2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım benim oglumda ilk 3ve son 3ay olmak üzre yatak yüzü görmedim hamileligim lavabo köselerinde gecti kızla erkekle alakası yok bu bulantıların bünyeyle alakalı benceeeeee

insallahh canimm benim annemde hepsind yatak dosek olmus yazik anacim benimm simdi onun degerini cok cok cok daha iyi anliyorumm:KK43::KK43:
hayirli geceler 2012 aralik anne adaylari saglicakla kuvusmaniz dilegimle
ins bende bir supriz yapip sizin araniza katilirim sat 12 mart eger bebk varsa 18 aralikta tesrif edecek ailecek bebk istiyoruz soyle boyledegil hasret kaldik resmen ins bekletmenden gelir kuzummm:KK49:

hadi gurbet insallahh yakala bizii :nazar::nazar::nazar:

haklisin canimm benim anneminde oyle gecermiss anneme cektim galiba
ama hayirli saglikli olsundaa cok dua ettim olmaz isede rabbimin vardir bir bildigi
kraker falan ise yaramiyor canim
agzimda cokkk kotu bir tat varr ve surekli bulantiiiiiii

kötüdür muhtemelen bulantı benim kzıımda bulanmamıştı hiç
Allah yardımcınız olsun

ins bende bir supriz yapip sizin araniza katilirim sat 12 mart eger bebk varsa 18 aralikta tesrif edecek ailecek bebk istiyoruz soyle boyledegil hasret kaldik resmen ins bekletmenden gelir kuzummm:KK49:

hayırlı olsun Rabbşm sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah kan verdiniz mi

aynı bende senin gibi sat 13 marttı ama bende sanırım yok ilk denemeydi ama yinede üzüldüm hayırlısı artık biraz beklicez anlaşılan..

Merhaba kızlar, :) bu arada benim inş 1. bebiş olacak bilgilerde bi yanlışlık var ilk sayfada, bir de tahmini d. tarihi 13 aralık. Benim regl olacakmış gibi hafif ağrı deam ediyor, bir farkı da yok regl belirtilerinden sizin de öylemiydi acaba?

Merhaba kızlar, :) bu arada benim inş 1. bebiş olacak bilgilerde bi yanlışlık var ilk sayfada, bir de tahmini d. tarihi 13 aralık. Benim regl olacakmış gibi hafif ağrı deam ediyor, bir farkı da yok regl belirtilerinden sizin de öylemiydi acaba?

günaydın canım.
2 gündür ara ara adet sancısı oluyor ama normal korkmana gerek yok :)

benim ki de aralık bebeği olacak
hayırlı olsun cnm inaşşah hepimiz güzel hamilelikler geçirir bebişlerimizi kucağımıza alırız...:KK16::KK16::KK16::KK16:
mrb kızlar bugün gitim doktora.. 6 tüp kan verdim aç karnına öldüm resmen yaa doktor hcg 19660 çıktı ultrasyon için haftaya gidecem doktora.. artık tasdiklendi hamiş olduğum.. :KK49:
niye verdin acaba bu kadar kan cnm ne için gerekiyodu ki??
merhaba kızlar nasılsın nasıl gidiyo hamilelik :KK49:
bişey sorucam benim ara ara kasığımda hafif ağrı oluyo sizde de oluyo mu :44:
cnm bendede var bazen bişi batıyo gibi oluyo kasıklarıma bazende adet olacakmışımda onun ağrısı gibi oluyo
selam guzel anneler ben coook kotuyummmmm

geberiyorum adetaaa kizimdada boyleydim acaba budami kiz:44:

