2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

doktor hamilelikte enfeksiyon çıkması normal dedi..aile hekimliğinde kan tahlilllerini yaptırdım..ebede az bişi var dedi..daha önce grip yada nezle geçirmiş olabilirsin dedi..sanırım bu aralar çyle bişi geçirmedim:KK43:

doktor hamilelikte enfeksiyon çıkması normal dedi..aile hekimliğinde kan tahlilllerini yaptırdım..ebede az bişi var dedi..daha önce grip yada nezle geçirmiş olabilirsin dedi..sanırım bu aralar çyle bişi geçirmedim:KK43:

o zaman endiselenme canim icini ferah tut biseycik olmaz insallahh

kızlar bende aranıza katılmak isterim bugün öğrendim hamileliğimi inşallah birlikte doğururuz bebişlerimizi
bilgileri veriyim cnm

muhtemel doğum tarihi 9 aralık

ikinci bebeğim bir oğlum var 3 yaşında

28 yaşındayım ve 68 kiloyum...

Son düzenleme:
neden bukadar bos bu aralık annelerıı yahuuu huuuuuu hanımlar nerdesınız 2012 aralıkta kımse dogurmuyomu benden baska :)))

hic bilmiyorum canim yaa allah sifa versin dr ne dedii

ooo basladimii nasil nelerden bulaniyo canim

dün giremedim mutfağa kokuları çok çabuk algılıyorum ve hemen başlıyo bulantım yemek yaptım zar zor elimi kokladım yanlışlıkla koklamaz olaydım içim kalktı yaaaa ama bugün iyiyim bakalım gün içinde ne olack

kizlar bende kotuyum yani kokulara karsi bi hasasiyetim yok ama midem hep agzima geliyor :KK37::KK37::KK37:

kızlar bende aranıza katılayım 06-12-2012 muhtemel doğum tarihim aralık anneleri :KK1:

arkadaşlar benide aranıza alın son regl tarihi 11 şubat bebeğim inşallah muhtemelen 18 kasım 2012 gibi gelecek

kizlar kacinci bebek kilonuz yasinizz tabloya gore bilgilerinizii verirseniz daha iyi olur
yavas yavas toplaniyor kis anneleriii

2012 Aralik Anneleri Paylaşım Alanı
Ben 2012 Aralik Annesi oldum diyen bu kesinleşen sevgili anne adayımız lütfen bana ulaşsın bu başlığı kendisne devredeyim. Kendisi tablo yapabilen ve burası ile ciddi ilgilenecek biri olmaldıır.

kizlarrrr lutfen bilgilerinizii ozelden yollayin aralik anneleri tekrar tekrar soyletmeyin rica ediyorumm bos yerleri dolduralim tesekkurler

anneyasikilosubebisin dogumukacinci bebiscinsiyetiismison durum
ORKDM22651 ARALIK2.bebis:44::44::nazar:
dalin26????3 ARALIK3.bebis:44::44::nazar:
sinekoc????3 ARALIK2. bebis:44::44::nazar:
sarajo????3 ARALIK??:44::44::nazar:
s_tekinozcanan25601 ARALIK ilk bebis:44::44::nazar:
yesim8428546 ARALIK2.bebis:44::44::nazar:
erva225625541 ARALIK ILK bebis:44::44::nazar:
livaza28802 ARALIK ILK bebis:44::44::nazar:
melihayigit28689 ARALIK 2. bebis:44::44::nazar:

mrb benide eklermisin listeye :KK49:
yaşım 24 kilom 52 tahmini doğum tarihi 11.12.2012 bu benim 2. gebeliğim ilk bebeğimi doğumdan 3 ay sonra kaybettim melek de olsa 1 bebişm var bu 2. bebişim
özel mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazdım

Son düzenleme:
mrb benide eklermisin listeye :KK49:
yaşım 24 kilom 52 tahmini doğum tarihi 11.12.2012 bu benim 2. gebeliğim ilk bebeğimi doğumdan 3 ay sonra kaybettim melek de olsa 1 bebişm var bu 2. bebişim
özel mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazdım

canim oncelikle bebegin hayirli olsun
ilk bebegine cok uzuldum sorun neydii :KK43::KK43:

canim oncelikle bebegin hayirli olsun
ilk bebegine cok uzuldum sorun neydii :KK43::KK43:

sağol canım
34 haftalık doğum yaptım 3 ay sonra sıvı kaybından hastaneye yatırdık yoğun bakıma erken doğduğu için organları hastalığı kaldıramadı dedi doktor böbreklerinde kalbinde karaciğerinde problem oluşmuş 5 gün sonra cenazesini aldık hastaneden 28 mayıs da 1 yıl olacak kızımı toprağa vereli
bu bebeğim inşallah zamanında gelir sağ salim büyütürüm bebeğimi inşallah

sağol canım
34 haftalık doğum yaptım 3 ay sonra sıvı kaybından hastaneye yatırdık yoğun bakıma erken doğduğu için organları hastalığı kaldıramadı dedi doktor böbreklerinde kalbinde karaciğerinde problem oluşmuş 5 gün sonra cenazesini aldık hastaneden 28 mayıs da 1 yıl olacak kızımı toprağa vereli

buyuk bi imtihan canim rabbim mukafatini versin
bu bebegini saglicakla buyut insallahh

sağol canım

merhabalar.. tesadüfen yazdıklarını okudum. cevap vererek o günlere tekrar dönmeni hiç istemem aslında ama yazmadan duramadım. inan çok üzüldüm gözlerim dolu dolu okudum. allahım nur içinde yatırsın meleğini ve bu bebeğini hayırlısıyla sağlıkla kucağına almanı çook mutlu sağlıklı bir şekilde büyütmeni nasip etsin. nolur cevap yazdığım ve o günleri hatırlattığım için kusura bakma..

merhabalar.. tesadüfen yazdıklarını okudum. cevap vererek o günlere tekrar dönmeni hiç istemem aslında ama yazmadan duramadım. inan çok üzüldüm gözlerim dolu dolu okudum. allahım nur içinde yatırsın meleğini ve bu bebeğini hayırlısıyla sağlıkla kucağına almanı çook mutlu sağlıklı bir şekilde büyütmeni nasip etsin. nolur cevap yazdığım ve o günleri hatırlattığım için kusura bakma..
yok canım olur mu öyle şey neden kusura bakayım her sn aklımda zaten meleğimi unutabilmek mümkün değil heryer de onun kokusu var ama derdini veren allah sabrını da veriyo yoksa dayanılacak bişey değil allahım hiç kimseye yaşatmasın evlat acısını imtihandan geçiyorum allahıma şükürler olsun ki isyan etmedim hep sabır diledim allahımdan inşallah mükafatını alırım
inşallah canım sağ salim kucağıma alır büyütürüm çocuğumu inşallah

25yaş 2.çocuk 06-12-2012 muhtemel dogum tarihim kilo60:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sağol canım

canımmm çok üzüldüm cennette seni bekliyo melegin inşallah başarıyla attatmışsındır imtihanını ve artık mükafatını alırsın
bende inşallah bu sefer aralık annesiyim 16 nisanda kese ve kalp atışı usgm var 1 kimyasal gebeligim var onu bile zor atlatmıştık rabbim beterinden korusun hep beraber burdan güzel haberler alıp veririz birbirimize:KK16:

X