağlıklı ve rahat bir hamilelik diliyorum ve vakitli,sağlıklı doğumlar diliyorum.
Ben 2011 Şubat annesiyim.2009'dan beri KK'da çeşitli topiclerde yazdım.2010'da Klomen tedavisi ile hamile kalıp 2011 5 Şubatta doğum yaptım.Çoook cadı ama Dünyalara değişmeyeceğim 14 aylık bir kızım var.Aralık ayından beri adet olamıyordum ve geçen hafta süpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim.Rabbime şükürler olsun ki süpriz bir bebiş yolladı bana. SAT belli olmadığı için tahmini doğum tarihi söyleyemiyorum.Bugün doktora gittim.Kese göründü ve ölçüm yapıldı.Kese ölçülerine göre 5+1 gözüküyorum.Sanırım Aralığın ilk haftasına denk geliyor doğum. Önceki doğumum sezeryan olduğu ve bazı sağlık sorunları yaşadığım için belki erken alabilirler ve Kasım annesi olurum ama ben yine de buraya yazdım.
Tabloya beni de eklerseniz çok memnun olurum. Bilgilerim yaşadığım şehir:Ankara 2. bebeğim olacak SAT yok Tahmini SAT 1 MART. Bu SAT'a göre tahmini doğum 6Aralık.

Değerinin düşük çıkmış olması önemli değil, yeter ki düzgün birşekilde artış göstersin. Dünden bugün artışı güzel bence, için rahat olsun.

tebrik ederim arkadaşlar, inş hep beraber alırız hayırlısıyla yavrucukları kucağımıza.

Ayy ben yaş ve kilo söylememişim :KK70: yaş:27 Kilo:86 :KK43: en şişko benim aranızda.:KK49:

selam analar :KK3:

bu yazdığınız değerler ne değerleri yükselen hcg mi? ya benim değerim bile yok ben bilmiyorumki. ama bulantım var özellikle bugun artış gösterdi :KK30:

Amaaan boşver değerin olmaması daha iyi.Boşa kafa karışıklığı :KK70: Benim ilk bebeğimde hiç bulantım falan olmadı.Sadece aşırı uyku hali vardı.Onun dışında süperdi.Bunda hafif hafif midem bulanıyor.Hani araba tutar da için için mideniz bulanır ya onun gibi.

öf benimde bugun baya midem bulandı eyvahhh dedim kabus başlıyor :KK43:

zaten 3 sabahtır iyi değildim. şuan geçti sanki ama deminde geçmişti başladı tekrardan. artık her an herşey olabilir. senin kızında benimkindende minikmiş Allah bağışlasın.

benimkide 20 aylık. 2 bebekle ne yaparım demiyorum, çünkü işin o kısmını düşünmemeye çalışıyorum şuan :)

nedense ilk hamileliğime göre daha relaxım zırt pırt doktora gidesim yok . tecrübelendikmi ne??

zaten 3 sabahtır iyi değildim. şuan geçti sanki ama deminde geçmişti başladı tekrardan. artık her an herşey olabilir. senin kızında benimkindende minikmiş Allah bağışlasın.

benimkide 20 aylık. 2 bebekle ne yaparım demiyorum, çünkü işin o kısmını düşünmemeye çalışıyorum şuan :)

nedense ilk hamileliğime göre daha relaxım zırt pırt doktora gidesim yok . tecrübelendikmi ne??

Valla benim hiç bulantım yok, daha öncekinde de olmamıştı. Saçma olacak ama ben de tam tersine keşke olsa diyorum böylece bebeğimin benimle olduğunu anlayabilirim diye.

Evet kızım 14 aylık oldu bugün :) aralarında 22ay falan olacak Allah nasip ederse.İkiz gibi büyürler işte :KK70: Allahtan bir mani olmazsa Kayınvalidem yardım edecek.Zaten onların arka apartmanına taşınmayı düşünüyoruz.Allah süpriz bir şekilde verdiyse bakma gücünü de verir elbet.
Ben doktora bugün gittim.Keseyi gördüm.Tabi ilk hamilelikte daha çok heyecan vardı.Daha meraklıydık.Şimdi aşamaları bildiğimiz için daha rahatız.Bide ilk hamilelikte ilk günden itibaren bi doğum korkusu vardı.Şimdi onu atlattığımız için ilk bebeğine hamile olanlara göre daha kolay geçiririz.

Valla benim hiç bulantım yok, daha öncekinde de olmamıştı. Saçma olacak ama ben de tam tersine keşke olsa diyorum böylece bebeğimin benimle olduğunu anlayabilirim diye.

Zaten ilerde fazlasıyla belli edecekler kendilerini :KK70: minik ayacıklarıyla tekmeleyerek.Şimdi bari rahat edelim biraz.Özellikle yaz döneminde umarım rahat geçer.Bu yaz çok sıcak olacakmış.

X