bu asiri bulanti neden olur kizlar yaaaaa
cnm inşallah çabuk geçer demekki senin hamileliklerin böyle geçiyo cnm bende oğlumda öyleydim bakalım bunda henüz bişi yok ama başlıcaksa bilmiyorum
slm arkadaşlarrr kısmetse bende aralık annesiyim çok mutluyumm 6 ay sonra Allah nasip etti 5 haftalık falan çok şükür hiçbir şikayetim yok hafif ağrılar dışında Allah hepimizi korusun. Hepimizin bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsin. Cumartesi günü görmeye gidiyorum ilk göz ağrımı...
cnm hayırlı olsun hoşgeldin aramıza inşallah hep birlikte geçiririz bu güzel günleri :KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm inşallah hayırlısıyla katılırsın sende aramıza hadi bekliyoruz seni hemen gel :KK16::KK16::KK16:

cnm bende aynı şekildeyim önce zaten adet olcam diye hiç beklemiyodum hamileliği gecikince test yaptım yoksa hala ha oldum ha olucam bekliyodum kırmızıları normal heralde ağrılar

cnm bende aynı şekildeyim önce zaten adet olcam diye hiç beklemiyodum hamileliği gecikince test yaptım yoksa hala ha oldum ha olucam bekliyodum kırmızıları normal heralde ağrılar

Evet cnm ben de o yüzden inanamadım ya bir türlü :) yine de bir korku işte ya olursam diye. bu arada beslenmenizde nelere dikkat ediyorsunuz onları da paylaşırsak birbirimize yardımcı olmuş oluruz.

aynıydı benimde çok sancım yoktu gerçi ama vardı aymnı belirtiler
2 gündür az az kasıklarımda sancım oluyor ama yerleşme zamanı normal böyle şeyler

Evet cnm ben de o yüzden inanamadım ya bir türlü :) yine de bir korku işte ya olursam diye. bu arada beslenmenizde nelere dikkat ediyorsunuz onları da paylaşırsak birbirimize yardımcı olmuş oluruz.

hamur işlerinden
aşırı yağlı kızartmalar konserveler falan uzak durun mümkün olduğunca

bol su, yumurta, peynir yourt ayran daha çok işlenmiş süt tüketin
et tavuk balık 1 hafta içinde hepsinden tüketmeye çalışın

günaydın bu arada herkese kese gören kalp atışı duyan var mı

aynıydı benimde çok sancım yoktu gerçi ama vardı aymnı belirtiler
2 gündür az az kasıklarımda sancım oluyor ama yerleşme zamanı normal böyle şeyler

hamur işlerinden
aşırı yağlı kızartmalar konserveler falan uzak durun mümkün olduğunca

bol su, yumurta, peynir yourt ayran daha çok işlenmiş süt tüketin
et tavuk balık 1 hafta içinde hepsinden tüketmeye çalışın

günaydın bu arada herkese kese gören kalp atışı duyan var mı

günaydın sana da. Keseyi gördük dün, 10mmdi, kalp atışı için haftaya Cuma gideceğim.

günaydın sana da. Keseyi gördük dün, 10mmdi, kalp atışı için haftaya Cuma gideceğim.

ne güzellllkoacam olmuş
adet gününüz ne zamandı
ben eprşembe falan gitmeyi düşünüyorum anca 5 mm falan our herhalde yarın bir daha kan verip artışa bakacağım

ne güzellllkoacam olmuş
adet gününüz ne zamandı
ben eprşembe falan gitmeyi düşünüyorum anca 5 mm falan our herhalde yarın bir daha kan verip artışa bakacağım

28 veya 29 Marttı adet tarihim. Ama Bhcg değerim çabuk yükseldi, pazartesi yani 2 Nisanda 4725 ti değer.

28 veya 29 Marttı adet tarihim. Ama Bhcg değerim çabuk yükseldi, pazartesi yani 2 Nisanda 4725 ti değer.

merhaba canım benim adet tarihim 30 marttı bende 2 nisanda baktırdım kanıma 371.26 çıktı benimki herhalde geç döllenme :KK49:

merhaba canım benim adet tarihim 30 marttı bende 2 nisanda baktırdım kanıma 371.26 çıktı benimki herhalde geç döllenme :KK49:

Aslına bakarsan senin değerin normal bence. Benim etrafımda benimki gibi çıkan olmamıştı, hatta ben ikiz mi diye düşündüm ama tek kese vardı.

X